Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. odpadam jestem po za poznaniem:kwasny:
  2. jest jeszcze regulacja na ślizgu ale tylko góra-dół cała lampa
  3. w xenonie są inne soczewki i odbłyśniki niż w xenonie plus(bixenon) ale da się je jak najbardziej wymienić bez rozklejania lamp. ważne jest żeby po wyciągnięciu soczewek z lamp dobrzeje ustawić względem świateł drogowych. co do spasowania to lampa to musi być ona dobrze osadzona w ślizgu. masz dwa zaczepy pod lampa które wsuwa sie w ślizg, z tyłu dwie śruby do przykręcenia, łapiesz delikatnie górne mocowania i masz śrubę regulacyjną pomiędzy nimi, którą ustawiasz pochylenie (dociskasz lampę do zderzaka). dokręcasz mocno górne mocowania i to wszystko.
  4. witam:hi: Madbar i jak światła teraz na dobrych odbłyśnikach i żarówkach osrama?
  5. max to alaska ,syberia ewentualnie jak wolisz polskę to suwałki, bieszczady.
  6. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    ja uzywam podkładu i lakieru wurth. przerabiałem rózne. a ten daje naprawde bardzo fajny efekt czarnego matu.
  7. niestety dzis odpadam.
  8. w tygodniu. najlepiej po środzie. lampy ogarne w jeden dzień ale potem powinny leżakować około 48H
  9. ok. dzięki za info. i sprowadzenie na ziemię pomyśle i jak będę zabierać koła to pogadamy
  10. powiedz mi z jaka kasą sie liczyć podobnie jak rotiform nue?
  11. jak sie spotkamy to pogadamy o nich. z drugiej strony dobra wiadomość bo będą szczególnie w pl dość rzadko spotykane
  12. vario to felga CC10 nie bedzie już produkowana w monoblocku? a coraz bardziej chodziła mi po głowie:kwasny:
  13. ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- no to czas na spota gdzie pojawią się wszyscy różowi i fioletowi, bo zielonych chyba już nie ma u nas:decayed:
  14. witam w środę wybieram się do kina cinema city bo bilety tańsze. zresztą często co środę bywam w kinie i to po kilka seansów. jak coś to mogę polecić film wyścig. http://www.filmweb.pl/film/Wyścig-2013-628262 ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- ostatnio to chyba byłeś zeszłego lata na franowie w mcdonals'sie
  15. witam dobre pytanie:decayed:jak tylko będę miał chwilkę żeby przyjechać.
  16. jakieś s4 w sedanie polift? oba avanty szkoda:kwasny:
  17. jakieś s4 w sedanie polift?
  18. :hi:witam pamowie ok to szukam
  19. nie ukrywałem się. jedynie odwiedziłem rodzinne strony:wink:
  20. :hi:witam wszystkich po dłuższym weekendzie
  21. tak pod plazą. ja bede gdzies od 15.
  22. a ja słyszłem ze b7. pasuje.
  23. a ja właśnie wstałem i zaraz ruszam. jak coś do zobaczenia w suwałkach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.