Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
ja w b5 mam inaczej. nad drzwiami jest rynienka i uszczelka drzwi ma kontaktu z plastipipem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cene podaj:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
troche było. ale najbardziej to zaskoczył poznan. bo jak wyjezddzałem to lekko padało. a jak dzis wrociłem to go jest sporo wiecej:) ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ---------- vario powiedz zajmujesz sie praniem tapicerek w auce. mam auto w którym trzeb gruntownie wyprać wnętrze. podejmiesz sie?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
płynne szkło. ja mam to do utwardzania kloszy lamp. ale widze ze na lakierze tez daje rade. buteleczka 25ml wychodzi coś około 380zł sciągam ze stanów.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
ładnie ładnie:) Grzesiu mógłbyś pokazać jak to w nocy świeci ? narazie auto u vario.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
dioda led opiłowana na równo zeby rozpraszała.
-
[ALL B5] Naprawa, poprawa lamp reflektorów audi a4 b5
lampa ma napewno zabrudzony klosz od srodka. bez rozklejenia lampy nic nie zrobisz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
dawno mi chodziło po głowie. ale w osce robic rs? nie moze jak bedzie jakas dobra buda sedana b5 w Q sie skusze.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
około 1 litra. ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 11:28 ---------- podświetlane klamki w czarnym macie. lakier utwardzony płynnym szkłem pięknie trzyma i nic nie odstaje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzisz to przez twoje vt felgi wyszły troche inne niz zakładałem:) ale tak to jest z tym dobieraniem kolorów z wzorników. wisisz flachę a tak serio to fajny projekt wyszedł. Trzeba się umówić na zdjęcia z prawdziwego zdarzenia jak najbardziej fotki trzeba zrobic. jak wrocei bede odbierał auto to sie zgadamy na sesję.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzisz to przez twoje vt felgi wyszły troche inne niz zakładałem:) ale tak to jest z tym dobieraniem kolorów z wzorników.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do batalionu, albo u mnie w temacie. mozesz podeslac to ja wrzuce. myslisz ze do piatku skonczysz? dzis w nocy jeszcze uciekam na slask do roboty i wracam w czwartek.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chodzi o polerke szklanych kloszy lamp od wewnatrz na gładko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario wrzuć fotki mietusów na batalion, jak badą ogarnięte. a i jeszze jak bys mogł zrob fotki klamek wewnetrznych. co ma zrobione w czarnym macie i podswietlane. bo sa na batalionie zaciekawieni. ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Jak tam? arek to co dipujesz dekory?
-
Rezanie bixenonu
tak bixenon od bihalogenu różni się tylko źródłem światła jak do bihalogenu na h7 wsadzisz hidowy palnik h7 to będziesz miał bixenon.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
ja załuje ze nei usunołem srodkowych listew z dzwi i przedniego błotnika. zeby był na gładko. ale moze niebawem to sie poprawi.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
zołto kremowy
-
Rezanie bixenonu
to jest błąd samopoziomu. podłącz do kompa i pokaze co jest przyczyną.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
nie dokonca wyjechała na drogi. przez chwilę była ale nadal jest u vario. fotka z letnimi kołami. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=479718952092827&set=a.440961932635196.107022.440689412662448&type=1&theater
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i po robocie. Bart-s pytanko jezdziłes dzis po zmroku. na których lampach było wiecej swiatła? potem powiem co za projektory siedzą w lampach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamietam czekam tylko na swoje lampy zebym mogł wziac twoje do robienia.