Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. dół kiery miał być w kevlarze pod dekory. ale koleś co ogarniał temat zaginą,zresztą z paroma elementami wnętrza które tez miały być w kevlarze. wiec dół kiery poszedł w skórę w kolorze recaro
  2. kiera http://i1126.photobucket.com/albums/l619/raggaman555/Beznazwy-3_zpse4f51d90.jpg miała wygladac troche inaczej ale wyszło jak wyszło. .
  3. zadne kleje na gorąco. tylko porzadny klej epoksydowy i nie zaden jakis tanszy z marketu. polecam coś takiego: Terokal 9225-A+B(2x25ml)-50 ml mam u siebie zderzak rs zwerzany tym klejem i pare innych elementów klejonych i trzyma mega. zawiasy trzeba było by wzmocnic jakims metalowym elementyem . i dopiero skleić a nawet wtedy mozna od podstaw odbudować zawias nie mając ułamanego elementu.
  4. zatrzask czy zawiasy? jak zawiasy i masz je to nie problem. skleić ze wzmocnieniem i beda bardziej trzymac nie nei połamane. mam tak naprawione u siebie.
  5. do usług.
  6. full opcja. czerwone ostrzegawcze i białe oswietlające i do tego klamki.
  7. Lepiej na franowie zrobic, bo meczu jutro jest to każdy łatwiej wróci do domu:decayed: postaram sie byc. ja zapewne jako jeden z niewielu powrót z kc w przypadku meczu mam bezproblemowy:decayed:
  8. zakład na dąbrowskiego.
  9. czołem:hi:
  10. ba bazie tlenku aluminium. ale jak masz odpryski od kamyczków i głębsze rysy to sama pasta niewiele pomoze. bedziesz musiał użyć papierów ściernych. gradjentacja zalezy od tego jak mocno klosze zniszczone. ale jak byś mocno je szlifował i zerwał utwardzoną powierzchnię. wtedy po polerce wypadało by nałożyć przynajmniej filtr uv zeby nie żółkły
  11. palniki jak si ewypalaja zmieniają kolor na rozowo-czerwony. z tego co pisujesz to bardziej obstawiam ze przetwornica miała jakiś spadek napięcia.
  12. witam jak najbardziej każdy jest mile widziany nieważne jaki ma stan wiedzy technicznej. co do spotkań to zazwyczaj są to niedzielne popołudnia. ale nie ma uslalonych odgórnie terminów. wiec w związku z tym proponuje spota w niedzielę.
  13. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    sprawdz czy nie uszkodzone zostało któres mocowanie w wysyłce. wnetrze siedzi sztywno nic nie lata w lampach?
  14. powolutku. powiedz wiosna dotarła już do Ciebie?
  15. teoretycznie long life czyli 15 tys. ale jak wymienisz co 10 to wyjdzie tylko na dobre silnikowi.
  16. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    z q7. najlepszy wybór jesli chodzi o montaz jakośc swiecenia i cenę.
  17. powiedz mi jak wyszedł dach? jest gładko?
  18. jak dobrze zrobione to bedzie trzymac . ja na zimówkach mam miętowy plastidip. byłem w górach , trochę po polsce jeździłem i zero prolemów. trzyma jak powinno nigdzie nie odłazi
  19. trzymam kciuki żeby się udało rozgryść co jest
  20. spoko. a co sie dzieje jakies problemu z powtorem do serii?
  21. kiedy wpadasz z lampami?
  22. ja nie masz mocnych odprysków na lampie to moze od 1200 troche pomoze. jesli masz mocno spiaskowane klosze od kamyczków to bedziesz musiał zjechac mocno ja zazwyczja przy takiej operacji zaczynam od 360. i w góre. po polerce nakładam filtr uv i utwardzam płynnym szkłem. po takim zabiegu klosze są jak nowe.
  23. bedzie. mat niestety nie wybacza zadnych błedow:( wiec wszystkie niedoskonałosci co były na aucie tez widac:(
  24. zostaw ori.
  25. odbłyśniki do regeneracji , szkło reflektora do polerowania , jeśli jest zmatowiałe , a jeśli plastik jest przyżółkły to chyba nic już się nie da z tym zrobić da sei bez problemu spolerowac, nawet jak klosze są mocno pozułkłe. moim zdaniem warto brac je za 250zł. wiem chyba o które chodzi z allegro. jak coś to wyslesz do mnie i zrobie z nich igły. polerka. wymiana soczewki, ewentualnie bix.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.