Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mysle ze powinny byc na dniach, bo widziałem ze wysłane.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
no to super ze ogarniety temat.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
narazie zostaje ori. ale szukam dyfuzora własnei od rs6 w rozsądnych pieniądzach. przymeirzałem już ori rs3 czy od mercedesa i jakos niebardzo.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
bo chce taki dyfuzor Zdjęcie Audi RS6 Sedan Large | Zdjęcia-Samochodów.pl wiem ze było b5 rs4 zrobione w sedanie z takim dyfuzorem. wiec po co ciąc polifta s4 jak przedlift sporo tańszy a różnią się tylko dyfuzorem , który i tak chce zmieniać.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
przedlift. polift mnie nie interesował szkoda było by ciąć bok chodza mi po głowie mysli zeby dołozyć dufuzor ze zderzaka rs6 fotki bedą jak auto bede miał już w wiekszosci skonczone.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
dobrany pod kolor foteli:) auto bedzie robione w dipie
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
wnetrze mam w zasadzie poskładane. i teraz czas na zmiany zewnetrzne. do zderzaka rs4 który na aucie. wpadły progi z s4 i zderzak s4 tył. i całe auto zmienia kolor.
-
Co to za lampy i jakie żarówki do nich.
potrzebny jest taki pierscien. w taj aukcji na jednej z fotek z lamp widac go LAMPY AUDI A4 S4 95-99 XENON D2S CHROM DEPO KIERUN (2915169682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy go dostaniesz osobno to nie wiem ale moze bedzie pasował taki: pierścienie żarników żarówek D2S opel,ford,audi (2905653617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pierwsze zdjecia te 3 sztuki na dole dostaniesz je tez w aso.
-
Co to za lampy i jakie żarówki do nich.
nie. potrzebny jest mocowanie palnika. sam nie bedzie sie trzymał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam . co do spota to jestem jutro jestem za. w poniedziałek oddaje auto w rece Vario ciekawe czy je poznam przy odbiorze
-
Co to za lampy i jakie żarówki do nich.
tam w ori siedzi d2s. ale podejdzie tez d4s
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie do konca. pierbólki robi jak zaprawki czy coś ale ja chce pousówac najdrobniejsze wgniotki i dopiero kłasc nową powłokę. w poniedziałek stawiam auto. zobaczymy jak nam długo zejdzie. i pokaze fotki z prac.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tak u varia robie pełną opcję. wszelkie poprawki, llamier4nicze . usuniecie listew dolnych z drzwi. i dopiero plasti dip łącznie z wnekami zeby wygladało jak fabryczne.
-
Ksenony za krótko świecą
Grzesiu a Ty do mnie mówisz??? Przecież ja właśnie napisałem że jak zmieni na soczewy z B8 to wtedy dopiero będzie mega zadowolony:thumbup1: chyba źle to odebrałeś chodziło mi o trzepanie:) ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- Niestety nic nie sprawdzałem takiego...Odbłysniki? który to element? Sama soczewka? odbłysnik to ten element w którym zamocowany jest palnik.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam panowie co tam słychac? znany termin bukowiny wybiera sie ktoś? u mnie zapadła decyzja. auto zmienia kolor. mysle ze w ciagu 2 tygodni bedzie gotowe do pokazania:)
-
Ksenony za krótko świecą
nie bądź złośliwy jak wymieniałeś żarniki to sprawdzałeś odbłyśniki soczewek? proponuje wyjąc lampę i tam zajrzeć. jak nie ruszane obstawiam ze świeże to już nie są.
-
Jaki zestaw hid do lamp valeo ?
musisz kupić pod h7 .
-
Rezanie bixenonu
tak chciałeś, tak zostało podłączone. jest sporo sposobów podłączenia, żeby lampy świeciły w różnych konfiguracjach
-
Rezanie bixenonu
nie ma zadnych przeciwskazan. poprostu przesłoną od bixenonu dopina sie równolegle do zarówki od swiateł drogowych. u wielu osób jest takie rozwiazanie którym przerabiałem lampy na bixenon.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. to po nowym roku bedziemy w kontakcie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wczoraj wrocilismy do poznania. oj droga z suwałk byla ciezką 600km w 10 godzin gdzie normalnie jedzie sie około 8godzin. mam pare problemów z autem . jak je ogarne to pojawiam sie u Ciebie Bartku na konsultacje w sprawach lakieru, polerka czy od razu plastidip.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam panowie. i nei yło spota jak byłem w bs. a przynajmniej nei dostałem zadnego info. od wczoraj wieczorem jestem w po.
-
Bixenon Xenon od A do Z
fotki jak mozna zamontowac przetwornice d4s w ori lampy bix b6 i z zewnątrz nic nie widacz ze nie ori przetwornice:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jutro wyjezdzam z poznania o 6 rano. wiec mysle ze 18, 19 bez problemu bede w suwałkach. tylko prosze o smsa gdzie kiedy i o której spot.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi: wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku. składam życzenia już dziś bo jutro uciekam jadę do suwałk. a podobno zasypane śniegiem na maksa i mam nadzieje bez większych problemów uda się dotrzeć.