Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. mam na stanie wiec bez problemu mozemy wymienić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a potrzebujesz coś .. może coś większego ... ? No właśnie 2-din średnio (no chyba, że masz też kosz i klimę ). Witam, dawno mnie tutaj nie było. Ja mam jeszcze swoje stare radio ale ja nie miałem concerta tylko chorusa OK sprawa wyjaśniona. Arek - dzięki za paczkę Grześ - dzięki za reflektory porób te zaslepki co rozmawialismy. zeby woda nie leciała na regulację. i dzieki za szybkie zakodowanie zamka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tomek. w nastepnym tygodniu musimy umowic sie na jakąs porzadną sesje b5. w czwartek wstawiam auto do vario na ostateczne skonczenie i dipowanie zimówek. wiec potem trzeba strzelić porzadne foty.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
postaram sie wpasc, przy okazji podrzuce Enkeli na zakupy.
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
A nie ma problemu z wyważeniem? Bo mi się np koło co pare set km rozważało:kwasny: I mam dylemat czy brać za 400zł nankanga czy za 470zł Yokohame w 19` ja nie miałem problemu z wyważeniem ich i ogólnie z użytkowaniem. w sumie to były używki a nie nowe i jezdziłem tylko sezon ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 21:38 ---------- Było troche przestoju w projekcie wiec z nowym rokiem czas zacząć rezać Wysłałem do kolegi Gwerty moje bixy na regeneracje bo już świeciły masakrycznie słabo. Zostały wymienione soczewki na B8 , czyszczenie środka, polerowanie kloszy, uszczelnienie i wymiana oringów przy regulacji poziomowania. Mają juz nie parować, zobaczymy jak to bedzie. Kilka fotek przed montażem: A teraz zdjęcia jak świeciły przed regeneracją http://s7.postimage.org/a9j1eqfqz/WP_000009.jpg photo sharing sites I po regeneracji http://s11.postimage.org/l7119gppf/DSC_0055.jpg upload photos Efekt dużo dużo lepszy:thumbup1::thumbup1: Dziękuję Gwerty za dobrą robote super ze wkoncu doszły. najlepszy efekt dają spolerowane klosze po polerce nałozony filtr uv i utwardzona powierzchnia i w połączeniu z projektorami b8 lampy beda porzadnie swiecić. niech służą.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak. wieczorkiem wpadne.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fakt zapowiada sie niezle. wracaj szybko do zdrowia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam Vario i jak doszedł dip na felgi? jak to wyglada. jak mozesz zrob na poniedziałek jaką mała probke.
-
Rezanie bixenonu
czy instalacja lamp jest tak podłączona że jak będę chciał mrugnac komuś długimi to czy będzie się zapalać xenon czy tylko otwierać przeslona? nikt niewie ? jak bedzies zmiał czysty bix bez zarówki h7 to jak odpalish flash to tylko przesłona w projektorze zareaguje jak masz bixeno + czyli z bixenm po włączeniu drogowych zapali se zarówka halogenowa. to mozesz mrogac zarówka. jest tez opcja podłączenia przetwornicy pod flash, ale to skraca mega zycie palników.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki, ta druga część to tez do mnie? bo nie kumam o co loto Michał gratulację. żeby zdrowo rosło ta druga cześci to była chyba do mnie:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć, zimą to po 20tej .. i do zamknięcia Maca latem to już przed 19tą czasem nawet .. jak ktoś chce dobrze auto umyć ok. postaram sie wpasc. ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ---------- ok. postaram sie wpasc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spot zapewne za tydzien.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok gdzie wiem . o której jeszcze tylko i jak bede miał wolne to wpadne.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie i o której ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- felgi beda turkusowe bo mam pewien pomysł z lampami. w momecie otwarcia auta z pilota soczewy bedą swieciły na zielono turkusowo:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie kombinuj tylko daj to samo co na Interlagosach. To i tak będą zimówki to przyznam sie ze na zime korci mnie turkus na felgi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w tej chwili fotki auta są tu:) https://www.facebook.com/variotechcustoms i z tym kołem. na lato ogarniete koła 18 czarny mat sirocco wiec tylko narazie zima pozostaje do popisu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a właśnie apropos kół. w jaki kolor do jasnego nadwozia walnąc te 17 co mam na zimę. mam pewien pomysł, ale moze podrzucicie coś lepszego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario ? jesli w gre wchodzi plastidip to vario. umów sie podjedz. moje koła letnie stoja u bartka i sam ocenisz czy to wyglada ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak bedzie w niedziele to moge wleciec. tel. ogólnie dostepny 662677497
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tylko mam czas to działam z lampami. a mialbys już coś gotowego, czy przerabiałbyś z moich? jak jestes z poznania to wole przerobic twoje lampy. na czas przerobki daje swoje lampy do jazdy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tylko mam czas to działam z lampami.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tempomatem to i ja sie szuykuje mam juz wszystko tylko nei mam czasu zdjąc kiery od poł roku. liczyłem ze to zrobie jak raga podesle mi kiere w kevlarze. ale narazie jest z nią problem. w razie czego służę pomocą i wsparciem technicznym narzucasz mięsem przy montażu zwłaszcza kabelków do białej wtyczki mysle ze ogarne to bez problemu. odrzuca mnei mysle ze cos bede musiał robic dwa razy w sensie zciagac kiere. w sumie tez auto od poł roku tez ma niezłozone wnetrze. bo ciagle coś dokładam. ale boczki drzwi juz sa. w tym 4 eletryczne szyby. podswietlane klamki wewnatrzene.. grzane lusterka. pociagnieta wąiwzka pod składanie i fotochrom luster. udało sie ustalic coś z tym wyłącznikiem air bag?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tempomatem to i ja sie szuykuje mam juz wszystko tylko nei mam czasu zdjąc kiery od poł roku. liczyłem ze to zrobie jak raga podesle mi kiere w kevlarze. ale narazie jest z nią problem.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
a mi ten szkic wygląda jak majtki na ekspozytorze.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj bartku, b5 to już prawie klasyk.