Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. miło bedzie poznac przed BK
  2. jestem za.
  3. oki. cena ok. wiec jak nałoza warstwe refleksyjna na odbłysnik, pomaluja i skleja lampy w tej cenie warto. wiem ze za napylenie warstwy biora po 100zł za odbłysnik .
  4. witam. w niedziele jestem w bs. w poniedziałek stawiam auto na podnosnik i do srody czwartku jestem w suwałkach.
  5. witam opony na lato do mnie juz doszły. mysle ze w piatek naciagne je na felgi. a po niedzieli beda juz siedział pewły letni setup na aucie
  6. esp nie musisz miec. gale wyciągasz z kompa , albo z liczników jak masz podłączoną.
  7. sprzedałes? za ile poszło ostatecznie.
  8. niestety nie dam rady w nastepna niedziele. na weekend uciekam na suwalszczyzne.
  9. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    wiesz skretne się da. niby mało miejsca a juz udało mi sie wsadzic soczewki z a4b8. wiec i da sie wsadzic skretne z bmw e60 . tyle ze jeszcze potem trzeba moduly, sterowniki. a z tym już w cholere zabawy zeby udało sie zgrac wszystko zeby to działało. wi4ec narazie nie podnosze rekawicy. moze kiedys.
  10. chetnie moim zdaniem warto jechac w grupie
  11. dziwne bo w elektryke wogóle nie ingenerowałem, poza podłaczeniem przesłon z soczewki. ---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:29 ---------- chłopaki a jak w tym roku z bukowina? jakis wspolny wyjazd?
  12. no to chłopaki widzimy sie na bukowinie? lecicie jednym autem?
  13. witam w koncu wolny weekend ---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 15:55 ---------- Regulacja reflektorów po regeneracji powiedz mi jak z parowaniem? udało sie cos zaradzic?
  14. podeslij nr halogenów. bo z tyłu to ode mi wygladają na hallo od rs. bo maja 2 mocowania.
  15. założyć możesz, tyle ze długo to nie poświeci. przetwornice i palniki przystosowane są do pracy ciągłej. a w światłach drogowych będziesz często włączał i wyłączał. na pewno mocno skróci to ich żywot
  16. witam. wpadne w niedziele
  17. bo roznica jest w przesłonach. na przesłonach sa oznaczenia w b8 z tego co pamietam jest 164, albo 167
  18. z tego co pamietam to t nie masz soczewek z a6c6. chyba ze juz mi sie ludzie mieszają
  19. soczewki którei siedza w b8 w bmw byłu już duzo wczesniej montowane. takie same soczewki wystepują również w paru nowszych modelach volvo jest kilka odmian tych samych soczewek co w b8, rożnią sie mocowaniem palników. od zwykłych jak w b6 na drucikach, przez nakrętki do wciskanych jak w b8 ---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:34 ---------- mowisz o tych lampach co zmieniałem soczewki?
  20. a tyce masz wypiaskowane z zewnatrz, czy zaszły ci mgłą od srodka? mam soczewki h7 valeo podejda do tyców, bez problemu. napoczątek mozesz zacząc od tego
  21. nie szalej z barwa a bedzie ok.
  22. witam panowie
  23. rozporki z a6 c5 szukaj na allegro, czasem sa na forum. ewentualnie aso ceny elementów górnej rozpórki ◦łapa prawa – 4B0 803 358 A – 102.64 zł, ◦łapa lewa – 4B0 803 357 A – 102.64, ◦wspornik aluminiowy – 4B0 805 645 – 158.67 zł, ◦śruba torx M8x25 (x4) – N 103 479 01 – 1.49 zł, ◦śruba imbusowa M8x30 (x4) – N 903 559 03 – 2.35 zł. dolna widziałem niedawno na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242204.0
  24. fakt przewaliłem allegro i chca 300za komplet sprysków http://allegro.pl/audi-a4-b5-spryskiwacze-klapki-spryskiwaczy-i2118132826.html jak cos znajde wrzuce link.
  25. wiem ze mowa o zderzaku s4. spryski sa takie same w zderzaku a4, s4 i rs4. mocowania sprysków sa takie same w a4 i rs4 w s4 sa inne zaslepki sprysków w kazdym sa inne. z tym ze do s4 podejda zaslepki ze zderzaka a4 przed liftem. sylwek szkoda ze nie pisałes ze chcesz. koles kupił odemnie gderzak bez sprysków.i te sprzedałem własnie za 150zł z wezami zaslepkami. stad podałem taka cene za spryski.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.