Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. no to wpadaj po soczewki b8 do lamp
  2. sory wyleciało mi z głowy
  3. to na którą spot? ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- kompa mogę wziąć.
  4. z przetwornicami d2s, d4s jest lepiej bo zapłonnik jest w przetwornicy. co za tym idzie palnik lepiej to znosi. jak będziesz miał szczęście i trafia ci się dobre przetwornice hid, trzymające napięcie to będzie to świecić w miarę. ale nie spodziewał bym się szału w jakości światła.
  5. sie niema co śmiać panowie zazdrościcie chłopu i tyle rozgryzłeś nas:decayed:
  6. takie kupiłem a na zimę idą do malowania zmień alcantarę na listwach na bardziej bordową i bedzie sie zgrywać. ogarnialiście z Bartkiem cokolwiek w sobotę?
  7. Czyli muszę jeszcze to przetrzeć parę razy, trochę trzeba sie spocić przy tym tak by wypadało.
  8. cały dzien jestem. wiec tel tylko ze jedziesz.
  9. ale tylko na przód jak rozumiem. na tył mam pomysł
  10. jak maluję wnętrza lamp to chrom zciągam 400 wodnym ale na sucho. i potem 600 na mokro matowię powierzchnie. po 240 zawsze zostaną rysy nieważne jak grubo będzie podkład.
  11. a masz kupca na forda? rozumiem ze temat lamp narazie odpuszczamy.
  12. a jednak. allroad, czy coś większego?
  13. słyszałem ze jutro przyłożysz rękę, i będzie jasność
  14. na 100% wymiana odbłyśnika soczewki. nie warto regenerować lepiej wsadzić ori odbłyśnik valeo. co do kloszy to polerka + zabezpieczenie a ja sś brudne od środka to warto rozkleić i wyczyścić po tych światła będą całkiem dobrze świeciły
  15. wiem ze koszt ustawienia swiateł to groszowe sprawy. ale z xenonami często źle ustawiają. powinno się na nie obciążonym aucie i w pozycji "zero". z zwykłych lampach nie problem bo ustawiasz regulacje wewnątrz auta i jest. z samopoziomem powinno podpiąć się komputer. zrobić adaptacje i dopiero ustawić lampy. z doświadczenia wiem, że często po ustawieniu świateł na stacjach świecą trochę za nisko.
  16. Gwerty odpowiedział(a) na Goslo temat w Audi A4 B5
    wyjecie soczewki poprzez otwor do wymiany zarowki rozebranie jej odwricenie blaszki o 180 stopni i montaż w odwrotnej kolejności , miałem już kilka przypadkow z tego co zauwazylem to soczewka w b5 i b6 jest taka sama A jak soczewke wyciągacie? Próbowałem i nie da rady normalnie w lampie rozpina si 4 spinki trzymające odbłyśnik z soczewka. potem odkręca mocowania i możemy wyjąć odbłyśnik obracając go i wyciągając pod kontem przez otwór . i mamy dostęp do przesłony i soczewki. jak będzie wszystko wyjęte warto to wyczyścić przed złożeniem. i trzeba uważać żeby nie zostawić odcisków palców na soczewce i odbłyśniku.
  17. ustawienie swiateł na przyzadach wcale nie jest konieczne. polecam do przeczytania: Zasięg świateł reflektorów głównych samochodu
  18. nie zapominaj o działającej klimie:) ciesze sie ze mogłem pomóc. i do czwartku:decayed:
  19. piena 36a. cały czas jestem u siebie wiec o której ci pasuje
  20. wpadnij jak chcesz mam 16 alu z oponą 205/55
  21. to co 15:30 KC -2 czy inna miejscówka?
  22. nie zapomnij ze namiot udało mi sie otworzyć z pilota:polew:
  23. no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała A ile to roboty. grzesiu -gwerty jutro odpisze co i jak bo dzis imprezuje. Ostro mysle nad 24-25sierp takze tego Sent from my iPhone 5 using Tapatalk tylko nie pij wódy z gwinta:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.