Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5-1999] Otwieranie klapy bagażnika
tam nie ma silniczków tylko elekrtomagnes zdejmij poszycie klapy i posprawdzaj napiecie czy dochodzi do niego.
-
[ALL B6] xenony - zmiana z D2H na D2S
nie ma reguly ze d1s to bixenon a d2s to ksenon lub odwrotnie owe oznaczenia to typ palników. i w zalezy jakie soczewki mają gniazda to takich bedą pasowały. oba moga pasować do bixenonów i ksenonów. ale tak jak mówie wszystko zalezy od gniazda soczewki. oczywiscie jest wiecej typów. np d3s, d4s. albo paliki do relkektorów wszystkie z koncówką r np. d2r. a i wazne nie kazda przetwornica be4dzie pasowałą do kazdego palnika. np. przetwornicy d2s nie podłączysz do d1s. lub inaczej mowiąc bixenon moze bys uzbrojony w d1s d2s itp. bo wszystko zalezy od soczewki i jej mocowania
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a mnie nie będzie:( gdzies za tydzien moze wpadne dopiero bawcie sie dobrze chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi pasuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze potrzebna jest krew? jak coś służe pomoca bo i tak moge oddac ponownie. wiec moge zrobić na czyjąś rzecz niż charytatywnie[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 20:18_________________________________________________ moze potrzebna jest krew? jak coś służe pomoca bo i tak moge oddac ponownie. wiec moge zrobić na czyjąś rzecz niż charytatywnie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
spoko.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
za 2-3 tygodnie wpadam do suwałk. wiec jak coś to jestem za
-
[ALL B5] Soczewka BIxenonowa w halogenie
ale w temacie chodziło o soczewkę w miejscu halogenu. a to już tak proste do zrobienia nie jest.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi ta niedziela pasuje
-
[ALL B5] Soczewka BIxenonowa w halogenie
da sie ale zarnik np. h7 czyli typowy hid. ale bedzie to swiecic tak jak halogen przeciwmgłowy.
-
[ALL B5] Soczewka BIxenonowa w halogenie
Panowie. jak byscie chcieli robić halo na soczewce cała soczewka z odbłyśnikiem nie wejdzie w obudowę halo. a robic samemu to nie takie proste. bo po pierwsze trzeba soczewkę umiescić w odpowedniej odległości od osbłyśnika. dwa źródło światła w osbłysniku musi być odpowiedni umieszczone co by to świeciło odpowiednio. a to wszystko zalezy od parametrów odbłyśnika i soczewki.
-
[ALL B5] Soczewka BIxenonowa w halogenie
dobrze zrozumiałem. ze chcesz rozkleić ori halogen i w jego srodek chcesz wsadzic soczewke z odbłysnikiem. to ci powiem od razu , ze nie wejdzie. długośc soczewki z odbłysnikiem to około 13cm. a gdzie zarnik i obudowa zeby było szczelnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak cos to w wolnej chwili wyciagnij lampe i zobacz czy da sie wyjąć odbłysnik soczewki . moze uda sie zregenerować odbłysniki. koszt zawsze niższy niż kupowac nowe lampy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam Vario ogarnołem lampę co kiedyś o niej rozmawialiśmy? jak coś to moge na spota podrzuciś Ci primer + klej ze szczeliwem i uszczelnisz powierzchniowo, powinno pomoć
-
[ALL B5] Licznik 1/2 fis
to masz coś namiesznane bo jak masz cyfrowy zegarek i bez kodu immo i bez rogramowania kluczy tylko po włozeniu nowego liczniak odpaliłes auto to coś nie tak widze dwa wyjscia. jak nie chcesz drązyć i immo ci nei potzrebne podklej tarcze czarną tasma a jak byś chcial wiedziec co sie dzieje zacznij od vaga i bładów moze ktoś grzebał i wyłączł immo. tylko dziwi mnie migająca kontrolka
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
wszystkiego najlepszego Szefie
-
[ALL B5] Licznik 1/2 fis
poprostu podpiołes nowy licznik i zapalił? nie kodowałes immo? w 99 masz immo w zegarach. powiedz jeszcze czy masz licznik już z cyfrowym zegarkiem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z a6 to nie tylko pływak tez inna rozpiska pinów. a w nowszych c5 tez immo 3
-
[INNE] Pozew o alimenty
w tym temacie Ci nie pomoge. ale szkoda ze tak sie potoczyło, o naprawde fajny z Ciebie człowiek.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
nie nazywaj kobiety po imieniu. dyplomatycznie proponuje biała dama
-
[B5 ATJ] A4 1,9 TDi by Hub
pw powiem ci ze to zazdroszcze. długo szukałem Q w sedanie z tym silnikiem ale nic wartego kupna nie było, a udało sie kupić ajm w ośce.
-
[B5 ATJ] A4 1,9 TDi by Hub
Albo niech weźmie od Ciebie bixy :gwizdanie: ja niktogo nie namawiam. każdy musi sam zdecydowac co chce.
-
[B5 ATJ] A4 1,9 TDi by Hub
jak chcesz czarne lampy. to polifty maluj na czarno. i bedziesz miał dobre swiatło i wygląd.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
co do komunikatach o zarówkach i płynie to są dwa wyjscia albo załozysz czujnik w zbiorniczku płyny, albo podasz mase . czyli kabel od płunu wpinasz do masy.. co do spalonych zarówek. to zeby to działało to musisz załozyć przekaznik. ale mozna to tez zrobić jak z czujnikiem płynu, czyli kable od zarówek wpiasz w masę i ostrzeżenia znikają. [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 14:41_________________________________________________a zapomnaiłem podać rozpiskę pinów Złącze wielostykowe 32-stykowe, szare 1 - Przełącznik menu 2 - Przełącznik menu (out A) 3 - Przełącznik menu (out 4 - Przełącznik menu (Enter) 5 - Magistrala CAN high speed, wyświetlacz (+) 6 - Magistrala CAN high speed, wyświetlacz (–) 7 - Magistrala CAN high speed, wyświetlacz - ekranowanie 8 - Czujnik stykowy drzwi po stronie przedniego pasażera 9 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z prawej strony 10 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z lewej strony 11 - Uaktywnienie 12 - Clock 13 - Data 14 - Światło hamowania 15 - Poziom płynu do mycia 16 - Tylne światło/światła mijania 17 - Komputer samochodowy z lewej strony 18 - Komputer samochodowy z prawej strony 19 - Komputer samochodowy - Reset 20 - Niewykorzystane 21 - Niewykorzystane 22 - Niewykorzystane 23 - Gałąź przycisków 1 nawigacji
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
zeby zmeinic soczewkę w b5 zespolonych. nie trzeba rozklejac lamp. soczewkę wyciąga sie przez dekielet. coprawda myk polega na tym ze soczewkę rozkreca sie w lampie i oddzielnie wyjmuje sie odbłyśnik i soczewke.