Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Proszę Cię... Podjedź, podłącze kompa i zobaczę co to... ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- Manual czy automat? ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- Dzis czujniki działały , podpiąłem Vaga i błąd czujnika G205 Short to Ground , skasowałem , pojechałem na myjkę i znowu to samo - niestety gdzieś zwarcie Jak tylko na tym jednym to prawdopodobnie czujnik ale... Wywal go jeszcze i siknij kontaktem wtyczkę i gniazdo. Przyjrzyj się pinom - może zaśniedziałe są. ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- około 3-4 dni. bo po utwardzeniu muszą leżakować co najmniej 48h Grześ - przepraszam Cię, nie wyrobiłem się... Jutro odbiór auta w którym siada lewy reflektor - dogadam się z klientem co dalej (w razie W masz coś na podmianę?) palnik tak. przetwornicę nie. ale zamiast kupować używkę valeo lepiej starą wysłać do regeneracji. koszt mniejszy i rok gwarancji.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi: ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- około 3-4 dni. bo po utwardzeniu muszą leżakować co najmniej 48h
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kamil ma za mało w spodniach żeby 2,7bit kupić. a tak serio to wspominał mi o 4.0TT , tylko zabronił mi puszczać parę z gęby:decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam.- Rezanie bixenonu
Panowie ostrzeżenie. nie montować tak projektorów:facepalm:: i nie chodzi mi o czerwoną linię.- [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
leniwa pipo! https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/692/dscf6395f.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/845/dscf6396h.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/832/dscf6394s.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/388x519q50/545/img0072km.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/715/dscf6267n.jpg tyle powinno Cie przekonać przemysle to jeszcze:P szukałem ale nie mogłem znalezc:facepalm: ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 16:59 ---------- i po trudach wleciały bixy od Grzesia:) foty pózniej dodam:P narazie tylko same bixy bez usa i malowania:P nie podpisuje się. moje są jedynie projektory co z tego wyszło nie mam pojęcia.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
staram sie co czwartek i niedzielę a co?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo znaczki klejone są na taśmę dwustronną 3m.- Rezanie bixenonu
A kolega wogóle wie co to bixenon? Czy robi bo wszyscy to mają? bidzio nie bądz złośliwy:decayed:. wracając do pytania. a co ma się dziać. światła mijania i drogowe masz w jednym projektorze i uprzedzę kolejne pytanie. bixenon zapewnia projektor z ruchomą przesłoną. a nie jak niektórzy myślą , że palnik i przetwornica.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w poznaniu Slo kupił avanta w pełnym s-line18t BEX bez Q ale bedzie dokładał. lekko puknięty ze szwajcarii. http://i.imgur.com/ZuohRSt.jpg Czailem sie na niego nie powiem. Widziales go? . Mocno walniety?? On cos 25 500 stal pamietam. k**wa piekny kolor, no szkoda moze cos jeszcze sie trafi. tak coś koło tego. nic poważnego, jedynie zderzak błotnik i pas przedni. ale wypas warty ceny.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w poznaniu Slo kupił avanta w pełnym s-line18t BEX bez Q ale bedzie dokładał. lekko puknięty ze szwajcarii. http://i.imgur.com/ZuohRSt.jpg- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak co vw transporter i zrobisz konkurencję dla GR:decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ona ma dól lekko spłaszczony, czy na zdjęciu tylko tak wyszło?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo, to kiera od s4 b8?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:hi:co tam panowie słychać? dużo śniegu? Kasjan jak tam poszukiwanie auta?- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
fakt felgi zostały po białym projekcie miałem je zrobić w czarny mat. ale stwierdziłem ze po zimie je sprzedaję.- [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
to co wogóle nie rezac bixow?? czy wsadzic bixy i dołożyć kierunek z boku w pomarańcz USA a reszta srebna?? czy bixy kierunek w pomarancz USA i na czarno robic??? o to to to. zobacz u mnie jak to grało i tańczyło na ciemnym aucie a jak skończyło:polew: czytałeś? do teraz na samą myśl ze śmiechu to nie sposób było nie przeczytać.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie tantiemy dla autora filmiku i właściciela rekwizytu:decayed:- [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
to co wogóle nie rezac bixow?? czy wsadzic bixy i dołożyć kierunek z boku w pomarańcz USA a reszta srebna?? czy bixy kierunek w pomarancz USA i na czarno robic??? o to to to. zobacz u mnie jak to grało i tańczyło na ciemnym aucie a jak skończyło:polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uwazaj bo Grzesiek na to jest uczulony No chyba go nie uraziłem Wiem nawet jeżeli będą dobre przetwornice wezme wtedy oryginaly i tak mi wsadzisz soczewke nie słuchaj Marcina:decayed:to jak będziesz wiedział co masz to dasz znać i będziemy działać.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to im faza na plastidipa jeszcze nie przeszła?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak mieszkam na ogrodach. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- interlagosy. ale one maja przeciętne parametry jak na usa.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak wstawienei projektorów b8 bez rozklejania i czyszczenia. to od reki. czas około 1h moze szybciej. cena 250zł za projektory z adapterami i montażem. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00