Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. mi navi wogóle nie widzi emulatora i na vagu pojawia sie brakkomunikacji radia ze zmeiniarka
  2. a propos mas w emulatorze, mam właśnie dwa kable gruby i cienki kabel jest jakaś różnica jak je podłączyć? bo walczę już trochę z emulatorem i nie chce mi zadziałać z navi
  3. to do jutra :>
  4. zamknięte jest tylko rondo od ikea. mieszkam obok to jestem w temacie
  5. wiemy od paru dni tablice na mieście powodzenia Pepin
  6. z enkeli jesteśmy na pewno
  7. Bart-s ale 11 .04 to poniedziałek
  8. to może na początek bez długich ustaleń mcdonald's franowo
  9. podaj numery liczników będzie łatwiej określić.
  10. przy takiej pogodzie, może już na zewnątrz ?
  11. ja myśle nad 312mm tylko czy warto?
  12. podobne moduły led kupisz na allego lub w wielu sklepach elektroniczych. po podłączeniu zamiast żarówki w lampce masz oświetlenie ledowe
  13. widać kto jak się bawił
  14. malowałem ramkę do grila z a4 przedliftowe, ale zarazie latam na ori rs
  15. https://picasaweb.google.com/110307685678150411179/BukowinaTatrzanska2011ByBartS02?authkey=Gv1sRgCLSo5uG7r6XY3wE#
  16. sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. procek na 100%
  17. bedzie dobry, tyle ze pb a ty chcesz do ON?
  18. witam jak do tych felg http://allegro.pl/nowe-felgi-wzor-vw-scirocco-18-cali-kup-na-rat-i1523874057.html sadze dystansy około 10mm to bede miał to samo co z et 35? jak mocno będą schowane koła jak bym wsadził je bez dystansów.
  19. jak chcesz miec fisa to licznik z fisem jest 3 wtyczkowy i właśnie szara wtyczka jest od fisa. możesz mieć licznik od anglika w benzynie, wgranie wsadu i przekładka tarcz załatwi wszystko.
  20. no to kończ robotę z tymi lampami.
  21. widzę ze bixy już siedzą. super
  22. normalnie na podniesionym aucie i dla pewności zbieżność
  23. Karol Gwery kto jak kto ale Ty mylisz? fotek dziś nie zdążyłem cyknąć. jak by co to moje stare bixy lezą w bagażniku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.