Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro po południu jestem u Vario
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pytaj drosdka tylko ostatnio chyba rzadko zagląda na forum- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
powrót z BT. leciały dwie b5. ciemna Lele i ja trzeba było odezwac sie na cb- Bukowina 2013 hot line na żywo
nie ma sprawy. odstawiliśmy pod sam dworzec.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem melduję powrót ekipy z BT. wszyscy cali i zdrowi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to czas szykować d*pę. ---------- Post dopisany at 04:03 ---------- Poprzedni post napisany at 03:07 ---------- i w drogę. do usłyszenia z BT- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario poznajesz http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/ podpowiedz zdjęcie nr 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przygotowania. jakie przygotowania wsiadam i jade:) a na serio to snieg ciągle pada. dzis jezdziłem trochę po poznaniu i podwozie to mam chyba juz błyszczące i gdzie ta wiosna.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem- Spoty wrocławskie
och karol, były chyba już tego dwie czesci. twój przypadek to kolejna:decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w piątek to ja będę w drodze do Bukowiny. to czekamy jak wrocisz czy jutro wleciec ok. 23:00? to lepiej po weekendzie. bo jutro wcześniej spać przydało by się pójść, bo z samego rana wyjazd. grzesiu, vag tacho nie widzi licznika. Musi być specjalny kabel czy jak ? kombinujecie z licznikiem Arka? te 40 tyś km więcej żadna różnica ważnie że FIS jest Banan Ty sprawdź swój ważne że FIS DZIAŁA ! ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Tomek zobacz wejście do tego tacho http://www.telwis.pl/images/vag_tacho_usb_1.jpg szczerze to ile masz przeiegu na tym liczniku? auto masz na handel czy dla siebie. jak chesz sam sie bawic to coś takiego: VAG K+CAN COMMANDER 3.0 LICZNIK PIN IMMO TACHO +CD (3106987592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak- Spoty wrocławskie
Nie zgubiłeś jednej cyferki? zguiłem 662677497. kaju ty ten nr powinienes znać. bedziesz wkoncu w bt czy nie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w piątek to ja będę w drodze do Bukowiny. to czekamy jak wrocisz czy jutro wleciec ok. 23:00? to lepiej po weekendzie. bo jutro wcześniej spać przydało by się pójść, bo z samego rana wyjazd.- Spoty wrocławskie
czołem leci ktoś od was do BT. bo z Poznania będziemy jechać przez Wrocław więc można jakąś ekipą ruszyć jak coś mój tel 66267497- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zawsze wysyłam lampy itp. przez brokurier.pl- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w piątek to ja będę w drodze do Bukowiny.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musisz miec vag tacho. jak nie masz wsadu to zczytujesz go z licznika zmieniasz przebieg i wgrywasz do licznika.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z Enkeli wracamy w niedzielę. wiec do ustalenia na miejscu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bartku zadzwon do mnie jak bedziesz miał chwilę. ewentualnie w czwartek moge sie zjawić to pogadamy.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co z a4? jakies propozycje , pomysł? dawaj na pw- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za czujnik nie mam czujnika jednak podłączyłem licznik i nie ma :facepalm:i żarówki muszę wszystkie wymienić bo prawie żadna nie świeci wkońcu wziołes sie za fisa?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem panowie. i znowu pada śnieg:kwasny: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00