Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. jutro po południu jestem u Vario
  2. pytaj drosdka tylko ostatnio chyba rzadko zagląda na forum
  3. powrót z BT. leciały dwie b5. ciemna Lele i ja trzeba było odezwac sie na cb
  4. nie ma sprawy. odstawiliśmy pod sam dworzec.
  5. czołem melduję powrót ekipy z BT. wszyscy cali i zdrowi
  6. no to czas szykować d*pę. ---------- Post dopisany at 04:03 ---------- Poprzedni post napisany at 03:07 ---------- i w drogę. do usłyszenia z BT
  7. http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/
  8. Vario poznajesz http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/ podpowiedz zdjęcie nr 2
  9. przygotowania. jakie przygotowania wsiadam i jade:) a na serio to snieg ciągle pada. dzis jezdziłem trochę po poznaniu i podwozie to mam chyba juz błyszczące i gdzie ta wiosna.
  10. och karol, były chyba już tego dwie czesci. twój przypadek to kolejna:decayed:
  11. w piątek to ja będę w drodze do Bukowiny. to czekamy jak wrocisz czy jutro wleciec ok. 23:00? to lepiej po weekendzie. bo jutro wcześniej spać przydało by się pójść, bo z samego rana wyjazd. grzesiu, vag tacho nie widzi licznika. Musi być specjalny kabel czy jak ? kombinujecie z licznikiem Arka? te 40 tyś km więcej żadna różnica ważnie że FIS jest Banan Ty sprawdź swój ważne że FIS DZIAŁA ! ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Tomek zobacz wejście do tego tacho http://www.telwis.pl/images/vag_tacho_usb_1.jpg szczerze to ile masz przeiegu na tym liczniku? auto masz na handel czy dla siebie. jak chesz sam sie bawic to coś takiego: VAG K+CAN COMMANDER 3.0 LICZNIK PIN IMMO TACHO +CD (3106987592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. Nie zgubiłeś jednej cyferki? zguiłem 662677497. kaju ty ten nr powinienes znać. bedziesz wkoncu w bt czy nie?
  13. w piątek to ja będę w drodze do Bukowiny. to czekamy jak wrocisz czy jutro wleciec ok. 23:00? to lepiej po weekendzie. bo jutro wcześniej spać przydało by się pójść, bo z samego rana wyjazd.
  14. czołem leci ktoś od was do BT. bo z Poznania będziemy jechać przez Wrocław więc można jakąś ekipą ruszyć jak coś mój tel 66267497
  15. ja zawsze wysyłam lampy itp. przez brokurier.pl
  16. w piątek to ja będę w drodze do Bukowiny.
  17. musisz miec vag tacho. jak nie masz wsadu to zczytujesz go z licznika zmieniasz przebieg i wgrywasz do licznika.
  18. Z Enkeli wracamy w niedzielę. wiec do ustalenia na miejscu
  19. bartku zadzwon do mnie jak bedziesz miał chwilę. ewentualnie w czwartek moge sie zjawić to pogadamy.
  20. a co z a4? jakies propozycje , pomysł? dawaj na pw
  21. dzięki za czujnik nie mam czujnika jednak podłączyłem licznik i nie ma :facepalm:i żarówki muszę wszystkie wymienić bo prawie żadna nie świeci wkońcu wziołes sie za fisa?
  22. czołem panowie. i znowu pada śnieg:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.