Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. hehehe ale na zlocie to za lampy dodatkowo flacha wypita razem , zeby dobrze sie spisywały[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 20:57_________________________________________________ w aucie, ale jeszcze nie przyciete i nie wszystko podłączone. czekam na kamerkę cofania i bedę montował już całkowicie.
  2. jak coś to na zlocie letnim do obejrzenia na zywo. bo wybieram sie na 99%
  3. kupę kasy 2 tyś. ale ma już wszystko od navigacji przez dvd, divix, kemere cofania,inne bajery po cyfrowy tuner TV ale musze jeszcze wszystko ogarnąc.
  4. zebym miał Q to moze bym robił całość. a tak tylko bede przedni zderzak zwężał. jak trochę budżet podreperuje to nakładki na progi cos ala s4. tył narazie zostaje. a moja nowa zabawka z za oceanu. narazie mam wsadzoną na szybko, ale transformersów dzis z napisami oglądałem:)
  5. tak bo to jest pod a6 c5, niestety jeszcze do a4 b5 nie zrobili:( ale ori navi z a6 przerobiłem sobie to i z tym poradzę
  6. i doszła wkoncu do mnie podjebka rns-e za oceanu. zdjecia na szybko z wczoraj w weekend montuje do auta. narazie miałem na szybko tylko podpięte i naprawde niezły kombajn, i dzwięk super
  7. ja mysle ze bede koniec czerwca lub początek lipca na parę dni. bo bede rezałzderzak. bo w poznaniu nie mam możliwości.
  8. ja jestem w suwałkach pod koniec czerwca. a jutro jade po radio do łodzi:) już nie mogę sie doczekac, zeby zobaczyć co ten kombajn potrafi :gwizdanie:
  9. gratulacje
  10. tak kupiłem ta podróbę rns-e dedykowane do a6 miałem je w rękach na żywo i mega pozytywnie zaskoczyło mnie dźwiękiem i możliwościami. wziąłem radio pod a6 c5 wiec z wpasowaniem do b5 problemu nie będzie. tym bardziej ze już navi z a6 c5 do siebie maiłem wpasowaną.
  11. w garażu na załozenie czeka: gwint w drodze do mnie nowe radio 2 din. leci z za oceanu koła 18 w trakcie szukania i pare dupereli:
  12. drogo wychodzi , zeby była w pełni funkcjonalna. bo wszystkie moduły podłącza sie zewnętrzne.
  13. inna navi:) już wpłynie z za oceanu. pochwale sie jak bede miał ją już u siebie.
  14. jake masz ET? i jaką glebę?
  15. sprzedałem dzis swoją navi
  16. dobry z rana
  17. obstawiam że to już wszyscy chętni :gwizdanie: dwie osoby jeszcze napewno sie dopiszą
  18. filip powiem tak jak ktoś już kupi to potem czesto jeszcze parę osób pyta czy aktualne. ale zanim nikt nie napisze ,że kupione to nikogo nie interesują jakieś to poje.....
  19. ok zgodzę sie ale na 5 /2 do d*py. to trochę dużo. tym bardziej po tak krótkim czasie. żebym wybierał sie jakoś niebawem do Suwałk. to bym jechał przez białystok
  20. szkoda ze tylko dotknęło prawi swojego najlepsze ze dzwoniąc koleś powiedział ze to wina źle dobranych palników do przetwornic. szkoda tylko ze na hasło brałem u Pana całe zestawy czyli przetwornice i palniki odp. niemożliwe i koniec i prawie 500zł w plecy b4będę pisał do federacji konsumenta. po padły pierwszy zestaw po około 3 godzinach a drugi po 3 dniach. i d*pa
  21. o widzisz sylwek a ja właseie od niego kupiełm i jest pupa kupowałem od kolesia z krakowa droższe było ok. ale wiekszośc chciał taniej to kupiłem najtansze i.....
  22. z innej beczki ostatnio kupując zestawy hid d2s z 5 dwa do d*py ma ktos cos sprawdzonego?
  23. no tak ale test amorków jest baqrdziej subiektywny. to raczej sprawdzenie całości zawieszenia a nie samych amorków
  24. ewentualnie po dobrej cenie w sensie z upustem moge załtwic w auto premium i wyslac tylko nr cześci
  25. bo znajomi i jak tez zwlekam do ostatniej chwili.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.