Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odpadam jestem po za poznaniem:kwasny:
-
Przygasające ksenony
jest jeszcze regulacja na ślizgu ale tylko góra-dół cała lampa
-
Przygasające ksenony
w xenonie są inne soczewki i odbłyśniki niż w xenonie plus(bixenon) ale da się je jak najbardziej wymienić bez rozklejania lamp. ważne jest żeby po wyciągnięciu soczewek z lamp dobrzeje ustawić względem świateł drogowych. co do spasowania to lampa to musi być ona dobrze osadzona w ślizgu. masz dwa zaczepy pod lampa które wsuwa sie w ślizg, z tyłu dwie śruby do przykręcenia, łapiesz delikatnie górne mocowania i masz śrubę regulacyjną pomiędzy nimi, którą ustawiasz pochylenie (dociskasz lampę do zderzaka). dokręcasz mocno górne mocowania i to wszystko.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi: Madbar i jak światła teraz na dobrych odbłyśnikach i żarówkach osrama?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
max to alaska ,syberia ewentualnie jak wolisz polskę to suwałki, bieszczady.
-
Rezanie bixenonu
ja uzywam podkładu i lakieru wurth. przerabiałem rózne. a ten daje naprawde bardzo fajny efekt czarnego matu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety dzis odpadam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w tygodniu. najlepiej po środzie. lampy ogarne w jeden dzień ale potem powinny leżakować około 48H
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. dzięki za info. i sprowadzenie na ziemię pomyśle i jak będę zabierać koła to pogadamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powiedz mi z jaka kasą sie liczyć podobnie jak rotiform nue?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak sie spotkamy to pogadamy o nich. z drugiej strony dobra wiadomość bo będą szczególnie w pl dość rzadko spotykane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario to felga CC10 nie bedzie już produkowana w monoblocku? a coraz bardziej chodziła mi po głowie:kwasny:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- no to czas na spota gdzie pojawią się wszyscy różowi i fioletowi, bo zielonych chyba już nie ma u nas:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam w środę wybieram się do kina cinema city bo bilety tańsze. zresztą często co środę bywam w kinie i to po kilka seansów. jak coś to mogę polecić film wyścig. http://www.filmweb.pl/film/Wyścig-2013-628262 ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- ostatnio to chyba byłeś zeszłego lata na franowie w mcdonals'sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam dobre pytanie:decayed:jak tylko będę miał chwilkę żeby przyjechać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
jakieś s4 w sedanie polift? oba avanty szkoda:kwasny:- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
jakieś s4 w sedanie polift?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam pamowie ok to szukam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ukrywałem się. jedynie odwiedziłem rodzinne strony:wink:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam wszystkich po dłuższym weekendzie- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tak pod plazą. ja bede gdzies od 15.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a ja słyszłem ze b7. pasuje.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja właśnie wstałem i zaraz ruszam. jak coś do zobaczenia w suwałkach - [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant