Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ile mozna jezdzic w tym samym kolorze. nie stac na rs4b5 to se chociasz kolor zmienię. mozecie obstawiać nastepny ja już wiem co to będzie. kasjan jak sp***dolą powłokę to reklamuj i nie odbieraj. bo ta powłoka co mam teraz wyszła naprawde bardzo fajnie. gładka jednolita.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
wszystko to kwestia gustu
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
skonczyć wnetrze. troche przeobić lampy . mam stary zderzak tył i pewien plan co do niego. i narazie chyba tyle.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam bagnet od ak 47 w bagażniku jak coś. zresztą vario widział dzis wbijałem nim szpilki od namiotu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tej 1% to auta do których zwiedzający nie mieli dostępu rosty frosty pojawi sie jutro na targach będziemy bardziej pilnować i tłuc niesfornych po łapach.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
szczerze to bardziej do czarnego pasuje niż banana. i jestem mega zadowolony jeśli chodzi o kolorystykę
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
są ori ciemne w kolorze lakieru
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
srodek? recaro jest szare jak było. dekory kevlar. reszta czarna.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
narazie są i bedą. nie ma ochoty na dospawywanie błotników jak narazie
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
fotka auta przygotowanego do sezonu: View image: DSC 8339
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oficjalna fotka auta:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
takie moje spostrzeżenie. masz ori body s4. moze udezyc lepiej w typowe felgi od s4b6
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlamnie to wyglada na kiepską imitacje koł rs4. balon opony do a4 ciut za duży.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michał zima sie zaczyna nudzić?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozejrzyj sie. bo na chwilę obecną nie mam nic sprawdzonego co jeszcze poświeci
-
Jakie żarniki ksenonu D2S są godne polecenia? Philips czy Osram? Prośba o poradę
sprawdź w jakim stanie sa odbłyśniki. żebyś potem nie był zawiedziony ze nowe palniki a dalej nie świecą. (obstawiam wypalone odbłyśniki jako przyczynę słabego świecenia) co do palników które masz obecnie jaki mają odcień? świecą na biało czy zaczynają wpadać w róż? jeśli wpadają w róż to można myśleć o zmianie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
umówmy sie po weekendzie. bo wczesniej i tak tego nie ruszę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
polecam sie. a jak tam snieg? bo droga suwałki - gizycko w poniedziałek rano to była masakra. naszczescie dalej już jakoś poszło.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. po 18 bede u siebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam panowie. zaraz wrzuce fotkę ile wczoraj rano było sniegu pod suwałkami. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- powiem tylko ze to jest droga.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja niestety odpadam. zaraz ruszamy do suwałk.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przod i tył? masz elektrykę czy korby z tyłu?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
w BT było tyle śniegu w weekend. ale na tych zdjęciach i tak nie widać ile go naprawde jest. ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- 2011 2013 znajdź 3 różnice
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2011 2013 znajdz 3 róznice