Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. witam:hi:wróciłem
  2. osobiście gładkie to wolę ... do zderzaka dokładaj od razu spryski, tym bardziej ze jeździsz na hidzie
  3. :hi:jestem w suwałkch. to co spot jutro na 18 pod tesko?
  4. c6 d2s? chyba nie bardzo. zasada jest taka jaka jest przetwornica taki ma być palnik. wydaje mi się ze w c6 były przetwornice d1s sprawdź jaką masz przetwornice i wtedy kup palniki.
  5. rozmawiać można o wszystkim. tylko ze jest to portal ogólnie dostępny dla wszystich. to może jeszcze podaj kto i po ile wozi. temat na przejściu gusiew-gołdap jest mi doskonale znany. jestem z Suwałk służba celna wbrew pozorom jest czujna on-line
  6. w ajm mozna bez problemu wymienić termostat od góry.
  7. pisz dalej na forum. nie zdziw się, jak przy pierwszej, drugiej kontroli. podejdzie celnik z łomem i wywali ci auto znajdując wszystkie skrytki. stracisz auto, urząd skarbowy zrobi swoje. takie rzeczy załatwia się po cichu.
  8. będę dzwonić.
  9. vario pozmieniało mi się i niestety w tym tygodniu nie dam rady podstawić auta do mycia. odezwę się w przyszłym.
  10. pisz do mrogala. ma opony w naprawdę dobrych cenach. w weekend będę w suwałkach jakiegoś spota? kasjan musimy sie jakoś ustawić to ogarnę klimę jak jeszcze auta nie sprzedałeś.
  11. w większości elektronicznych sklepów taki piny dostanie co kilkanaście groszy za szt. w ajm'ie zapewne będziesz maił już pociągniete wiązki od ecu. temp. oleju itp. robiłem to w 2 ajm+ swój i w każdym były wiązki. trzeba było jedynie pociągnąc kable do manetki i rozdzielić drzwi. ewentyualnie uciszyć poziom płynu i spalone żarówki jak nie ma tych układów w aucie. w większości elektronicznych sklepów taki piny dostanie co kilkanaście groszy za szt.
  12. nie o to chodzi. ale ten chrom moim zdaniem beznadzieją. jak to widzisz b5? chcesz przykleić do zderzaka tylko pod lampą, na lampie? i do czego to ma nawiązywać. będzie wyglądało to jak chrom na metry.
  13. odpuść sobie dzielone. tym bardziej z ringami. jak założysz zespolone auto będzie lepiej wyglądać wkładaj zwykłe poliftowe. ori valeo lub depo tyc. pamiętaj tylko ze w depo i tyc często pojawia sęe problem z parowaniem bo są kiepsko klejone potrafi trzęsące się soczewka bo mało dokładnie wykonane mocowania i same odbłyśniki soczewek są kiepskiej jakości. wiec najlepszym wyjściem jest kupienie używanych valeo w dobrym stanie.
  14. tak. ale ciężko go namówić , żeby się za to zabrał ---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- wrzuć cały asortyment jaki masz do działu: Sprzedam - ogłoszenia komercyjne dla firm . ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ---------- będę wdzięczny. daj znać, tylko wcześniej. cieszę się że dałeś radę podłączyć halo
  15. no .. malowanie listew trochę pod górę .. ale zdobyte doświadczenie bezcenne teraz schną ... a pogoda też do biegania i odstresowania wróciłem 1.5h temu Sports Tracker ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Jakby co weź 10kg więcej ... juz trochę zapakowaliśmy w słoiki z czosnkiem na pomidorówkę zimą i jeszcze dorobimy jak kupisz jak patzysz na wędliny w sklepach to najzdrowiej jeść teraz chleb z masłem ok.
  16. bede wdzięczny za info. to ja mam się pytać coś czy nie chcesz? zapytaj.
  17. prawie:) ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- bede wdzięczny za info.
  18. witam potrzebuje około 50kg pomidorów gruntowych. zna ktoś jakies gospodarstwo rolne itp
  19. z własnego doświadczenia mogę polecić vw passat b4 z ostatnich lat . miejsca dużo, klima. mało pali w naprawach prosty, części tanie. tylko ciężko znaleźć auto bez przygód i niezgnite.
  20. jak coś mogę pomoc.
  21. w sedanach też były montowane fabrycznie z bose . ale fakt od avanta pasują P&P do sedana.
  22. przy malowaniu pozalewałeś prowadnice przycisków. tez tak maiłem jak pierwszy raz malowałem panel klimy przy przeróbce na 2din. warto przed malowaniem dobrze okleić i dobrą farbą malować. a jak coś podpłynie to oczyścić i przyciski chodzą bez problemu.
  23. Vario widzę dipowałeś interlagosy w czarny mat. miałeś rozgrzewkę w czwartek na mojej feldze.
  24. jak wysłałes paczką,musti paczką, czy listem poleconym. to wchodzisz na stronę poczt polskiej i sprawdzasz co sie z nią dzieje
  25. a cała reszta jest P&P ? do b6 soczewki z adapterami p&p. do b7 nawet adaptery nie potrzebne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.