Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. taczką był:decayed:czy na samych tarczach przyjechał
  2. 16 wejda 15 nie
  3. na intercars firmy bosch około 500 jakie masz teraz tarcze 280 czy 288? jak masz 288 i zaciski ate to pomysl od razu nad 312 bo koszt tarcz niewiele wiekszy a hamuje duzo lepiej
  4. Gwerty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    ja podpiołem sie pod podswietlanie przycisków otwierania drzwi. ma ta przewagę nad podpięciem sie pod podświetlanie konsoli. ze zapala sie zarówno z podswietlaniem konsoli jak i otwarciem auta z centralnego. i nawet po wyłączeniu światłem czy wyjęciu kluczyka ze stacyjki klamki sa podświetlone jeszcze przez jakiś czas.
  5. masz gdzies go wystawionego ? podrzuć link.
  6. vario i jak bedziesz brał tą c5?
  7. ja niestety odpadam. lece w piątek na wesele w bieszczady.
  8. ee tam amulet ładniejszy Jak by komuś się podobała fotka do kalendarza, właśnie z amuletem to zapraszam http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/maj-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-278093/ miedzikos widze ze jestes na imprezie 2GetAIR ---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- zaproponuje gdzie i kiedy. a moze ktoś sie zjawi
  9. Oj, Grześ - tak jak napisałem... informacyjnie... a tak już poważnie to do avanta b9 to widzi mi sie czerwony. B8 Grześ (pewnie smyknął Ci się paluch ). Gośka się nie zgodzi - to ona będzie ujeżdżać to auto. Dla niej ma być czarne lub ew. białe (i za tą drugą opcją oponuję ). białe auta w tej chwili sa dość modne. i nie dziwię się bo Emilce widzi się tez białe a najlepiej biała a5
  10. Oj, Grześ - tak jak napisałem... informacyjnie... a tak już poważnie to do avanta b9 to widzi mi sie czerwony.
  11. avant b8:) a podświadomość każe wklejać fotki sedan rs4 b7:)
  12. Wojtuś... czy mnie stać na RS4 B8. Proszę Cię... Bartek ja cię widze tylko i wylacznię w rs4 b7 cabrio. kolor niebieski ewentualnie czerwony. ewentualnie mniej popularny wściekle pomarańczowy.
  13. a jak z odbiorem w czasie jazdy?ja w radiu mam wbudowany tuner dvb-t i jak stoje to jest w miare ale w czasie jazdy to nie ma szns na ogladanie:kwasny:
  14. nowe na poł roku:) w depo i tycach szybko sie wypalają odbłysniki soczewki. najwazniejsze ze jestes zadowolony o to chodziło.
  15. z doświadczenia nie polecam regenerować odbłyśników soczewek bo ciężko nałożyć jest warstwę refleksyjną która będzie zbliżona do ori. często lepszym i tańszym wyjściem jest wstawienie używanych nie wypalonych oryginałów.
  16. fioletowy moze bedzie na wiosnę
  17. Gwerty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    podswetlanie kalmek mam już dawno ogarniete. mała porada proponuje diode opiłowac na równo z obudową klamki. wtedy swiatło bedzie bardziej rozproszone.
  18. Gwerty odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    opalarka. ttlko zeby nie przyszło ci do głowy grzac ori lampy valeo w piekarniku.
  19. jakoś na początku lipca moge pomóc. no wlasnie w tym problem ze auto stoi w czesciach, bo zmieniam caly srodek a od poniedzialku wjezdza dzwig na budowe no i do tego czasu musze ogarnac wszystko i wyjechac ;p mechanicznie to spoko bez problemu tylko sruby poskrecac. masz do przycisków kupione isostaty?
  20. czołem Kamil. to jak inwestujesz to polataj nim jeszcze. ewentualnie powoli rozsprzedawaj graty wracając do serii i wtedy do żyda.
  21. jakoś na początku lipca moge pomóc.
  22. tomek nie rozdrabniajmy się to nie opony ani łożysko, to poprostu auto:)
  23. vario ale mi auto zawsze gumą opierdolisz?
  24. To moze za tydzień na stylach piwko? A i auta jakies bendom na style planowałem już kilka razy się pojawić. wiec czemu nie
  25. odwieźć Cię?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.