Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    qwerty to ni gwerty (Gwerty przez G nie Q)
  2. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    mała prośba Gwerty
  3. a folie bedziesz musiał na klosz zapewnęnową boprzy rozklejaniu boje sie ze moze troche sie zdeformowac.
  4. poprawiłes lampy? . Jak trixenon:wink: to wyrezaliscie ksenonowe postojówki:grin:
  5. przecież to nie 1 kwietnia. serio sprzedajesz.
  6. poprawiłes lampy?
  7. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    nie strasz ludzi tym rezaniem. bo to jedynie podciecie plastiku w deklu lampy bix. i mieszcza sie te grubsze pzretwornice d1s bez problemu nawet z soczewkami b8. a tak na marginesie udało mi sie tak ogarnąc temat, ze teraz soczewki b8 są p&p do b6. wystarza odpowiednia przejsciowka:)
  8. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Jak miałeś ori xenon to dziwna sprawa, bo przetwornice są takie same a lampy są P&P i wystarczy odłączyć stare i podłączyć nowe i wszystko hula ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- Bynajmniej u mnie tak było:wink: z ksenonem tak jest bo miałes równeiz samopoziom. jak ze zwykłych lamp z h7 zmienisz na bixenonowe to nei bedzie działc ci działac elektruczna regulacja reflektorów z wnetrza auta.
  9. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    pod zarówkę od swiateł drogowych
  10. masz manualnie ustawiane. wiec najłatwiej zeby było p&p tez takie. i wtedy wyjmujesz swoje wsadzasz nowe. ja swoje sprzedałem całosc z kanapą i boczkami za 1k http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/skorzan-kubelki-kanapa-boczki-241633/ i są dosc łatwo dostepne. wazne jest jak nei chcesz nic pzrerabiac. zeby fotele były manualne. (fotele przód mocowane w 3 miejscach.) ewentualnie jedynie elektryczne ledzie tak jak jest w poliftach+ poduchy. i bedziesz miał tylko wyjąc stare i włożyc nowe
  11. to jak z elektryki masz tylko grzanie i ledzie. to nawet recaro w b5 bedziesz miał p&p. a z kubłow to podejdą p&pi kazde maniualnie ustawiane. (ledzie mogą byc elektryczne) osobiscie na długie trasu wybrał bym kubły miałem zwykłe, kubły w skórach , teraz mam recaro. i siedzac w fotelu po 10-11h bez przerwy najlepsze były dla mnie kubły.
  12. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    tak, ale silniczki musisz zmeinić na krokowe
  13. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    w b6 jest nie potrzebna. jak zmeiniasz z ori ksenonu na ori bixenon to wszystko p&p dział łącznie z samopoziomem. a jesli zmieniasz ze zwykłych h7 na ori bixenon, ksenon no to regulacja nie będzie działać. bo w lampa bix i ksenon silniczki regulacji sa krokowe, pozatym wszystko pasuje
  14. Gwerty odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    tak brązowy masa a czerwony +12v
  15. z tego co zrozumiałem to wyglada na to ze masz poprostu zamieniane wtyczki w zarówkach przeciwmgłowych a mijania
  16. ewentualnie pomyśl nad ksenonem typu d...r (np. d2R) wtedy nei bedziesz musiał zmienaic lamp na soczewkowe. ale koszt takiego zrobienia lamp pod d.r porównywalny z lamapmi poliftowymi hidom w zwykłych lampach mówimy stranowczo nie. tablice masz z gołdapii. jak coś podlec na spota w okolicy czy to Bs, ewentualnie Bi. to chłopaki cie nakierują
  17. mozesz wazne jest tylko zeby były d2s. no i bedziesz musiał przerobic podpiecie. odciąc od przetwornicy wgniazdo d2s i dolutowac wtyki te co masz przy chinskiej przetwornicy. wtedy bedziesz mogł bez problemu zmeinaic hidowe palniki h7
  18. nie prawda lampę mozna smiało spolerowac. a zeby nie zółkła nakłada sie filtr uv. a zeby utwardzic powierzchnie dla ochrony przez zarysowaniami płynne szkło. i lampa wychodzi jak nowa.
  19. to ta twoja piwnica zapewne troche warta. powiedz mi co to za karawka z tą czachą?
  20. konkretnie to jest lampa usa z wyjetym pomaranczowym odblaskiem z kierunku i w kierunku siedzi biała diodowa zarówka. jak przerobić? jesli na dokładnei takie to kupić lampy usa rozkleić wywalić obrysówki , wsadzic białe zarówki w kierunki. tylko nie wiem gdzie jest pomaranczowy kierunek? mozliwe ze sa z kierunku zrobione dzienne. a kierunku z przodu brak, lub jest w miejscu długich ale to moje domysły
  21. ok. to ja bede tylko patrzył
  22. Witam. Panowie po mega długiej przerwie. Lukasz gratki upragnionej b8. Myślę ze coś przyrezasz przy niej. Co z b5, idzie na handel? Kamil jak tam skóry w aucie? Co tam w ogóle w Suwałkach słychać ? Sorki, że nie pojawiłem się na spocie jak byłem w BS, ale byłem zajęty
  23. błąd. te lampy zrobiłem ja z lamp adamo jak już
  24. bartku moze chesz na przymiarkę felgi:) bo akurat na takich smigam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.