Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tomek u mnie też fotki już od poł roku masz zrobić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie tył wolny wiec są co najmniej 2 miejsca.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario wybierasz się?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no trzymajcie Bartek ustawia listę spotową. po tak długiej nieobecności pamiętasz jeszcze jak dojechać do KC-2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to moze na piwko w weekend na miasto, tak poprostu. a jeśli ktoś potrzebuje pretekstu to 19 mam birthday
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to Kamil mam nadzieję ze będziesz miał pełen bagażnik. i nie tylko kanistrów z paliwem- Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
po przekładce z poł fisa na full fis nie bedzie pokazywał kilku funkcji. wywali kilka komunikatów pomaranczowych, ale je ogarniesz mostkując odpowiednie piny do masy, pamietaj ze zakładając fis wypadało by dołożyć manetkę do tego. ale jak nie zalezy ci na fisie i wogołe niechcesz grzebać to szukaj poł fisa najlepiej vdo z b5- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tomek pochwal sie nowym nabytkiem.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
powiedz mi ile stasinda policzyła ci na dobe, 90zł? filip nie pierd.... zawsze tak zachwalałeś bukowiną i marudziłeś, ze byłeś samotny z podlasia.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Długo spotów nie było - dopiero teraz coś się ruszyło. Ale tutaj wszyscy (w tym stara gwardia) zaglądają Bartek kiedy Ty pojawisz się na spocie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem panowie- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kusisz.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadł byś czasem.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kasjan to kiedy widzimy się w Bukowinie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dopiero spota skończyliśmy:decayed: dzięki wszystkim.- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
to długa historia- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
znowu kija zamoczysz i Ci browara nie będzie ubywać jestem ciekaw kto w tym roku wygra zlot - poprzednia edycja bezapelacyjnie należy do Gwertego Grzesiu co do zjeżdżania z cen - właśnie o tym chciałem napisać, że to, co zjade z obiadu, to pojedziesz i zostawisz w Macu, no ale c**j, pomyśli się. tym razem nie zgubię samochodu:decayed: jestem za 3 dniami ful opcja, żebym nie musiał męczyć się z otwarciem namiotu.- Jak rozebrać tylną lampę
Tak tylko mi chodzi o to żeby oddzielić klosz od reszty jest zgrzewany, jak już to tylko cięcie. i ponowne zgrzanie, sklejenie.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:witam vario. mocno przeszkadzają ci moje koła. mogą poleżeć jeszcze parę dni?- Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
tak. dostępne są jeszcze liczniki vdo polift z tzw. poł fisem co prawda dość rzadko występowały. DSC_5915.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl DSC_4485.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jako ze daleko nie mam postaram sie pojawić w niedziele.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a jak zmieniałeś płyn? powrót do baniaka a do zbiornika lałeś nowy? - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE