Treść opublikowana przez Gwerty
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
ja oblałem auto przy tankowaniu i teraz felga na wpół srebrna, błotnik mocno odbarwiony. bede to ogarniał dopiero po weekendzie. a zeby bylo mało to zgubiłem jedną koncówkę tłumika.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałeś zmieniać felgi a tu widzę do zmiany auta się szykujesz. rozmawiałem dziś z vario i nic innego nie wchodzi w grę musisz zakładać rotiformy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak chcesz interlagosy to ori są tylko 18 et 41. jak cos to mozesz przymierzyc z tym ze moje czarne.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip a ty co robisz pomiędzy młodymi?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam po tygodniu nieobecności.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dla mnie pasuje. dajcie tylko znac gdzie i kiedy i jestem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na tydzien. to co jakiegoś grila?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no to jestem prawie spakowany. niedługo ruszam w droge. jakis plan na sobote gdzie sie spotykamy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ma nówki heble na tarczach pojedzie:decayed:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Juuuuuuuuuuż niedługo inna work będzie(mam nadzieję) Zmieniasz tą robote od trzech miesięcy - tak jak hamulce hamulce zmienione jakbyś czasami oglądał mój profil:naughty:czekam na info ciągle bo tamten matoł kręci na serie:facepalm:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
pytaj kto ci pije z uczestników i zapełniaj bagażnik trunkami.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Pany a co robimy z alkoholem? Każdy kupuje to co chce czy robimy ankietę żeby kupić jeden rodzaj ? masz każdemu po litrze postawić tego co lubi, za te wszystkie pytania i pomoc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak skóra dobre pielęgnowana to z czasem sama wróci. można pomoc lekko podgrzewając. np suszarką.
-
Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY
może zacznij od sprawdzenia bezpiecznika. zamim zaczniesz sie do pompki dobierać.
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
ilośc i rozkład wiązki swietlnej. ile daje bixenon w stosunku to ori lampy neizaleznie czy to xenon czy zwykła h7 bo odbłysniki w nich są takie same rożnią sie tylko gniazdem.
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
lampy b7 są na tzw. miękkim kleju elastycznym. teroson ma coś takiego w swojej ofercie. i klosz do obudowy dociskany jest spinkami. ale lampy b6 są na twardym kleju
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
w kierunki jeszcze tylko żarówki w chromie i będzie
-
Dioda alarmowa
dioda co masz w aucie to dioda led. a prostownicza jest po to żeby przepuszczała prąd tylko w jednym kierunku. ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- ---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- diody prostownicze np 1N4002
-
Dioda alarmowa
jak coś to podłączaj przez diodę prostowniczą.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
co do oryginalnych bixenonów. to wymiana uszczelnień pomaga ale warto je co poł roku wymieniać. albo zaslepić otwór do regulacji w rynnie błotnika. bo spływająca woda z szyby leje sie bezposrednego na ta regulacjei z czasem znowu zaczyna puszczać.
-
Domykanie szyb
to jest tylko wiązka z drzwi a ty potrzebujesz całej wiązki z auta od elektrycznych szyb
-
Domykanie szyb
a pytałes znajomego gdzie dołozył centralke? jak obstawiam ze siedzi pod pólką kierownicy i tam wpinane lub w przednim lewym słupku.
-
Domykanie szyb
przeczytaj ze zrozumieniem post nr 5 w tej swoje centralce muszisz miec kabek na którym przez około 30s pojawi sie sygnał masy.
-
Domykanie szyb
pod zasilanie i mase. jak kupisz całą ori wiązkę.
-
Kod lakieru LY7M
samo pojęcie kolor srebrny to za mało. jest wiele odcieni szarości od czerni do białości. i tak samo z kolami srebrnymi.