Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. ile mozna jezdzic w tym samym kolorze. nie stac na rs4b5 to se chociasz kolor zmienię. mozecie obstawiać nastepny ja już wiem co to będzie. kasjan jak sp***dolą powłokę to reklamuj i nie odbieraj. bo ta powłoka co mam teraz wyszła naprawde bardzo fajnie. gładka jednolita.
  2. wszystko to kwestia gustu
  3. skonczyć wnetrze. troche przeobić lampy . mam stary zderzak tył i pewien plan co do niego. i narazie chyba tyle.
  4. ja mam bagnet od ak 47 w bagażniku jak coś. zresztą vario widział dzis wbijałem nim szpilki od namiotu
  5. tej 1% to auta do których zwiedzający nie mieli dostępu rosty frosty pojawi sie jutro na targach będziemy bardziej pilnować i tłuc niesfornych po łapach.
  6. szczerze to bardziej do czarnego pasuje niż banana. i jestem mega zadowolony jeśli chodzi o kolorystykę
  7. są ori ciemne w kolorze lakieru
  8. srodek? recaro jest szare jak było. dekory kevlar. reszta czarna.
  9. narazie są i bedą. nie ma ochoty na dospawywanie błotników jak narazie
  10. fotka auta przygotowanego do sezonu: View image: DSC 8339
  11. oficjalna fotka auta:)
  12. czołem panowie
  13. takie moje spostrzeżenie. masz ori body s4. moze udezyc lepiej w typowe felgi od s4b6
  14. dlamnie to wyglada na kiepską imitacje koł rs4. balon opony do a4 ciut za duży.
  15. Michał zima sie zaczyna nudzić?
  16. rozejrzyj sie. bo na chwilę obecną nie mam nic sprawdzonego co jeszcze poświeci
  17. sprawdź w jakim stanie sa odbłyśniki. żebyś potem nie był zawiedziony ze nowe palniki a dalej nie świecą. (obstawiam wypalone odbłyśniki jako przyczynę słabego świecenia) co do palników które masz obecnie jaki mają odcień? świecą na biało czy zaczynają wpadać w róż? jeśli wpadają w róż to można myśleć o zmianie.
  18. umówmy sie po weekendzie. bo wczesniej i tak tego nie ruszę.
  19. polecam sie. a jak tam snieg? bo droga suwałki - gizycko w poniedziałek rano to była masakra. naszczescie dalej już jakoś poszło.
  20. witam. po 18 bede u siebie
  21. witam panowie. zaraz wrzuce fotkę ile wczoraj rano było sniegu pod suwałkami. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- powiem tylko ze to jest droga.
  22. ja niestety odpadam. zaraz ruszamy do suwałk.
  23. przod i tył? masz elektrykę czy korby z tyłu?
  24. w BT było tyle śniegu w weekend. ale na tych zdjęciach i tak nie widać ile go naprawde jest. ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- 2011 2013 znajdź 3 różnice
  25. 2011 2013 znajdz 3 róznice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.