Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haha. canbusy to i tak rezystory w takim razie trzeba pomyśleć o rezystorach wpiętych równolegle z przetwornicą , żeby moc była symulowana na poziomie żarówki około 55w. ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- Vario myślałeś coś tam o mnie? gwerty, Ty też daj znać co u Ciebie jestem jestem, i będę będę nawet w piątek jak by było miejsce i ktoś by dowiózł enkeli na sobotę moge kaskę oddac w realu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co do piwka to umówmy sie wczesniej zebym dał rade dojechac z ogrodów i nie ma sprawy. nawet przywiozę otwieracz:decayed:
-
[ALL B5] Silniczek regulacji w lampie hella a boscha
jak nie trafila sie kostka do silniczka. to powpinajcie same piny do silniczka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego pytałem czy auto ma mce obsłygujące spalone zarówki. bo zwykła zarówka ma 55w. a xenon po rozgrzaniu sie tylko 35w. i np. w b8 trzeba pzrekodowac sterownik na xenon. w Chryslerze mówił ze nie ma tego. wiec tylko podpielismy zasilanie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam już garąz z kanałem tylko musze zrobić w nim mały remont zeby moc działac i wtedy bedziemy mogli myśleć. bo same lampy to moge dołozyć w kazdej chwili.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. melduje sie po powrocie z Warszawy. widzimy się o 18 w KC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze Grzesiu może będzie jak zdąży wrócić jak na 18 to dam rade. tylko prosze o smsa gdzie bedzie spot.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak spot bedzie około 18 to moze zdarze wpasc. jak wróce z warszawy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to co spot w piątek o 18? miejsce tesko? ---------- Post dopisany 23-05-2013 at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 15:57 ---------- za dwie godziny ruszam. to robimy spota? jak bedzie coś ustalone to prosze o info na tel. o której i gdzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to trzymam kciuki , zeby u ciebie tez to była wina zarnika tylko.
-
zderzak od s4
mylisz z rs4 b5. s4 ma taką samą szerokość jak cywilna a4. zeby załozyć zdezrak od s4 do a4 potzrebne są slizgi. i kły. kły mozna dorobić a co do zlizgow do przedliftowe zderzaki s4 pasują na slizgi przedliftowe a4. poliftowe zderzaki s4 wymagają odpowiednich slizgów . nie pasują zwykłe slizgi przedliftowe ani poliftowe z a4.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wybieram sie na cały zlot
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na plasidipa czy folię? i gdzie? mam passaa b4 varian do ogarnięcia. kolor biały i chodzi mi po głowie zeby pneumatykiem z papierem 1500 zrobić z niego mat:)
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
bo wyglada na przycięta. wyglada jak by nizej niż ori była osadzona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z ego co pamiętam u karola jest inny problem. a nie tylko po odpaleniu. zarnik gaśnie na chwilę i się zapala nieważne czy to po odpaleniu czy po paru godzinach jazdy a czasem jest ok. teraz w weekendy jestem poza poznaniem, ale w tygodniu no problem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmmm a co TWoim zdaniem pomoże? ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- a znalazłem serwis .. jak rozpoznać podróbki Żarówka xenonowa - oryginał czy chiński zamiennik? przewornica nie trzyma napięcia. co do zarników i podrobek ot powyzsze zasady jak naj najbardziej warto wziąc do serca. serwis znam i polecam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dotykac szklanych baniek. i dobrze docisznąc przewód wysokiego napięcia do zapłonnika. pepin ale na to miganie to wymiana zarnika na 90% nie pomoże.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
co do koł to jak plastidip to proponuje serie blaze do ciemnego auta bedzie fajnie wygladało.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w piątek rano robie zawieszenie i przeguby z przodu. do wieczoram mysle ze sie wyrobię wiec mi bez roznicy niech wiekszosc zdecyduje ja sie dostosuje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w czawrtek w nocy wpadam do suwałk i bede do niedzieli. jakiś spot?
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
a pompka wpadła o takim samym numerze? bo nei kazda obsługuje pomykanie i otwieranie szyb z pilota.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze bysmy w tym czasie jakiegos grilowego spota zrobili.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem Bartku. kiedy wracasz do PL?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bym zawitał. ale w tym czasie na weekend jestem w suwałkach:(
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
no to to nic nie poradzena drudne halogeny w srodku.