Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
jak coś to moge halogeny spolerowac bez problemu: fotka View image: DSCN5491 przed i po
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
jak nie trafisz kłów do rs4 to mozna z tych ogarnąc. wystarczty kupic odpowiednio duze podkładni i dłuzsze sruby mocujące kły.
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
pamietaj zeby zwezić jednakowo gorę i doł zeby zachowac linię. i kły do zderzaka rs4 muszą byc bardziej wysunięte niż w cywilnej b5. mi przerobienie przodu z dopasowaniem zajeło około 2 dni.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Odczepcie się od mojego tyłu zboczuchy. Tylko Wam d*py w głowach. Ja na Białystok też pewnie nie pojadę. W tym miesiącu mam kilka innych wyjazdów. Ale jak coś to duchem będę z Wami. W ostatnią sobotę reznąłem sobie w końcu kratki z polifta oraz zegarki w środkowych kratkach. Zrobię fotkę to zapodam. Jeszcze muszę zamontować czujnik ciśnienia oleju i podłączyć do zegarka. Panowie wczoraj dostałem info od kumpla, że jest w SUW do kupienia RS4 B5, świeżo sprowadzony ze Szwajcarii. Podobno w dobrej cenie. Jest ktoś zainteresowany? srebrna jak dobrze kojarze?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poszło jeszcze raz ---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ---------- co sie tam stało?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam. panowie 23a lbo 23 maja wpadam do suwałk. na weekend. skrecimy jakiegoś spota, ewentualnie grilowego spota?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic mi nie mów. ja przez cały tydzien len. a dzis to musiałem do pracy sie zmuszac. ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- musisz jeszcze wpasc na dokonczenie i proponuje od razu wsadzic ledy do sufitu. ---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- mam do zamienienia sedana a4 b5 2000r. ajm. najlepiej na bardzo podobny z tym ze avant. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-niunia-zamienie-avanta-124645/ za auto moge ręczyć. Grześku, czy to ta sama, która stała obok Twojej, jak odbierałem bixy i RNS-D? Jeśli tak, to ja też za to auto ręczę, poznane osobiście dokładnie ta sama. jak coś to napisz tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-niunia-zamienie-avanta-124645/ autko naprawde ok. tylko za małe sie zrobiło:kwasny:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wysyłałem ci przeciesz fotki lamp. spoko. silniczek znalazłem. układ tez mam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic mi nie mów. ja przez cały tydzien len. a dzis to musiałem do pracy sie zmuszac. ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- musisz jeszcze wpasc na dokonczenie i proponuje od razu wsadzic ledy do sufitu. ---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- mam do zamienienia sedana a4 b5 2000r. ajm. najlepiej na bardzo podobny z tym ze avant. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-niunia-zamienie-avanta-124645/ za auto moge ręczyć.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakiś nawał roboty się szykuje?
-
[B5 AJM] Moja NIUNIA!!!!Zamienie na avanta
potwierdzam, auto jest praktycznie każdego dnia pod moim nadzorem i widzę co było robione. naprawdę fajna zdrowa seria
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem
-
Silnik regulacji świateł xenon a bixenon
elektrycznie takie same. ale jest roznica w trzpieniu silniczków 1. silniczek ze zwykłych lamp 2. silniczek z xenonów 3. silniczek z bixenonów.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
D1S na dzień dobry kolor czerwony
mozliwe. ale pamiętaj ze kazda nowa zarówka wyładowcza(xenonowa) potrzebuje czasu zeby zaczeła swiecic jak powinna. jak ta sytacja nie ustąpi bo kilkunastu godzinach świecenia to reklamuj palnik.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wojtku czemu nie dobry co sie stało?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ledwo warmi liznołeś, skoro byłes w lubawie. mazury zaczynają sie przed olsztynem. i kiepskie drogi to aa tak naprawdę za olsztynem. skad wiem bo kilka razy w roku jezdze do suwałk przez grudziadz, inowrocław torun, lubawa olsztyn gizycko olecko suwałki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie siś podziewałeś jak Ciebie nie było
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
niestety na weeeknd majowy nie dam rady . jestem uziemiony w poznaniu przez robote. w suwałkach bede jakoś pod koniec mają. i chetnie sie spotkam z wami.
-
Ustawienie lampy ( wysokość )
w kazdej lampie masz dwa pokretła do ustawiania lampy, góra doł i prawo lewo. ( biał plastikowe gniazda na inbus. przyjrzyj sie dokładniea zobaczysz napewno. to bliżej chłodnicy odpowiada za góra doł , a to przy kierunku prawo lewo. do wymiany zarówek wyciągałes lampy? jesli nie to sprawdz czy zarówki dobrze siedza w gniazdach. bo przy samej wymianie zarówek nie powinny zacząc swiecić niżej.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
sory ale jednak na b5 lepiej wygląda:decayed:
-
Regulacja świateł przednich audi A4 B5 1999r.
jest zauwazalna. ale nie spodziewaj sie ze bedzie to zakrec 0,5m. a co do samopoziomu. to nie zmienia to faktu ze każde lampy nawet w aucie z układem samopoziomu. wymagają automatycznej regulacji. samopoziom to tylko automatyczny odpowiednik ręcznej regulacji góra doł przy obciążeniu. błędne jest założenie ze lamp z samopoziomem sie nie ustawia bo one same się ustawiają.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tomek twojej to nic nie pobije:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja sie pochwalę nowym nabytkiem: doł miał byc w kevlarze ale spec zniknoł i doł kiery został zrobiony pod kolor recaro w skórze
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
na aucie trzymał ok. jedynie były problemy we wnekach i dlatego teraz zrobiony jest bez wnęk i jak narazie zero problemu.