Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
miło bedzie poznac przed BK
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jestem za.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki. cena ok. wiec jak nałoza warstwe refleksyjna na odbłysnik, pomaluja i skleja lampy w tej cenie warto. wiem ze za napylenie warstwy biora po 100zł za odbłysnik .
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam. w niedziele jestem w bs. w poniedziałek stawiam auto na podnosnik i do srody czwartku jestem w suwałkach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam opony na lato do mnie juz doszły. mysle ze w piatek naciagne je na felgi. a po niedzieli beda juz siedział pewły letni setup na aucie
-
Układ samopoziomowania xenonów a brak ESP?
esp nie musisz miec. gale wyciągasz z kompa , albo z liczników jak masz podłączoną.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprzedałes? za ile poszło ostatecznie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety nie dam rady w nastepna niedziele. na weekend uciekam na suwalszczyzne.
-
Rezanie bixenonu
wiesz skretne się da. niby mało miejsca a juz udało mi sie wsadzic soczewki z a4b8. wiec i da sie wsadzic skretne z bmw e60 . tyle ze jeszcze potem trzeba moduly, sterowniki. a z tym już w cholere zabawy zeby udało sie zgrac wszystko zeby to działało. wi4ec narazie nie podnosze rekawicy. moze kiedys.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chetnie moim zdaniem warto jechac w grupie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziwne bo w elektryke wogóle nie ingenerowałem, poza podłaczeniem przesłon z soczewki. ---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:29 ---------- chłopaki a jak w tym roku z bukowina? jakis wspolny wyjazd?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no to chłopaki widzimy sie na bukowinie? lecicie jednym autem?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam w koncu wolny weekend ---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 15:55 ---------- Regulacja reflektorów po regeneracji powiedz mi jak z parowaniem? udało sie cos zaradzic?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
podeslij nr halogenów. bo z tyłu to ode mi wygladają na hallo od rs. bo maja 2 mocowania.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
założyć możesz, tyle ze długo to nie poświeci. przetwornice i palniki przystosowane są do pracy ciągłej. a w światłach drogowych będziesz często włączał i wyłączał. na pewno mocno skróci to ich żywot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. wpadne w niedziele
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
bo roznica jest w przesłonach. na przesłonach sa oznaczenia w b8 z tego co pamietam jest 164, albo 167
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
z tego co pamietam to t nie masz soczewek z a6c6. chyba ze juz mi sie ludzie mieszają
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
soczewki którei siedza w b8 w bmw byłu już duzo wczesniej montowane. takie same soczewki wystepują również w paru nowszych modelach volvo jest kilka odmian tych samych soczewek co w b8, rożnią sie mocowaniem palników. od zwykłych jak w b6 na drucikach, przez nakrętki do wciskanych jak w b8 ---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:34 ---------- mowisz o tych lampach co zmieniałem soczewki?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a tyce masz wypiaskowane z zewnatrz, czy zaszły ci mgłą od srodka? mam soczewki h7 valeo podejda do tyców, bez problemu. napoczątek mozesz zacząc od tego
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie szalej z barwa a bedzie ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam panowie
-
[B5 AJM] Rozpórka dolna i górna
rozporki z a6 c5 szukaj na allegro, czasem sa na forum. ewentualnie aso ceny elementów górnej rozpórki ◦łapa prawa – 4B0 803 358 A – 102.64 zł, ◦łapa lewa – 4B0 803 357 A – 102.64, ◦wspornik aluminiowy – 4B0 805 645 – 158.67 zł, ◦śruba torx M8x25 (x4) – N 103 479 01 – 1.49 zł, ◦śruba imbusowa M8x30 (x4) – N 903 559 03 – 2.35 zł. dolna widziałem niedawno na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242204.0
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
fakt przewaliłem allegro i chca 300za komplet sprysków http://allegro.pl/audi-a4-b5-spryskiwacze-klapki-spryskiwaczy-i2118132826.html jak cos znajde wrzuce link.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wiem ze mowa o zderzaku s4. spryski sa takie same w zderzaku a4, s4 i rs4. mocowania sprysków sa takie same w a4 i rs4 w s4 sa inne zaslepki sprysków w kazdym sa inne. z tym ze do s4 podejda zaslepki ze zderzaka a4 przed liftem. sylwek szkoda ze nie pisałes ze chcesz. koles kupił odemnie gderzak bez sprysków.i te sprzedałem własnie za 150zł z wezami zaslepkami. stad podałem taka cene za spryski.