Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. witam:hi: nie chciało mi się paska odśnieżać i chciałem a4 pojechać na zakupy. tylko wyjechałem z garażu i się zakopałem .
  2. to właśnie wynika z wypalonych odbłyśników. i co za tym idzie jest rozmyty strumień światła.
  3. a jak swiecą? obstawiam ze szału nie ma.
  4. tak. ale tez wszystko zalezy od kondycji silnika. sam pomiar na hamowni nie jest drogi. .
  5. zdzarza sie ze seria 115/116 km. wypluwa około 130km. bez jakichkolwiek modyfikacji.
  6. witam. na majówke tez bym wpadł bo narazie nie mam planów. a co do letnich to ja bede zakładał je dopiero jak wiekszośc dziur połatają bo szkoda mi auta. bo na zimowych 17 jezdzi sie cieżko po dziurach , a na 18 niechce narazie probować.,
  7. A ma to dla Ciebie jakies znaczenie? qwerty czy Qwerty? bo dla przykladu vario to vario, niestandardowy to niestandardowy... ale jak Cie urazilem.... chyle glowe... Gwerty a qwerty to jest różnica sorki ale nie mogłem się powstrzymać dokładnie Gwerty niestandardowy zwracaj uwage na szczegóły. struktura a faktura, Qwerty a Gwerty. bądź spokojny nie mam za złe.
  8. wiesz to inna bajka. kolor w ncs podobny mam tylko jaki on wyjdzie na zywo . dlatego rozum podpowiada szmaragdowy. najwyzej wyjdzie mniej lub bardziej zielony.
  9. jak mogę prosić to Gwerty nie ma sie obudów przełozyć. sa zupełnie inne. jak już to mozna przespawac uchwyty z twoich do tych. ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- kolor b5 który teraz mam w głowie http://i1081.photobucket.com/albums/j359/LOBASI/522582_555739184460432_1492832913_n_zps9d65229f.jpg
  10. witam. paczka doszła. mozemu jutro działac.
  11. nikt się na nikogo nie uwziął. tylko wiem o co pytam. i znam różnice miedzy strukturą, fakturą i teksturą.
  12. nie chodzi o strukturę (wnętrze materiału) tylko o o powierzchnię czyli fakturę
  13. bartek powiedz jak wyszła ci faktura plastidipu na masce?
  14. liczyłem ze dzis przyjda. ale narazie brak
  15. witam:hi:
  16. to powiedz ile wzieli za zrobienie góry silnika.
  17. z jasnego w ciemny? nie po prostu nie będę mył auta:)
  18. mysle ze moje tez pryśniemy do ciemnego auta:)
  19. mam znajomego co przed blokiem skrzynie wywalał i sprzęgło zmieniał.
  20. vario fajnie przyciemnione lampy.
  21. przyznam sie ze na dzien dzisiejszy to cienko z miejscówką stoje zeby moc załozyc całosc w ori. kanał , a najlepiej podnosnik by się przydał zeby pozakładac czujniki. na wahacze
  22. konkret co ma byc. twoje lampy zrobione na bix czy chcesz zakładac ori bixy z b7
  23. moze byc od rana dostosuje sie. na paliwo za dojazd + czteropak dobrego browara. moze być.
  24. narazie czekam na przesyłkę mam nadzieje ze dojdzie. jak co to sobota po południu.
  25. mysle ze dam rade.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.