Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. vario. jak rozmawialismy daj namiary na ludzi co ogarniają kevlar. moze podejmą sie kiery.
  2. tylko nie folia ala carbon.
  3. jakies typki pożyczyli sobie wycieraczki. akurat ze miaszkam niedaleko i lezały w garażu to wsparłem kolege.
  4. to postaram sie byc w okolicach 16:30. bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)
  5. o której palnujes zbyc u vario?
  6. CARBON Forum • Włókno węglowe forum tu znajdziesz duzo info.
  7. a bezpiecznik masz ok?
  8. zgadzam sie rs najładneijszy. ale nie pasuje p&p trzeba zwerzac. i tak jak vario mowi róznie to wychodzi. jak po montazu raz poprawiałem ale nadal nie jest idealnie dopasowany ale i tak uwazam ze warto:decayed:
  9. po to zeby na jasnym aucie nie chce miec srebrnych. a felgi w w cczarnym bedą zlewały sie z oponą i całą wneką błotnika i bedzie kontrast dla jasnego auta.
  10. auto w trakcie dipowania. tym czasem jedno kól już gotow View image: IMG 2413
  11. pogoda nie sprzyja za oknem. ale fo fotek koncowych to trzeba bedzie letnie kołą zarzucić
  12. konsola tez wyglada malina.
  13. popsułes mi felgi:banan: ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- bede wdzieczny, kalendarze wezmę.
  14. jestem bez auta ale do kc daleko nie mam wiec mogę sie pojawić.
  15. wiec ze spokojej . na wnetzre ze zejdzie mi ze dwa dni:)
  16. Kiedy skończycie auto Grześka? licze ze na 19 stycznia zrobie sobie mega prezent urodzinowy i bede miał auto gotowe z zewnatrz i wewnatrz:)
  17. bartku nie darował ym ci jak bys zrobił z b5 b8. jak już to tylko rs4 b5:) moge przyjąc inne przemiany stanowczo nie
  18. ta sama zasadza co w b5. to soczewki h7 takie same jak w b5 h7.
  19. nie uszczelnaijcie lamp sylikonem. przez jakis czas niby trzyma a potem sam odstaje. jak już to proponuje kupić klej lub szczeliwo na bazie poliuretanu.
  20. lampy a6 mają innaczej rozwiazane ledy niz w rs6. w rs6 jest ich 10 i kazdy jest niezalezy. w a6 jest 6 diod i wszystkie sa na płycie , i nei ma szans zeby ta płyta weszłą do lampy b6. wiec woztaje jedynie wpasowanie plastików z a6 do b6 i montaz innych diod.
  21. w zespolonych valeo ( te z soczewka) sa zarówki h7 jedna w soczewce jako mijania. i druga jako drogowe. ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- A lampy Valeo masz z soczewką na H7 czy H4?? bo były też Valeo na H4 valeo z żarówkami h4 to są lampy "reflektory" a nie "projektory" ( lampy z soczewkami)
  22. jak nie masz ksenonów to zarówkipostojowe w lampach b6 h7 to w5w. i zeby led nie odbiegały barwą od zarówek halogenowych to led w ciepłej barwie około 3000k.
  23. witam kalendarze doszły.
  24. bo my nic nie kombinujemy. poprostu trzeba go porzadnie umyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.