Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario. jak rozmawialismy daj namiary na ludzi co ogarniają kevlar. moze podejmą sie kiery.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko nie folia ala carbon.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakies typki pożyczyli sobie wycieraczki. akurat ze miaszkam niedaleko i lezały w garażu to wsparłem kolege.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to postaram sie byc w okolicach 16:30. bo po 15 ze znajomym jade po soczewki do wysogotowa i potem licze ze mnie podrzuci do vario:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o której palnujes zbyc u vario?
-
Elementy z carbonu
CARBON Forum • Włókno węglowe forum tu znajdziesz duzo info.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a bezpiecznik masz ok?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgadzam sie rs najładneijszy. ale nie pasuje p&p trzeba zwerzac. i tak jak vario mowi róznie to wychodzi. jak po montazu raz poprawiałem ale nadal nie jest idealnie dopasowany ale i tak uwazam ze warto:decayed:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
po to zeby na jasnym aucie nie chce miec srebrnych. a felgi w w cczarnym bedą zlewały sie z oponą i całą wneką błotnika i bedzie kontrast dla jasnego auta.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
auto w trakcie dipowania. tym czasem jedno kól już gotow View image: IMG 2413
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pogoda nie sprzyja za oknem. ale fo fotek koncowych to trzeba bedzie letnie kołą zarzucić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
konsola tez wyglada malina.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
popsułes mi felgi:banan: ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- bede wdzieczny, kalendarze wezmę.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
folia?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem bez auta ale do kc daleko nie mam wiec mogę sie pojawić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiec ze spokojej . na wnetzre ze zejdzie mi ze dwa dni:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kiedy skończycie auto Grześka? licze ze na 19 stycznia zrobie sobie mega prezent urodzinowy i bede miał auto gotowe z zewnatrz i wewnatrz:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bartku nie darował ym ci jak bys zrobił z b5 b8. jak już to tylko rs4 b5:) moge przyjąc inne przemiany stanowczo nie
-
Przeróbka lamp a4 b6 z anglika na europe
ta sama zasadza co w b5. to soczewki h7 takie same jak w b5 h7.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
nie uszczelnaijcie lamp sylikonem. przez jakis czas niby trzyma a potem sam odstaje. jak już to proponuje kupić klej lub szczeliwo na bazie poliuretanu.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
lampy a6 mają innaczej rozwiazane ledy niz w rs6. w rs6 jest ich 10 i kazdy jest niezalezy. w a6 jest 6 diod i wszystkie sa na płycie , i nei ma szans zeby ta płyta weszłą do lampy b6. wiec woztaje jedynie wpasowanie plastików z a6 do b6 i montaz innych diod.
-
Jaki zestaw hid do lamp valeo ?
w zespolonych valeo ( te z soczewka) sa zarówki h7 jedna w soczewce jako mijania. i druga jako drogowe. ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- A lampy Valeo masz z soczewką na H7 czy H4?? bo były też Valeo na H4 valeo z żarówkami h4 to są lampy "reflektory" a nie "projektory" ( lampy z soczewkami)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak nie masz ksenonów to zarówkipostojowe w lampach b6 h7 to w5w. i zeby led nie odbiegały barwą od zarówek halogenowych to led w ciepłej barwie około 3000k.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kalendarze doszły.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo my nic nie kombinujemy. poprostu trzeba go porzadnie umyć.