Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi: nie chciało mi się paska odśnieżać i chciałem a4 pojechać na zakupy. tylko wyjechałem z garażu i się zakopałem .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to właśnie wynika z wypalonych odbłyśników. i co za tym idzie jest rozmyty strumień światła.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak swiecą? obstawiam ze szału nie ma.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak. ale tez wszystko zalezy od kondycji silnika. sam pomiar na hamowni nie jest drogi. .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdzarza sie ze seria 115/116 km. wypluwa około 130km. bez jakichkolwiek modyfikacji.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam. na majówke tez bym wpadł bo narazie nie mam planów. a co do letnich to ja bede zakładał je dopiero jak wiekszośc dziur połatają bo szkoda mi auta. bo na zimowych 17 jezdzi sie cieżko po dziurach , a na 18 niechce narazie probować.,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ma to dla Ciebie jakies znaczenie? qwerty czy Qwerty? bo dla przykladu vario to vario, niestandardowy to niestandardowy... ale jak Cie urazilem.... chyle glowe... Gwerty a qwerty to jest różnica sorki ale nie mogłem się powstrzymać dokładnie Gwerty niestandardowy zwracaj uwage na szczegóły. struktura a faktura, Qwerty a Gwerty. bądź spokojny nie mam za złe.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiesz to inna bajka. kolor w ncs podobny mam tylko jaki on wyjdzie na zywo . dlatego rozum podpowiada szmaragdowy. najwyzej wyjdzie mniej lub bardziej zielony.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak mogę prosić to Gwerty nie ma sie obudów przełozyć. sa zupełnie inne. jak już to mozna przespawac uchwyty z twoich do tych. ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- kolor b5 który teraz mam w głowie http://i1081.photobucket.com/albums/j359/LOBASI/522582_555739184460432_1492832913_n_zps9d65229f.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. paczka doszła. mozemu jutro działac.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nikt się na nikogo nie uwziął. tylko wiem o co pytam. i znam różnice miedzy strukturą, fakturą i teksturą.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chodzi o strukturę (wnętrze materiału) tylko o o powierzchnię czyli fakturę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bartek powiedz jak wyszła ci faktura plastidipu na masce?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
liczyłem ze dzis przyjda. ale narazie brak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to powiedz ile wzieli za zrobienie góry silnika.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z jasnego w ciemny? nie po prostu nie będę mył auta:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mysle ze moje tez pryśniemy do ciemnego auta:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam znajomego co przed blokiem skrzynie wywalał i sprzęgło zmieniał.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario fajnie przyciemnione lampy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przyznam sie ze na dzien dzisiejszy to cienko z miejscówką stoje zeby moc załozyc całosc w ori. kanał , a najlepiej podnosnik by się przydał zeby pozakładac czujniki. na wahacze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
konkret co ma byc. twoje lampy zrobione na bix czy chcesz zakładac ori bixy z b7
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze byc od rana dostosuje sie. na paliwo za dojazd + czteropak dobrego browara. moze być.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie czekam na przesyłkę mam nadzieje ze dojdzie. jak co to sobota po południu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mysle ze dam rade.