Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja nie zawitam bo nie moje klimaty. ale jak coś to służę za kierowce. planów na święta nie mam.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tym swiss co na szypliszki sie jedzie? to juz nawet niedaleko do mnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki to jak bedziesz miał chwilę. mi zalezy zeby auto ogarnąc jak najszybciej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzwon jutro to pogadamy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku zastanowiłem sie i jestem zdecydowany. co do wystawienia auto to jestem za a nawet przeciw:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota. kto robił zdjęcia to proszę o wrzucenie na forum.
-
Malowanie lamp
poczytaj wątek o przerabianiu lamp na bix tam masz trochę fotek. stary klej trzeba usunąć i użyć nowego do sklejenia lamp
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tomek wziąć palniki d1s?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku stało się coś?, czy finanse:(
-
Malowanie lamp
są rozbieralne. tylko odpowiednio trzeba podgrzewać. co do kleju w tyc, depo. bywa różnie zależnie od partii. jedne można rozebrać bez piekarnika, opalarki, wystarczy walnąć w klosz i same się rozchodzą, ale zdarzają się tez takie ( z nowszych partii trafiły mi się już 4 komplety gdzie klej trzyma mega mocno i bez opalarki i śrubokręta nie ma szans na rozklejenie). mówię o depo i tyc.
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Gwerty jak juz:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem za na spot przed Bukowiną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co ma mroźna noc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak bedziesz miał czas to wpadnij. coś pomyslimy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co z tej radości wsteczny pomyliłeś z jedynką wujek Vario zawsze ma odpowiednie lekarstwo .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gratulacje. to co bukowina czy nadal po znakiem zapytania?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez Gwerty moze by nam cos namierzyl... ja pochodze z Suwałk i na suwalszczyznie moge coś znależc to nie problem. np. nad jeziorem Hancza. najgłębsze jezioro w Polsce. kumpel co pochodzi z Sulęcina (lubuskie) jak zobaczył Hańczę to stwierdził ze woda jest dużo czystsza niż u niego w jeziorach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
tomku , dzienne na h7 led. zrobione w miejscu długich a przynajmniej tak miało być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
są też takie B5 :polew: Ale mega mega unikaty i praktycznie niedostępne michał twoja b5 to był mod w odwrotnym kierunku. pozbawiono jej Q:doh:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze jeszcze pozostaje swap silnika. b6/b7 ma ta przewage nad b5 ze mozna bez problemu dołożyć Q i wsadzić naprawdę fajny motor:kox:
-
Do tych którzy rezają swoje lampy, żarówki, HID'y, LED'y, zakładają paski diodowe itp
ja od siebie powiem tylko jedno. każdy klosz z lamp zespolonych valeo b5 posiada homologację DC na swiatła mijania ksenonowe. podobnie jest z lampami a6c5 hella. a wynika to z tego ze klosze są uniwersalne do zwykłych lamp halogenowych i xenonowych. co za tym idzie wstawienie projektora bixenonowego i pozostawienie żarówki halogenowej świateł drogowych jest tak zwanym ksenonem +. wiec nie jest wymagana homologacja DR. wystarcza HR ---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ---------- temat jest mega obszerny. i posiada wiele kruczków. zresztą jak to bywa w życiu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek pod koniec tygodnia pojawie sie po skóry.