Treść opublikowana przez Gwerty
-
Domykanie szyb
same podnosniki szyb są takie same. ale układy na których jest linka stalowa od podnoszenia są inne. i do tych co masz na korbę nie wstawisz elektrycznych silniczków.
-
Domykanie szyb
w przedlifcie tak nie jest, wystarczy ze wrzucisz cala orginalna wiazke z przekaznikiem od szyb (oczywiscie wiazka musi byc z rocznika 95-96) i nie musisz nic zmieniac w pompce, potem podajesz tylko mase np z centralki alarmu, o ile posiada opcje domykania, z tego co pamietam podaje sie ta mase na przewod bily z zoltym paskiem, wychodzacy z przekaznika i idacy na pin 2 silnikow w takim razie sory za wprowadzenie w błąd. robiłem szyby w prądzie tylko w autach od 98+
-
Wymiana kierownicy z przed lifta na trzyramienna Sline
roznica jest tez w kształcie poduchy. nie podejdzie fizycznie.
-
Domykanie szyb
musisz położyć instalacje. na twoim miejscu szukałbym z jakiegoś rozbitka. całości. ramek drzwi pod elektryczne szyby+ instalację i pompkę centralnego z domykaniem + instalację do tego
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
lampy pasują p&p jedynie nie będzie działała ręczna regulacja wysokości w wnętrza. bo w xenonach są silniczki krokowe. sa dwa wyjścia. dołożenie układu samopoziomu lub podmiana silniczków i ich podłączenie. i regulacja będzie działać po staremu.
-
Domykanie szyb
za domykanie szyb odpowiada moduł komfortu który w b5 zintegrowany jest z pompką centralnego zamka. a samo domykanie sterowane jest masą. wiec jak chcesz już rezac elektrykę i domykanie szyb to pompka do zmiany.
-
Szyba
na pęknięcie szyby nikt nie da długiej gwarancji. co innego na odprysk od kamienia. tu moja stronka dotycząca naprawy lamp i szyb Spa & moto warsztat - Naprawa szyb przednich i bocznych
-
Wymiana kierownicy z przed lifta na trzyramienna Sline
taki air bag podejdzie do tej kiery PODUSZKA KIEROWNICY AUDI 80 100 A6 C4 A4 B5 S-LINE (3353512139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Wymiana kierownicy z przed lifta na trzyramienna Sline
nie to jest poducha do kiery poliftowej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yep, po 2 dniach w garażu - tydzień będzie wyglądał podobnie. Z 21 aut mam zrobione 1 (i pół ). pamiętaj, że zaokrągla się zazwyczaj w górę, czyli powiedzmy, że 2:decayed: w fizyce błąd zaokrągalny jest w góre dla jednej liczby znaczącej lub dwuch przy x>30% pzzry uwzględnieniu rozkładu Studenta–Fishera dla n<30. wiec za cholerę nie da sie otrzymać wyniku 2 nawet po uwzględnieniu błędu
-
Wymiana kierownicy z przed lifta na trzyramienna Sline
kiera jest na mały wpust (wieloklin) wiec podejdzie bez adapteru
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
jakaś fatamorgana czy maska tez w czerwony flok
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
klamki podświetlone tylko w przedniej czemu nie rozproszyłeś
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
wkład fotochrom mam. mam też podstawę do składanego a4 b5 muze teraz zrobić hybrydę z lusterek z a4 b5 składanego i dużego prawego a6c5 składanego. elektrykę do składania lusterek po zamknięci auta już ma ogarniętą. wiec tylko czekam na tanie lusterko składane c5 po lifcie
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
poszło około 10 mm w góre. i tak zostanie na tym zawiasie latem. co do luster to czekana montaż fotochrom wnętrze + uszy. szukam składanego prawego dużego polift.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to jak zawitam do Suwałk. trzeba to opić.
-
Migający xenon - problem
jest to wina palników albo przetwornic. częściej wina jednak palników. jak masz kogoś znajomego z xenonem podmień palniki. pamiętam kiedyś historię. montuje bixenony. przetwornice valeo d2s i nowe palniki philips d2s. po około dwóch minutach jazdy na wybojach, hamowanie czy ruszanie fis wywala błąd światło gaśnie. ponowne włączanie świateł pomaga na chwile winne okazały się palniki. ale zdarzają się przypadki, że przetwornica nie trzyma napięcia.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
na fotach jeszcze jakoś wygląda. na żywo gorzej. sporo niedociągnięć i będą poprawki.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
na chwilę obecną wnętrze: i kilka fotek auta. planów jeszcze trochę jest. wiec do auta co jakiś czas coś wpada.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a ja przynajmniej do 20 lipca jestem w poznaniu:kwasny:i dopiero suwałki. na parę dobrych dni.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co ze spotem?
-
Roleta na tylna szybe
fotki:
-
Jest na forum jakiś fotograf ?
odezwij się do slo
-
Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?
lekko się żarzą.
-
Czy ten kolor będzie pasował w mojej audi A4 1999 r polift - pomocy
na jakiej podstawie odczytałeś ze masz symbol koloru łąmany na 5B nigdy się z czymś takim nie spotkałem dlatego obstawiam ze masz po prostu LY7W pamiętaj o tym ze kolor może nieznacznie się różnić z powodu wieku auta i warunków w jakich przebywało. od promieni słonecznych kolor mógł nieznacznie wyblaknąć itp.