Treść opublikowana przez Gwerty
-
Rezanie bixenonu
qwerty to ni gwerty (Gwerty przez G nie Q)
-
Rezanie bixenonu
mała prośba Gwerty
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
tak tylko wpinasz wtyczki.
-
[ALL B5] Audi S4
a folie bedziesz musiał na klosz zapewnęnową boprzy rozklejaniu boje sie ze moze troche sie zdeformowac.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
poprawiłes lampy? . Jak trixenon:wink: to wyrezaliscie ksenonowe postojówki:grin:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
przecież to nie 1 kwietnia. serio sprzedajesz.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
poprawiłes lampy?
-
Bixenon Xenon od A do Z
nie strasz ludzi tym rezaniem. bo to jedynie podciecie plastiku w deklu lampy bix. i mieszcza sie te grubsze pzretwornice d1s bez problemu nawet z soczewkami b8. a tak na marginesie udało mi sie tak ogarnąc temat, ze teraz soczewki b8 są p&p do b6. wystarza odpowiednia przejsciowka:)
-
Bixenon Xenon od A do Z
Jak miałeś ori xenon to dziwna sprawa, bo przetwornice są takie same a lampy są P&P i wystarczy odłączyć stare i podłączyć nowe i wszystko hula ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- Bynajmniej u mnie tak było:wink: z ksenonem tak jest bo miałes równeiz samopoziom. jak ze zwykłych lamp z h7 zmienisz na bixenonowe to nei bedzie działc ci działac elektruczna regulacja reflektorów z wnetrza auta.
-
Rezanie bixenonu
pod zarówkę od swiateł drogowych
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
masz manualnie ustawiane. wiec najłatwiej zeby było p&p tez takie. i wtedy wyjmujesz swoje wsadzasz nowe. ja swoje sprzedałem całosc z kanapą i boczkami za 1k http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/skorzan-kubelki-kanapa-boczki-241633/ i są dosc łatwo dostepne. wazne jest jak nei chcesz nic pzrerabiac. zeby fotele były manualne. (fotele przód mocowane w 3 miejscach.) ewentualnie jedynie elektryczne ledzie tak jak jest w poliftach+ poduchy. i bedziesz miał tylko wyjąc stare i włożyc nowe
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
to jak z elektryki masz tylko grzanie i ledzie. to nawet recaro w b5 bedziesz miał p&p. a z kubłow to podejdą p&pi kazde maniualnie ustawiane. (ledzie mogą byc elektryczne) osobiscie na długie trasu wybrał bym kubły miałem zwykłe, kubły w skórach , teraz mam recaro. i siedzac w fotelu po 10-11h bez przerwy najlepsze były dla mnie kubły.
-
Bixenon Xenon od A do Z
tak, ale silniczki musisz zmeinić na krokowe
-
Bixenon Xenon od A do Z
w b6 jest nie potrzebna. jak zmeiniasz z ori ksenonu na ori bixenon to wszystko p&p dział łącznie z samopoziomem. a jesli zmieniasz ze zwykłych h7 na ori bixenon, ksenon no to regulacja nie będzie działać. bo w lampa bix i ksenon silniczki regulacji sa krokowe, pozatym wszystko pasuje
-
Bixenon Xenon od A do Z
tak brązowy masa a czerwony +12v
-
Światła mijania zamienione na przeciwmgielne przód?
z tego co zrozumiałem to wyglada na to ze masz poprostu zamieniane wtyczki w zarówkach przeciwmgłowych a mijania
-
Audi A4 Sticker Bomb
ewentualnie pomyśl nad ksenonem typu d...r (np. d2R) wtedy nei bedziesz musiał zmienaic lamp na soczewkowe. ale koszt takiego zrobienia lamp pod d.r porównywalny z lamapmi poliftowymi hidom w zwykłych lampach mówimy stranowczo nie. tablice masz z gołdapii. jak coś podlec na spota w okolicy czy to Bs, ewentualnie Bi. to chłopaki cie nakierują
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
mozesz wazne jest tylko zeby były d2s. no i bedziesz musiał przerobic podpiecie. odciąc od przetwornicy wgniazdo d2s i dolutowac wtyki te co masz przy chinskiej przetwornicy. wtedy bedziesz mogł bez problemu zmeinaic hidowe palniki h7
-
A4 b8 lampa bixenon-rysa długości 10cm
nie prawda lampę mozna smiało spolerowac. a zeby nie zółkła nakłada sie filtr uv. a zeby utwardzic powierzchnie dla ochrony przez zarysowaniami płynne szkło. i lampa wychodzi jak nowa.
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
to ta twoja piwnica zapewne troche warta. powiedz mi co to za karawka z tą czachą?
-
Czy te lampy są ORI? Lub jak przerobić je
konkretnie to jest lampa usa z wyjetym pomaranczowym odblaskiem z kierunku i w kierunku siedzi biała diodowa zarówka. jak przerobić? jesli na dokładnei takie to kupić lampy usa rozkleić wywalić obrysówki , wsadzic białe zarówki w kierunki. tylko nie wiem gdzie jest pomaranczowy kierunek? mozliwe ze sa z kierunku zrobione dzienne. a kierunku z przodu brak, lub jest w miejscu długich ale to moje domysły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. to ja bede tylko patrzył
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam. Panowie po mega długiej przerwie. Lukasz gratki upragnionej b8. Myślę ze coś przyrezasz przy niej. Co z b5, idzie na handel? Kamil jak tam skóry w aucie? Co tam w ogóle w Suwałkach słychać ? Sorki, że nie pojawiłem się na spocie jak byłem w BS, ale byłem zajęty
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
błąd. te lampy zrobiłem ja z lamp adamo jak już
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
bartku moze chesz na przymiarkę felgi:) bo akurat na takich smigam.