Treść opublikowana przez Gwerty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spoty
-
Rezanie bixenonu
schemat timera przez R1 i C1 zmieniamy czas przełączania PK do którego podłączamy nasze pokrętło regulacji i do drugich styków taki sam potencjometr. ja podąłczyłem potencjometr wyrwany z ori regulacji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
poczytaj temat o rezeniu bixów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co wy na to żeby ewentualnie zrobić na parkingu w malcie? p.s. mama małą prośbę Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
lukasz, diodowe żarówki h7 tylko i wyłącznie jako do jazdy dziennej. jako drogowe wogole sie nie nadają. co do kozicy to zjeżdżałem na tyrolce z wysokości 36m i bujałem sie na wahadle nad rzeczką.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
fotka z majówki :
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kilka fotek z gór:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tak na szybko o 555 http://www.krzysztofg.elb.vectranet.pl/pliki/timer_ne555_wlacznik_czasowy.pdf
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
maszyna super. czuć zdecydowanie moment obrotowy przy wyprzedzaniu, co do potencjometru to wziąłem potencjometr z ori włącznika regulacji. a timer jest oparty na zwykłej kostce 555. muszę usiąść i porządnie narysować schemat. bo większość tworzona byłą w głowie i zmieniana w czasie robienia i testowania.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
przeciwnie pogoda dopisała. przez dwa dni słonce. i tylko jak wyjerzdzalismy to przez chwilę padało. wiec wypad udał sie znakomicie. [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:43_________________________________________________lukasz jak tam z lampą wytrzymało mocowanie ?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
idziesz w dobrą stronę. czekamy na wiecej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam po pwrocie z gór
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam. po powrocie z gór.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
spoko
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Gwerty jak już a dziękuję staram się.
-
Rezanie bixenonu
ori samopoziom dział na takich samych silniczkach co zwykłe lampy z ręczna regulacja. co do zużycia to powiem szczerze ,ze nie wiem. mam w domu parę silniczków to protestuje.
-
Rezanie bixenonu
szybkość narzucana jest przez silniczki.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
powiem ci szczerze , że rożnie, wcześniej udawało mi sie ich oszukiwać, przed odpaleniem świateł kręciłem pokrętłem. ale miałem w ori miejscu. teraz mam spokój
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
tylko wnętrze.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
trochę słabej jakości ale widać świstała idą w dół i wracają do góry. w moim prototypie jest możliwość odwrócenia czyli najpierw w górę i wracają w dół. można tez regulować wysokość skoku.