Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to wpadaj po soczewki b8 do lamp
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sory wyleciało mi z głowy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to na którą spot? ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- kompa mogę wziąć.
-
Ori żarnik a przetwornica chinol
z przetwornicami d2s, d4s jest lepiej bo zapłonnik jest w przetwornicy. co za tym idzie palnik lepiej to znosi. jak będziesz miał szczęście i trafia ci się dobre przetwornice hid, trzymające napięcie to będzie to świecić w miarę. ale nie spodziewał bym się szału w jakości światła.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie niema co śmiać panowie zazdrościcie chłopu i tyle rozgryzłeś nas:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
takie kupiłem a na zimę idą do malowania zmień alcantarę na listwach na bardziej bordową i bedzie sie zgrywać. ogarnialiście z Bartkiem cokolwiek w sobotę?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli muszę jeszcze to przetrzeć parę razy, trochę trzeba sie spocić przy tym tak by wypadało.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cały dzien jestem. wiec tel tylko ze jedziesz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tylko na przód jak rozumiem. na tył mam pomysł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak maluję wnętrza lamp to chrom zciągam 400 wodnym ale na sucho. i potem 600 na mokro matowię powierzchnie. po 240 zawsze zostaną rysy nieważne jak grubo będzie podkład.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a masz kupca na forda? rozumiem ze temat lamp narazie odpuszczamy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jednak. allroad, czy coś większego?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
słyszałem ze jutro przyłożysz rękę, i będzie jasność
-
Lampy TYC strasznie słabo świecą
na 100% wymiana odbłyśnika soczewki. nie warto regenerować lepiej wsadzić ori odbłyśnik valeo. co do kloszy to polerka + zabezpieczenie a ja sś brudne od środka to warto rozkleić i wyczyścić po tych światła będą całkiem dobrze świeciły
-
Strojenie/ustawianie bixenonów
wiem ze koszt ustawienia swiateł to groszowe sprawy. ale z xenonami często źle ustawiają. powinno się na nie obciążonym aucie i w pozycji "zero". z zwykłych lampach nie problem bo ustawiasz regulacje wewnątrz auta i jest. z samopoziomem powinno podpiąć się komputer. zrobić adaptacje i dopiero ustawić lampy. z doświadczenia wiem, że często po ustawieniu świateł na stacjach świecą trochę za nisko.
-
lampy z anglika
wyjecie soczewki poprzez otwor do wymiany zarowki rozebranie jej odwricenie blaszki o 180 stopni i montaż w odwrotnej kolejności , miałem już kilka przypadkow z tego co zauwazylem to soczewka w b5 i b6 jest taka sama A jak soczewke wyciągacie? Próbowałem i nie da rady normalnie w lampie rozpina si 4 spinki trzymające odbłyśnik z soczewka. potem odkręca mocowania i możemy wyjąć odbłyśnik obracając go i wyciągając pod kontem przez otwór . i mamy dostęp do przesłony i soczewki. jak będzie wszystko wyjęte warto to wyczyścić przed złożeniem. i trzeba uważać żeby nie zostawić odcisków palców na soczewce i odbłyśniku.
-
Strojenie/ustawianie bixenonów
ustawienie swiateł na przyzadach wcale nie jest konieczne. polecam do przeczytania: Zasięg świateł reflektorów głównych samochodu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie zapominaj o działającej klimie:) ciesze sie ze mogłem pomóc. i do czwartku:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
piena 36a. cały czas jestem u siebie wiec o której ci pasuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadnij jak chcesz mam 16 alu z oponą 205/55
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co 15:30 KC -2 czy inna miejscówka?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
nie zapomnij ze namiot udało mi sie otworzyć z pilota:polew:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała A ile to roboty. grzesiu -gwerty jutro odpisze co i jak bo dzis imprezuje. Ostro mysle nad 24-25sierp takze tego Sent from my iPhone 5 using Tapatalk tylko nie pij wódy z gwinta:)