Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. tomek u mnie też fotki już od poł roku masz zrobić.
  2. u mnie tył wolny wiec są co najmniej 2 miejsca.
  3. vario wybierasz się?
  4. nie no trzymajcie Bartek ustawia listę spotową. po tak długiej nieobecności pamiętasz jeszcze jak dojechać do KC-2
  5. to moze na piwko w weekend na miasto, tak poprostu. a jeśli ktoś potrzebuje pretekstu to 19 mam birthday
  6. to Kamil mam nadzieję ze będziesz miał pełen bagażnik. i nie tylko kanistrów z paliwem
  7. po przekładce z poł fisa na full fis nie bedzie pokazywał kilku funkcji. wywali kilka komunikatów pomaranczowych, ale je ogarniesz mostkując odpowiednie piny do masy, pamietaj ze zakładając fis wypadało by dołożyć manetkę do tego. ale jak nie zalezy ci na fisie i wogołe niechcesz grzebać to szukaj poł fisa najlepiej vdo z b5
  8. tomek pochwal sie nowym nabytkiem.
  9. powiedz mi ile stasinda policzyła ci na dobe, 90zł? filip nie pierd.... zawsze tak zachwalałeś bukowiną i marudziłeś, ze byłeś samotny z podlasia.
  10. Długo spotów nie było - dopiero teraz coś się ruszyło. Ale tutaj wszyscy (w tym stara gwardia) zaglądają Bartek kiedy Ty pojawisz się na spocie?
  11. czołem panowie
  12. wpadł byś czasem.
  13. Kasjan to kiedy widzimy się w Bukowinie?
  14. dopiero spota skończyliśmy:decayed: dzięki wszystkim.
  15. znowu kija zamoczysz i Ci browara nie będzie ubywać jestem ciekaw kto w tym roku wygra zlot - poprzednia edycja bezapelacyjnie należy do Gwertego Grzesiu co do zjeżdżania z cen - właśnie o tym chciałem napisać, że to, co zjade z obiadu, to pojedziesz i zostawisz w Macu, no ale c**j, pomyśli się. tym razem nie zgubię samochodu:decayed: jestem za 3 dniami ful opcja, żebym nie musiał męczyć się z otwarciem namiotu.
  16. Tak tylko mi chodzi o to żeby oddzielić klosz od reszty jest zgrzewany, jak już to tylko cięcie. i ponowne zgrzanie, sklejenie.
  17. :hi:witam vario. mocno przeszkadzają ci moje koła. mogą poleżeć jeszcze parę dni?
  18. tak. dostępne są jeszcze liczniki vdo polift z tzw. poł fisem co prawda dość rzadko występowały. DSC_5915.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl DSC_4485.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  19. jako ze daleko nie mam postaram sie pojawić w niedziele.
  20. a jak zmieniałeś płyn? powrót do baniaka a do zbiornika lałeś nowy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.