Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
hehehe ale na zlocie to za lampy dodatkowo flacha wypita razem , zeby dobrze sie spisywały[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 20:57_________________________________________________ w aucie, ale jeszcze nie przyciete i nie wszystko podłączone. czekam na kamerkę cofania i bedę montował już całkowicie.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
jak coś to na zlocie letnim do obejrzenia na zywo. bo wybieram sie na 99%
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
kupę kasy 2 tyś. ale ma już wszystko od navigacji przez dvd, divix, kemere cofania,inne bajery po cyfrowy tuner TV ale musze jeszcze wszystko ogarnąc.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zebym miał Q to moze bym robił całość. a tak tylko bede przedni zderzak zwężał. jak trochę budżet podreperuje to nakładki na progi cos ala s4. tył narazie zostaje. a moja nowa zabawka z za oceanu. narazie mam wsadzoną na szybko, ale transformersów dzis z napisami oglądałem:)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
tak bo to jest pod a6 c5, niestety jeszcze do a4 b5 nie zrobili:( ale ori navi z a6 przerobiłem sobie to i z tym poradzę
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
i doszła wkoncu do mnie podjebka rns-e za oceanu. zdjecia na szybko z wczoraj w weekend montuje do auta. narazie miałem na szybko tylko podpięte i naprawde niezły kombajn, i dzwięk super
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja mysle ze bede koniec czerwca lub początek lipca na parę dni. bo bede rezałzderzak. bo w poznaniu nie mam możliwości.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja jestem w suwałkach pod koniec czerwca. a jutro jade po radio do łodzi:) już nie mogę sie doczekac, zeby zobaczyć co ten kombajn potrafi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gratulacje
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
tak kupiłem ta podróbę rns-e dedykowane do a6 miałem je w rękach na żywo i mega pozytywnie zaskoczyło mnie dźwiękiem i możliwościami. wziąłem radio pod a6 c5 wiec z wpasowaniem do b5 problemu nie będzie. tym bardziej ze już navi z a6 c5 do siebie maiłem wpasowaną.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
w garażu na załozenie czeka: gwint w drodze do mnie nowe radio 2 din. leci z za oceanu koła 18 w trakcie szukania i pare dupereli:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
drogo wychodzi , zeby była w pełni funkcjonalna. bo wszystkie moduły podłącza sie zewnętrzne.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
inna navi:) już wpłynie z za oceanu. pochwale sie jak bede miał ją już u siebie.
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
jake masz ET? i jaką glebę?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
sprzedałem dzis swoją navi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry z rana
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
obstawiam że to już wszyscy chętni :gwizdanie: dwie osoby jeszcze napewno sie dopiszą
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip powiem tak jak ktoś już kupi to potem czesto jeszcze parę osób pyta czy aktualne. ale zanim nikt nie napisze ,że kupione to nikogo nie interesują jakieś to poje.....
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok zgodzę sie ale na 5 /2 do d*py. to trochę dużo. tym bardziej po tak krótkim czasie. żebym wybierał sie jakoś niebawem do Suwałk. to bym jechał przez białystok
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
szkoda ze tylko dotknęło prawi swojego najlepsze ze dzwoniąc koleś powiedział ze to wina źle dobranych palników do przetwornic. szkoda tylko ze na hasło brałem u Pana całe zestawy czyli przetwornice i palniki odp. niemożliwe i koniec i prawie 500zł w plecy b4będę pisał do federacji konsumenta. po padły pierwszy zestaw po około 3 godzinach a drugi po 3 dniach. i d*pa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
o widzisz sylwek a ja właseie od niego kupiełm i jest pupa kupowałem od kolesia z krakowa droższe było ok. ale wiekszośc chciał taniej to kupiłem najtansze i.....
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
z innej beczki ostatnio kupując zestawy hid d2s z 5 dwa do d*py ma ktos cos sprawdzonego?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak ale test amorków jest baqrdziej subiektywny. to raczej sprawdzenie całości zawieszenia a nie samych amorków
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ewentualnie po dobrej cenie w sensie z upustem moge załtwic w auto premium i wyslac tylko nr cześci
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
bo znajomi i jak tez zwlekam do ostatniej chwili.