Treść opublikowana przez Gwerty
-
Spociki Łódzkie
witam macie moze nr tel do pocas po ma limit pw i nie mogę sie z nim skontaktowac.
-
Lampa przednia - luzno lata w poziomie
sprubuj wcisnac wciagnac odbłysnik w strone wnetzra auta. ale z tego ci piszesz to wyglada na to ze własnie jest uszkodzone mocowanie te tak lekko wskauje i wyskauje
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
czołem panowie. jak tam pogoda słyszłem ze zamiecie i snigu troche jest na suwalszczyznie. w poznaniu od 4 dni odwilż i snieg co był to sie stopił. co do spota. palnuje jechac piatek w nocy. wiec spobota wstepnie pasuje. ---------- Post dopisany 19-12-2012 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 23:08 ---------- w poznaniu ani grama sniegu. a jak rozmawiałem z ojcem to mowił ze suwałki i okolice zasypane. bede musiał chyba troche gwint podkrecić zeby dojechac bez problemów
-
Lampa przednia - luzno lata w poziomie
fotek nie mam. obstawiam ze albo uszkodziło sie mocowanie . albo wyskoczyło z przegubu. bez zdjecia lampy z auta bedzie ciezko cokolwiek z tym zrobic. w b7 plus jest taki ze jak ukodzodziło sie mocowanie to rozklejanie lamp to pikuś bo sa na miekkim kleju.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
pamietajcie ze policjant tez człowiek i jak lampy sa dobrze zrobione pod ksenon ( ze na soczewce). dobrze ustawione,a w bagazniku płyn do mycia szyb i sciereczki. to nie jeden policjant i diagnosta chwalił nic tak dobrze nie czysci lamp jak recznie myte z płynem. a samopoziom. jaki szybki by nie była to na nieruwnej drodze i tak nie zda egzaminu. ale sa tez tacy policjanci i diagnoci ze tylko przepisy. a ze lampy rozreguulowane swica w niebo. ale samopoziom jest spryski są wi4ec nie ma sie do czego doczepić. wiec wszystko zalezy od tego na kogo sie trafi. Arek sory za ot w temacie.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
przepisy mowią ze nowe z lampami wyładowczymi mają byc wyposarzone w systew zmywania.( spryski lub wycieraczki) oraz system samopoziomowania. ale przepisy nie mowia co z autami które zostały doposazone. nie mowie o hidach w zwykłych lamapch ( nie chodzi mi o lampy audi tylko ogolne) gdzie lampy nie mają homologacji na swiatłą wyładowcze, tylko o lampy wyładowcze posiadajace odpowiednie homologacje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może gdzieś podpadłem Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał? Rano chyba było normalnie ... nie wiem ... może za mało na forum jestem Wyszystko wróciło do normy Pepin pomarańczowy Coś się wysypało i zrobiło Pepina początkującym Ale Bart-S zadzwonił do mnie na czerwoną linię i ogarnąłem temat Karol, sorry za stres. 100zł za psychoanalityka oddam w BT Dzięki .. ano ... bo w tym roku trza jechać do BT .. wychodzi że co 2gi rok ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- BTW... Proponuję juz odkładać kasiorke na zlot w Bukowinie ... w tym roku wypadałoby, aby WLKP pojechała większą grupą .. bo wychodzi że co 2 lata jedziemy Gwerty & Enkeli napewno jadą do bukowiny. fakt w tym roku w bukowinie wielkopolska miała niewielu reprezentantów:decayed:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a czemu upierasz sie na nowki? popytaj ludzi na jaki shit mozna trafic. a szczegolnie z ostatnich lat produkcji. klej jest tak twadru ze lampy rozklejają sie dosłownie same. problem trzesacych sie soczewek rozwiazali tak ze przeguby zalewają twardym klejem i zero elastycznosci i jak sie reguluje to potrafią mocowania popękac. jak coś to mam dojscie z w granicach 350zł za pare
