Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. Gwerty odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam macie moze nr tel do pocas po ma limit pw i nie mogę sie z nim skontaktowac.
  2. sprubuj wcisnac wciagnac odbłysnik w strone wnetzra auta. ale z tego ci piszesz to wyglada na to ze własnie jest uszkodzone mocowanie te tak lekko wskauje i wyskauje
  3. czołem panowie. jak tam pogoda słyszłem ze zamiecie i snigu troche jest na suwalszczyznie. w poznaniu od 4 dni odwilż i snieg co był to sie stopił. co do spota. palnuje jechac piatek w nocy. wiec spobota wstepnie pasuje. ---------- Post dopisany 19-12-2012 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 23:08 ---------- w poznaniu ani grama sniegu. a jak rozmawiałem z ojcem to mowił ze suwałki i okolice zasypane. bede musiał chyba troche gwint podkrecić zeby dojechac bez problemów
  4. fotek nie mam. obstawiam ze albo uszkodziło sie mocowanie . albo wyskoczyło z przegubu. bez zdjecia lampy z auta bedzie ciezko cokolwiek z tym zrobic. w b7 plus jest taki ze jak ukodzodziło sie mocowanie to rozklejanie lamp to pikuś bo sa na miekkim kleju.
  5. pamietajcie ze policjant tez człowiek i jak lampy sa dobrze zrobione pod ksenon ( ze na soczewce). dobrze ustawione,a w bagazniku płyn do mycia szyb i sciereczki. to nie jeden policjant i diagnosta chwalił nic tak dobrze nie czysci lamp jak recznie myte z płynem. a samopoziom. jaki szybki by nie była to na nieruwnej drodze i tak nie zda egzaminu. ale sa tez tacy policjanci i diagnoci ze tylko przepisy. a ze lampy rozreguulowane swica w niebo. ale samopoziom jest spryski są wi4ec nie ma sie do czego doczepić. wiec wszystko zalezy od tego na kogo sie trafi. Arek sory za ot w temacie.
  6. przepisy mowią ze nowe z lampami wyładowczymi mają byc wyposarzone w systew zmywania.( spryski lub wycieraczki) oraz system samopoziomowania. ale przepisy nie mowia co z autami które zostały doposazone. nie mowie o hidach w zwykłych lamapch ( nie chodzi mi o lampy audi tylko ogolne) gdzie lampy nie mają homologacji na swiatłą wyładowcze, tylko o lampy wyładowcze posiadajace odpowiednie homologacje.
  7. może gdzieś podpadłem Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał? Rano chyba było normalnie ... nie wiem ... może za mało na forum jestem Wyszystko wróciło do normy Pepin pomarańczowy Coś się wysypało i zrobiło Pepina początkującym Ale Bart-S zadzwonił do mnie na czerwoną linię i ogarnąłem temat Karol, sorry za stres. 100zł za psychoanalityka oddam w BT Dzięki .. ano ... bo w tym roku trza jechać do BT .. wychodzi że co 2gi rok ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- BTW... Proponuję juz odkładać kasiorke na zlot w Bukowinie ... w tym roku wypadałoby, aby WLKP pojechała większą grupą .. bo wychodzi że co 2 lata jedziemy Gwerty & Enkeli napewno jadą do bukowiny. fakt w tym roku w bukowinie wielkopolska miała niewielu reprezentantów:decayed:
  8. a czemu upierasz sie na nowki? popytaj ludzi na jaki shit mozna trafic. a szczegolnie z ostatnich lat produkcji. klej jest tak twadru ze lampy rozklejają sie dosłownie same. problem trzesacych sie soczewek rozwiazali tak ze przeguby zalewają twardym klejem i zero elastycznosci i jak sie reguluje to potrafią mocowania popękac. jak coś to mam dojscie z w granicach 350zł za pare
  9. zrob test zegarów czy wszystkie wskazówki rowno bedą pokazywały pion. mozliwe ze było cos trzebane przy zegarach i niedokładnie są pozakadane wskawówki
  10. wsadz małe lusterko i bedziesz widział odbłysnik. ale na 99% masz wypalone jak mowisz ze słąbo swieca. mozna zregenerowac te odbłysniki. ewentualnie kupić niewypalone. mozna tez przerobic lampy na bixenon. jak coś to piszcie na pw napewno da sie coś z tym zrobić.
  11. kalendarz + dopłata do wysyłki. ja biore dwa wiec zapłaciłem za wysyłke 12 zł przy 3 wysyłka 16zł +4zł przy 4-7 wysyłka 20zł +8zł ja i tak juz zapłaciłem wiec jak chcecie to dopisujcie sie do wspolnej wysyłki
  12. wchodza. trzeba tylko odpowiednio wyciac lampę od dołu, dorobic zaslepke. uszczelnic skrecić i wyglada na profi robote. podobie jest z przetwornicami koito d2s.
  13. no ja mam za dwa zapłacone. jesli chcecie zeby wysyłka byłą razem wspolna do mnie to wpłacajcie za kalendarz + kw tyle co za dodatkową sztukę i info do jarka. ze wspolna wysyłka.
  14. Jakie będziesz miał święto ? Ja też będę więc jestem za. swieto taki4e ze moze przy aucie coś ogarne bo od pazdziernika ciegle jest rozebrane;0
  15. nie ma mnie na spocie. mam mega blisko bo mieszkam na ogrodach ale neistety nie bedzie mnie:facepalm:
  16. panowie. 22 zjerzdzam do suwałk na swieta moze jakiegoś spota?
  17. opalarka i delikatnie grzanie zeby nie przupalic klosza i nie stopic obudowy lampy. i kawałkami puszcza klej. w przypadku lamp valeo zaden piekarnik nie zda egzaminu.
  18. tak pieniadze przelane mam. spoko nie problem wszyskie moga isc do mnie.
  19. ja biorę dwie sztuki:)
  20. witam:hi:Slo lampy od jutra rano gotowe do odbioru,
  21. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    soczewki bix niezaleznie czy to z a5, q7, bmw czy b8 mają bardzo zblizoną srednice i zadna z nich bez rezania nie wejdzie do lamp ksenon lub h7 w b6. palnik d2s i d4s zewnetrzenie są takie same. roznią sie jedynie napieciem pracy. zeby odpowiednio siedział palnik tylu d1s, d2s, d3s, d4s w gniezdzie h7 potrzebny jest adapter. sa ludzie co montują je bez niego i mówią ze jest ok. wiec wszystko zalezy od indywidualnego podejscia:polew:
  22. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    było by to zbyt proste. nie ma soczewki bixenonowej która pasuje p&p w meijsce zwykłej soczewki pod h7 lub ksenonowej d1s. jak chcesz bix. to rozklejanie lampy powiekszanie otworu i wpasowywanie soczewki. ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- do zwykłego xenona Gwerty z A5 wkłada ,a zwykła lampa chyba ma taką samą średnicę soczewki tez wymaga rozklejania i przerabiania.
  23. witam slo masz pełna skrzynkę. jak interesują cie czarne lampu do b6 to wal do mnie w dobrych pieniądzasz moge zrobić profi polerkę z wymianą soczewek i malowaniem wnetrza.
  24. a o mnie to co zapomniałes:). kasjan gratulacje. jedziecie do bt jak bedzie?
  25. ja mam centre futura i jestem zadowolony. dwie zimy za nią teraz trzecia i jak dotąd zero problemu. a jak kupowałem aku to dostałem asinstans na rozłądowany aku na dwa lata. ojcu kupiłem tez taki aku 1,5 roku temu. i tez do tej pory zero problemów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.