Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. fakt pogoda dopisała, gorzej było z ośrodkiem, ci co spali w pokojach to jeszcze ok, ale niektórym trafiły sie przyczepy kempingowe generalnie w dzień niebyło zbyt wiele do roboty, więc aklimatyzacja od rana do rana:)
  2. witam po zlocie. było fajnie, moze bez wiekszych kokosów. ale ludzi mozna było bardziej poznac przy niskej frekwencji
  3. witam po zlocie:)
  4. czołgiem chłopaki, w poniedziałkem wrociłem. z wczasów. szkoda ze sie skonczyły
  5. witam chłopaki,
  6. własnie jestem w suwałkach jak cos.
  7. sprawdź czy masz przy soczewce taką dźwigienkę , jak jest ustawi od do góry lampy swiecą -----\_____ ------\_____to musisz przestawić do dołu i masz ustawione na europejskie ______/-------________/-------- były tez soczewki bez możliwości przestawienia, wtedy musisz wyciągnąć odbłyśnik soczewki i przesłonę, obrócić ja i założyć odbłyśnik
  8. tuner tmc podłącza sie podajrze po canie. tunera nie miałem ale mam gdzies rozpiski jak podąłczyć wszystko. wyslij mi na pw maila to ci podeśle.
  9. podejdzie. ale jestkilka spraw do ogarnięcia. np. wskaznik paliwa, inna rozpiska pinów.
  10. no ja tez wybieram sie z Enkeli na 3 dni na pole namiotowe i koncerty
  11. wybiera się ktoś na tegoroczny jarocin? http://www.jarocinfestiwal.pl/
  12. sprawa wyjasniona. lampy zostają u dudi75.
  13. fotki były zwykłych lamp a nie bixenonowych, żeby zrobić z nich bixy jest jeszcze dluga droga. . sprawa rozwiązana. lampy wracają do mnie i oddaje pieniądze.
  14. czekam na lampy. nigdy nie robiłem nikomu żadnych problemów. tym bardziej ze parę par lamp bixenonowych poszło
  15. jak sie walały po garazu. widziałes jakośc samego klosza? nie jest nic spiaskowany, przez kamyczki, lampy świecą naprawdę bardzo fajnie. przeciesz Ci pisałem ze odeślij mi lampy a ja zwrócę Ci pieniądze na konto.
  16. jak już to Gwerty sprzedałem już nie jedną parę bixów. te mają wszystkie uchwyty całe, nic nie naprawiane, klosze nie wypiaskowane. , mają jedynie te przerysowanie na kierunku, które tez nie jest głebokie. cena standardowo 600zł, koszt samych soczewek to 200zł, po ile chodza kompletne lampy kazdy wie, a gdzie klej , podkłąd do kleju, farba i mój czas? fakt przeciągneło mi sie z ich zrobieniem. ale ja nie zyję z robienia lamp. mam normalną pracę i jedynie w wolnych chwilach moge bawić sie w lampy. za zwłokę dożuciłem komplet zarówek philipsa h7 i posojówki led.
  17. soczewka bixenonowa z q5 jest na silniczku, i jest kładziona, dział bardzo szybko, i tak samo szybko wraca. a wymiary są na tyle fajne ze bez problemu mieści się nawet w b5 gdzie w lampie jest strasznie mało miejsca.
  18. witam przyłapany granatowy sedan PO 677 JH przy lidlu na bobrzanskiej.
  19. oj nie ładnie Panie moderatorze naszego wątku :gwizdanie:
  20. moim zdaniem te odtwarzacze mają jedną wadę. sa dośc wolne. długo laduje sie płyta, tak samo z plikami płyty, usb czy karta. ale jak już odpali wszystko pięknie śmiga.
  21. sylwek to jak chcesz to wyśle je do Ciebie, a pieniądze wpłacisz jak nazbierasz.
  22. chłopaki mam podswietlane kratki nawiewu do b5. jedne komplet bierze sylwek. ale udało mi sie wyrwac drugi jak coś
  23. lampy fizycznie beda pasowały. a;e przezmyśl czy warto, bo ted iodu lubią sie przepalać. ale co samego podłączenia elektrycznego tez nie ma wielkiego hallo pasuje ideolo
  24. nie brak czasu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.