Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak gadałem z kumpelą od ubezpieczeń mówi że policja nawet papierka by nie wypisała podobno ale nie wiem papierka tobie nie wypiszą . ale jak by byli wezwani to notatke muszą sporządzić, wiec spad po zdarzeniu by był. a w tej chwili to masz tylko ból karku i rozwalone auto. ale nie odpuszczaj walcz , może być to długa droga.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pier**l.... pogoda arek sory jak zobaczyłem wpis to pierwsze co mi przyszło do głowy to scenka z teledysku kazika jak koleś z w orzeszku przebija głową mur.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no Bartek jak się pojawisz to ja będę na pewno nawet z buta 1. Bart-S 2. Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
16 tak. 15 już nie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomek gratulacje zakupu.
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
b8 tak samo. są na miękkim kleju. soczewki z nich nie wyciągniesz bez rozbierania. zciągasz klosz i wtedy kolejno demontujesz chromy maskownice ledy itp. nie ma inne opcji żeby wyjąc soczewkę bo przez tył nie wyjdzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo jak z tym 1.8T bo nie każdy ma facebooka na szczęście.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co sie stało z twoimi halo?
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
akurat to to mało istotne czy ori czy nie. bo mozesz miec nawet hidy na kablach, a lampa ma homologacje na xenon, w aucie masz spryskiwacze i samopoziom. i masz full legalne xenony.
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
z b7 projektor wyjmiesz po rozklejeniu lamp . ale nie ma nic w tym trudnego bo są na tzw. miękkim kleju. podgrzewasz lampę do około 50 stopni i bez problemu rozdzielasz klosz od obudowy. i wtedy możesz sobie wyczyścić idealnie wszystkie elementy. co do sklejenie to tez nie problem. podgrzewasz z ciskasz i po roocie.
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
jakich błędów? wywala komunikat o spalonych zarówkach? czy sieje na radiu i cb?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
felga i guma.liczyłem ze po myciu okaze się cc10:decayed:. vario 3l jackdeniels czeka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znajomy wspomiał ze korzystał. tyle ze kluczy to mieli wózek na 3 stanowiska, ale to było z poł roku temu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
foteknpewno na dyskach znajdzie sie wiecej. ale szalenstwo modeli mineło, teraz od czasu do czasu posmigam tylko którymś. ale faworytem jest bullhead 6x6x6
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tamiya, traxxas, i parę składaków oraz customów.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
:polew: , pamiętam jak ledwo wchodziłeś do namiotu Zdecydowanie za dużo pamiętasz z tego zlotu :grin: jak mogłeś pamiętać, jak spałeś wtedy? tak no w nocy przegapiłem sprawę wtedy ostro się działo , ale rano jak wstał zobaczył nas i dalej gleba , pół ciała w namiocie a pół ciała na zewnątrz i przy gorącym słońcu LoL Qwerty, weź więcej kluczyków, może któryś otworzy widze nawet nie wiesz kto miał problem z otwarciem namiotu z pilota.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musash apropos modeli + jeszcze kilka bardzie customowych typu 6x6 lub crawler
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prawie w ostatniej chwili. 100 lat Piechol:drinks:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko pytam narazie do wiosny jeszcze czas.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mój błąd. to jak będziesz maił na stanie daj znać wpadnę na przymiarkę. ---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- nawet na allegro są: 3SDM model 0.06, super promocja (3828808985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- Winter edition:
-
Pomoc ze światłami przód
przedlift na soczewce ori hella, lub jakieś zamienniki tego np depo, in pro, i z tych będziesz mógł z czasem ogarnąć porządne lampy. ale pomysł jeszcze po poliftowych. ni ma nic trudnego żeby je zamontować do przedlifta.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario co powiesz o felgach 3smd o szczególnie 0.06.
-
Pomoc ze światłami przód
da sie tylko czy to opłacalne?
-
Pomoc ze światłami przód
problem ze świeceniem tych lamp jest w odbłyśniku. raz ze jest kiepski konstrukcyjnie dwa ze warstwa metaliczna do d*py. dlatego to na hidzie świeci słabo, a na żarówce w ogóle nie świeci.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Gwerty:decayed: ciesze się ze jesteś zadowolony z osiągniętego efektu.