Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
dół kiery miał być w kevlarze pod dekory. ale koleś co ogarniał temat zaginą,zresztą z paroma elementami wnętrza które tez miały być w kevlarze. wiec dół kiery poszedł w skórę w kolorze recaro
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
kiera http://i1126.photobucket.com/albums/l619/raggaman555/Beznazwy-3_zpse4f51d90.jpg miała wygladac troche inaczej ale wyszło jak wyszło. .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zadne kleje na gorąco. tylko porzadny klej epoksydowy i nie zaden jakis tanszy z marketu. polecam coś takiego: Terokal 9225-A+B(2x25ml)-50 ml mam u siebie zderzak rs zwerzany tym klejem i pare innych elementów klejonych i trzyma mega. zawiasy trzeba było by wzmocnic jakims metalowym elementyem . i dopiero skleić a nawet wtedy mozna od podstaw odbudować zawias nie mając ułamanego elementu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zatrzask czy zawiasy? jak zawiasy i masz je to nie problem. skleić ze wzmocnieniem i beda bardziej trzymac nie nei połamane. mam tak naprawione u siebie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do usług.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
full opcja. czerwone ostrzegawcze i białe oswietlające i do tego klamki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lepiej na franowie zrobic, bo meczu jutro jest to każdy łatwiej wróci do domu:decayed: postaram sie byc. ja zapewne jako jeden z niewielu powrót z kc w przypadku meczu mam bezproblemowy:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zakład na dąbrowskiego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem:hi:
-
Czym usunąć takie zatarcie? Prośba o pomoc.
ba bazie tlenku aluminium. ale jak masz odpryski od kamyczków i głębsze rysy to sama pasta niewiele pomoze. bedziesz musiał użyć papierów ściernych. gradjentacja zalezy od tego jak mocno klosze zniszczone. ale jak byś mocno je szlifował i zerwał utwardzoną powierzchnię. wtedy po polerce wypadało by nałożyć przynajmniej filtr uv zeby nie żółkły
-
Ksenony
palniki jak si ewypalaja zmieniają kolor na rozowo-czerwony. z tego co pisujesz to bardziej obstawiam ze przetwornica miała jakiś spadek napięcia.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam jak najbardziej każdy jest mile widziany nieważne jaki ma stan wiedzy technicznej. co do spotkań to zazwyczaj są to niedzielne popołudnia. ale nie ma uslalonych odgórnie terminów. wiec w związku z tym proponuje spota w niedzielę.
-
Rezanie bixenonu
sprawdz czy nie uszkodzone zostało któres mocowanie w wysyłce. wnetrze siedzi sztywno nic nie lata w lampach?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powolutku. powiedz wiosna dotarła już do Ciebie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teoretycznie long life czyli 15 tys. ale jak wymienisz co 10 to wyjdzie tylko na dobre silnikowi.
-
Rezanie bixenonu
z q7. najlepszy wybór jesli chodzi o montaz jakośc swiecenia i cenę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
powiedz mi jak wyszedł dach? jest gładko?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak dobrze zrobione to bedzie trzymac . ja na zimówkach mam miętowy plastidip. byłem w górach , trochę po polsce jeździłem i zero prolemów. trzyma jak powinno nigdzie nie odłazi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymam kciuki żeby się udało rozgryść co jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko. a co sie dzieje jakies problemu z powtorem do serii?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy wpadasz z lampami?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
ja nie masz mocnych odprysków na lampie to moze od 1200 troche pomoze. jesli masz mocno spiaskowane klosze od kamyczków to bedziesz musiał zjechac mocno ja zazwyczja przy takiej operacji zaczynam od 360. i w góre. po polerce nakładam filtr uv i utwardzam płynnym szkłem. po takim zabiegu klosze są jak nowe.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
bedzie. mat niestety nie wybacza zadnych błedow:( wiec wszystkie niedoskonałosci co były na aucie tez widac:(
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zostaw ori.
-
Lampy soczewkowe warto???
odbłyśniki do regeneracji , szkło reflektora do polerowania , jeśli jest zmatowiałe , a jeśli plastik jest przyżółkły to chyba nic już się nie da z tym zrobić da sei bez problemu spolerowac, nawet jak klosze są mocno pozułkłe. moim zdaniem warto brac je za 250zł. wiem chyba o które chodzi z allegro. jak coś to wyslesz do mnie i zrobie z nich igły. polerka. wymiana soczewki, ewentualnie bix.