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zrob test zegarów czy wszystkie wskazówki rowno bedą pokazywały pion. mozliwe ze było cos trzebane przy zegarach i niedokładnie są pozakadane wskawówki
-
Reflektory Valeo d2s słabo świecą !! Pomocy
wsadz małe lusterko i bedziesz widział odbłysnik. ale na 99% masz wypalone jak mowisz ze słąbo swieca. mozna zregenerowac te odbłysniki. ewentualnie kupić niewypalone. mozna tez przerobic lampy na bixenon. jak coś to piszcie na pw napewno da sie coś z tym zrobić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kalendarz + dopłata do wysyłki. ja biore dwa wiec zapłaciłem za wysyłke 12 zł przy 3 wysyłka 16zł +4zł przy 4-7 wysyłka 20zł +8zł ja i tak juz zapłaciłem wiec jak chcecie to dopisujcie sie do wspolnej wysyłki
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
wchodza. trzeba tylko odpowiednio wyciac lampę od dołu, dorobic zaslepke. uszczelnic skrecić i wyglada na profi robote. podobie jest z przetwornicami koito d2s.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja mam za dwa zapłacone. jesli chcecie zeby wysyłka byłą razem wspolna do mnie to wpłacajcie za kalendarz + kw tyle co za dodatkową sztukę i info do jarka. ze wspolna wysyłka.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jakie będziesz miał święto ? Ja też będę więc jestem za. swieto taki4e ze moze przy aucie coś ogarne bo od pazdziernika ciegle jest rozebrane;0
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma mnie na spocie. mam mega blisko bo mieszkam na ogrodach ale neistety nie bedzie mnie:facepalm:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
panowie. 22 zjerzdzam do suwałk na swieta moze jakiegoś spota?
-
Lampy przód polift 2001 soczewka rozklejanie
opalarka i delikatnie grzanie zeby nie przupalic klosza i nie stopic obudowy lampy. i kawałkami puszcza klej. w przypadku lamp valeo zaden piekarnik nie zda egzaminu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak pieniadze przelane mam. spoko nie problem wszyskie moga isc do mnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja biorę dwie sztuki:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:Slo lampy od jutra rano gotowe do odbioru,
-
Bixenon Xenon od A do Z
soczewki bix niezaleznie czy to z a5, q7, bmw czy b8 mają bardzo zblizoną srednice i zadna z nich bez rezania nie wejdzie do lamp ksenon lub h7 w b6. palnik d2s i d4s zewnetrzenie są takie same. roznią sie jedynie napieciem pracy. zeby odpowiednio siedział palnik tylu d1s, d2s, d3s, d4s w gniezdzie h7 potrzebny jest adapter. sa ludzie co montują je bez niego i mówią ze jest ok. wiec wszystko zalezy od indywidualnego podejscia:polew:
-
Bixenon Xenon od A do Z
było by to zbyt proste. nie ma soczewki bixenonowej która pasuje p&p w meijsce zwykłej soczewki pod h7 lub ksenonowej d1s. jak chcesz bix. to rozklejanie lampy powiekszanie otworu i wpasowywanie soczewki. ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- do zwykłego xenona Gwerty z A5 wkłada ,a zwykła lampa chyba ma taką samą średnicę soczewki tez wymaga rozklejania i przerabiania.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam slo masz pełna skrzynkę. jak interesują cie czarne lampu do b6 to wal do mnie w dobrych pieniądzasz moge zrobić profi polerkę z wymianą soczewek i malowaniem wnetrza.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a o mnie to co zapomniałes:). kasjan gratulacje. jedziecie do bt jak bedzie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja mam centre futura i jestem zadowolony. dwie zimy za nią teraz trzecia i jak dotąd zero problemu. a jak kupowałem aku to dostałem asinstans na rozłądowany aku na dwa lata. ojcu kupiłem tez taki aku 1,5 roku temu. i tez do tej pory zero problemów.