Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. ja zmieniałem na lobro
  2. Gwerty odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    kazde lampy valeo zespolone mają homologacje na kloszu na xenon. ( klosze są uniwersalne do zwykłych lamp i xenonów)
  3. dobra kumam. to ci nie powiem. za przeguby chcieli 50zł szt. stwierdziłem ze sam zmieniam
  4. łożyska w przodzie? chodzi ci o przegub?
  5. wyjmij palniki i zobacz w jakim stanie sa w nich banki szklane. jak zaczynają się robić brązowo-pomaranczowe ,stawiam na palniki.
  6. Gwerty odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    no tak bo swiatło wyładowcze typu xenon bixenon wymaga systemy smywania i samopoziomowania. ale wszystko tez zalezy od policjantów i diagnostów. jedni nie bedą sie czepiac inni tak. ale te systemy są wymagane
  7. ori roleta jest z siatki. i można dostać bez problemu z połka pod głośniki. sam mam u siebie taką założoną. powiedz jakie fotki cie interesują to cyknę.
  8. jak tam biznes sie kreci?
  9. miałem Goodyear Eagle F1 Gsd3 fajne opony nawet na mokrym ale mega szybko sie scierają
  10. cisnołeś bart-s'a na lusterko przed wylotem. nie zdarzyliśmy moda opić i poszło w piz*u:decayed: pamiętaj robisz jakiego jakiego moda stawiasz flachę. tak samo z turbo itp.
  11. Gwerty odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    do xenonów tez wymagane są spryskiwacze i samopoziom. bixenon polega na tym ze w projektorze jest ruchoma przesłona która opada jak właczasz swiatła drogowe i projektor swieci duzo dalej niż mijania. mozna w skrócie powiedzieć ze bixenon/bihalogen zapewnia swiatła mijania i drogowe w jednej soczewce.
  12. spoko. szkło sie fajnie poleruje i nie trzeba utwardzać
  13. jutro zobaczę jak to u mnie wygląda ... Gwerty, ogarniesz szklane lampy z Paska ? a dokładnie te https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1010962_562845727087362_1803843804_n.jpg co dokładnie z nimi polerka? no problem najlepiej tel. i działamy
  14. czołem. gdzie sie podziewałeś jak Ciebie nie było.
  15. Gwerty odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    xenon nic nie da jak odbłysniki soczewek wypalone. ok malowanie wnętrzy lamp to operacja inwazyjna i na stałe. a folią mozesz przyciemnic delikatnie cały klosz. wszystko zależy kto czego oczekuje. jaki problem folię zerwac i nałożyć nowa. nic nie jest wieczne. dlasti dip na lampach z przodu napewno nie wytrzyma roku. mam go na całym aucie. i co jakis czas musze robić poprawki na masce i zderzaku.
  16. jak chcesz zeby wygladało ok. to są ori pólki z roletami. sam mam u siebie taką i jestem zadowolony. sporo wytłumia padające promienie słoneczne. a jak coś to mozna opuścić . coś takiego: AUDI A4 B5 SEDAN PÓŁKATYLNA Z ROLETĄ,STOPEM JASNA (3370292949) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. Gwerty odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    folia tylko i wyłacznie.
  18. poza aso pewnie tez da rade. jak coś to ma tego sporo mogę podesłac.
  19. Ooo to to to to. byle było gdzie auto postawić i namiot rozbić Przeca hotel jest no właśni etylko kto doturla sie do hotelu:decayed:
  20. Ooo to to to to. byle było gdzie auto postawić i namiot rozbić
  21. pakie masz tak palniki i przetwornice startety w palnikach wystepują w zarnikach d1s, d3s. w d2s , d4s startery wbudowane są w przetwornicach.
  22. ph24wy ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- dokładnie taka: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Philips_PH24WY.jpg
  23. w kc jest stoisko firmowe browaru z czarnkowa a czasem w realu tez jest na miodzie akacjowym
  24. czemu nie wiedziałem ze sprzedajesz szukam właśnie pewnego avanta polifta
  25. Gwerty odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    opalarka. ttlko zeby nie przyszło ci do głowy grzac ori lampy valeo w piekarniku. a co się stanie jak wrzucę ją do piekarnika? poltopią ci sie plastiki a klej i tak nie puści. ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- plastidip nie nadaje sie do lamp przednich. bo jak sprysniesz nim lampy to klosz zrobi sie o strukturze skórki pomarańczy i bedzie rozpraszał wiązkę pozatym warstwa bedzie matowa do tylnych nadaje sie znakomicie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.