Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kamil co robisz w sobote około 15-17? będę w plazie na parkingu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pokaz więcej fotek. jaki wypas i jakie plany na rezanie?
-
Nowa świnka A4 B6 1.9 TDi AWX AVANT CZARNA LZ9W
querty kto to taki?
-
Rezanie bixenonu
jak jest sklejone bez primeru to pójdzie. jak był primer to będzie gorzej to ponownie rozkleić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja dopiero po spocie w mieszkaniu. dzięki wszystkim za obecność. niestandardowy mama nadzieję ze niedługo zobaczymy się na mazurach garbatych lub suwalszczyźnie:wink:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
US mnie wzywa wiec bede.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
17 kc
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam:hi: jakieś plany na przyszły weekend?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bartek może spot. awans zobowiązuje:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spot jutro?
-
[B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów
mam nadzieję ze zawitasz nie raz na spota w Suwałkach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:po 11 listopada będziemy mogli zacząć działać.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
w jednej ucinasz prawe w drugiej lewe. . brzeszczot w zupełności wystarczy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wkład lusterka domaga się następcy:decayed:
-
Przygasające ksenony
żeby wyjąc silniczek w ori bixie trzeba rozebrać regulację od góry lampy i dopiero wyjdzie silniczek. w bixach jest problem z lejącą się woda przez regulacje do lampy. i częst silniczki zalane, pordzewiałe i nie działają.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
tak.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
tak wygląda przesłona w nowym projektorze koito. w b8 po lifcie siedzą projektory al lub zkw. i jest kilka typów przesłon jak będę miał chwile to porozkręcam i porobię zdjęcia dla porównania.
-
[ALL B5] Audi S4
pozwoliłeś dotknąć kierownicy bez rękawic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bartek masz pomysł monster truck z a4.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
do rolety tylnej dołączą: Dzieki Gracjan.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koza kozą. spójrz na profil zwykłego zderzaka b5 z dokładką. załóż zderzak z s4 b5 i juz będzie to inaczej wyglądało przy tym setupie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie? jakie? ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- Grzesiek... ledy na tyl mi sie marzą poradzimy cos? nie trafiły mi sie narazie lampy c6 tył led i nie bardzo mam czas na szukanie:kwasny: ale jak dorwał byś lampy to moglibyśmy przełożyć środki.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
schemat projektora i światła w nim padającego. wiązka ma być skupiana tuż za przesłoną w b8 regulacja przesłony którą można delikatnie regulować linie swiatło-cień i stąd potem różne barwy linii odcięcia spowodowane uciecięciem wiązki świetlnej na przeszkodzie ale sory kombinować z palnikiem .źródło światła, czyli bańki palnika ma sie znajdować w ogniskowej odbłyśnika. pamiętajcie ze są tez inni na drodze, auta jadące z naprzeciwka. my mamy widzieć co się dzieje ale oni też.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
normalne ze po rozklejaniu i montażu trochę zaparują. powinno ustać samo, obserwuj. a tym czasem jadę do Chłądowa po lampy:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5X112 otwór centrujący 57,1