Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. tam nie ma silniczków tylko elekrtomagnes zdejmij poszycie klapy i posprawdzaj napiecie czy dochodzi do niego.
  2. nie ma reguly ze d1s to bixenon a d2s to ksenon lub odwrotnie owe oznaczenia to typ palników. i w zalezy jakie soczewki mają gniazda to takich bedą pasowały. oba moga pasować do bixenonów i ksenonów. ale tak jak mówie wszystko zalezy od gniazda soczewki. oczywiscie jest wiecej typów. np d3s, d4s. albo paliki do relkektorów wszystkie z koncówką r np. d2r. a i wazne nie kazda przetwornica be4dzie pasowałą do kazdego palnika. np. przetwornicy d2s nie podłączysz do d1s. lub inaczej mowiąc bixenon moze bys uzbrojony w d1s d2s itp. bo wszystko zalezy od soczewki i jej mocowania
  3. a mnie nie będzie:( gdzies za tydzien moze wpadne dopiero bawcie sie dobrze chłopaki
  4. moze potrzebna jest krew? jak coś służe pomoca bo i tak moge oddac ponownie. wiec moge zrobić na czyjąś rzecz niż charytatywnie[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 20:18_________________________________________________ moze potrzebna jest krew? jak coś służe pomoca bo i tak moge oddac ponownie. wiec moge zrobić na czyjąś rzecz niż charytatywnie
  5. za 2-3 tygodnie wpadam do suwałk. wiec jak coś to jestem za
  6. ale w temacie chodziło o soczewkę w miejscu halogenu. a to już tak proste do zrobienia nie jest.
  7. mi ta niedziela pasuje
  8. da sie ale zarnik np. h7 czyli typowy hid. ale bedzie to swiecic tak jak halogen przeciwmgłowy.
  9. Panowie. jak byscie chcieli robić halo na soczewce cała soczewka z odbłyśnikiem nie wejdzie w obudowę halo. a robic samemu to nie takie proste. bo po pierwsze trzeba soczewkę umiescić w odpowedniej odległości od osbłyśnika. dwa źródło światła w osbłysniku musi być odpowiedni umieszczone co by to świeciło odpowiednio. a to wszystko zalezy od parametrów odbłyśnika i soczewki.
  10. dobrze zrozumiałem. ze chcesz rozkleić ori halogen i w jego srodek chcesz wsadzic soczewke z odbłysnikiem. to ci powiem od razu , ze nie wejdzie. długośc soczewki z odbłysnikiem to około 13cm. a gdzie zarnik i obudowa zeby było szczelnie.
  11. to jak cos to w wolnej chwili wyciagnij lampe i zobacz czy da sie wyjąć odbłysnik soczewki . moze uda sie zregenerować odbłysniki. koszt zawsze niższy niż kupowac nowe lampy
  12. witam Vario ogarnołem lampę co kiedyś o niej rozmawialiśmy? jak coś to moge na spota podrzuciś Ci primer + klej ze szczeliwem i uszczelnisz powierzchniowo, powinno pomoć
  13. Gwerty odpowiedział(a) na wiciuh83 temat w Audi A4 B5
    to masz coś namiesznane bo jak masz cyfrowy zegarek i bez kodu immo i bez rogramowania kluczy tylko po włozeniu nowego liczniak odpaliłes auto to coś nie tak widze dwa wyjscia. jak nie chcesz drązyć i immo ci nei potzrebne podklej tarcze czarną tasma a jak byś chcial wiedziec co sie dzieje zacznij od vaga i bładów moze ktoś grzebał i wyłączł immo. tylko dziwi mnie migająca kontrolka
  14. wszystkiego najlepszego Szefie
  15. Gwerty odpowiedział(a) na wiciuh83 temat w Audi A4 B5
    poprostu podpiołes nowy licznik i zapalił? nie kodowałes immo? w 99 masz immo w zegarach. powiedz jeszcze czy masz licznik już z cyfrowym zegarkiem.
  16. z a6 to nie tylko pływak tez inna rozpiska pinów. a w nowszych c5 tez immo 3
  17. w tym temacie Ci nie pomoge. ale szkoda ze tak sie potoczyło, o naprawde fajny z Ciebie człowiek.
  18. nie nazywaj kobiety po imieniu. dyplomatycznie proponuje biała dama
  19. pw powiem ci ze to zazdroszcze. długo szukałem Q w sedanie z tym silnikiem ale nic wartego kupna nie było, a udało sie kupić ajm w ośce.
  20. Albo niech weźmie od Ciebie bixy :gwizdanie: ja niktogo nie namawiam. każdy musi sam zdecydowac co chce.
  21. jak chcesz czarne lampy. to polifty maluj na czarno. i bedziesz miał dobre swiatło i wygląd.
  22. co do komunikatach o zarówkach i płynie to są dwa wyjscia albo załozysz czujnik w zbiorniczku płyny, albo podasz mase . czyli kabel od płunu wpinasz do masy.. co do spalonych zarówek. to zeby to działało to musisz załozyć przekaznik. ale mozna to tez zrobić jak z czujnikiem płynu, czyli kable od zarówek wpiasz w masę i ostrzeżenia znikają. [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 14:41_________________________________________________a zapomnaiłem podać rozpiskę pinów Złącze wielostykowe 32-stykowe, szare 1 - Przełącznik menu 2 - Przełącznik menu (out A) 3 - Przełącznik menu (out 4 - Przełącznik menu (Enter) 5 - Magistrala CAN high speed, wyświetlacz (+) 6 - Magistrala CAN high speed, wyświetlacz (–) 7 - Magistrala CAN high speed, wyświetlacz - ekranowanie 8 - Czujnik stykowy drzwi po stronie przedniego pasażera 9 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z prawej strony 10 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z lewej strony 11 - Uaktywnienie 12 - Clock 13 - Data 14 - Światło hamowania 15 - Poziom płynu do mycia 16 - Tylne światło/światła mijania 17 - Komputer samochodowy z lewej strony 18 - Komputer samochodowy z prawej strony 19 - Komputer samochodowy - Reset 20 - Niewykorzystane 21 - Niewykorzystane 22 - Niewykorzystane 23 - Gałąź przycisków 1 nawigacji
  23. zeby zmeinic soczewkę w b5 zespolonych. nie trzeba rozklejac lamp. soczewkę wyciąga sie przez dekielet. coprawda myk polega na tym ze soczewkę rozkreca sie w lampie i oddzielnie wyjmuje sie odbłyśnik i soczewke.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.