Treść opublikowana przez Gwerty
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
mi navi wogóle nie widzi emulatora i na vagu pojawia sie brakkomunikacji radia ze zmeiniarka
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
a propos mas w emulatorze, mam właśnie dwa kable gruby i cienki kabel jest jakaś różnica jak je podłączyć? bo walczę już trochę z emulatorem i nie chce mi zadziałać z navi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to do jutra :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zamknięte jest tylko rondo od ikea. mieszkam obok to jestem w temacie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiemy od paru dni tablice na mieście powodzenia Pepin
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z enkeli jesteśmy na pewno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-s ale 11 .04 to poniedziałek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to może na początek bez długich ustaleń mcdonald's franowo
-
[ALL B5] Czy podejdzie ten licznik?
podaj numery liczników będzie łatwiej określić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przy takiej pogodzie, może już na zewnątrz ?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
ja myśle nad 312mm tylko czy warto?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
podobne moduły led kupisz na allego lub w wielu sklepach elektroniczych. po podłączeniu zamiast żarówki w lampce masz oświetlenie ledowe
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
widać kto jak się bawił
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
malowałem ramkę do grila z a4 przedliftowe, ale zarazie latam na ori rs
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
bixy usa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
https://picasaweb.google.com/110307685678150411179/BukowinaTatrzanska2011ByBartS02?authkey=Gv1sRgCLSo5uG7r6XY3wE#
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B5] Radio Concert problem regulacja głośności
sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. procek na 100%- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bedzie dobry, tyle ze pb a ty chcesz do ON?- Znaczenie ET Felgi
witam jak do tych felg http://allegro.pl/nowe-felgi-wzor-vw-scirocco-18-cali-kup-na-rat-i1523874057.html sadze dystansy około 10mm to bede miał to samo co z et 35? jak mocno będą schowane koła jak bym wsadził je bez dystansów.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak chcesz miec fisa to licznik z fisem jest 3 wtyczkowy i właśnie szara wtyczka jest od fisa. możesz mieć licznik od anglika w benzynie, wgranie wsadu i przekładka tarcz załatwi wszystko.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to kończ robotę z tymi lampami.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
widzę ze bixy już siedzą. super- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
normalnie na podniesionym aucie i dla pewności zbieżność- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Karol Gwery kto jak kto ale Ty mylisz? fotek dziś nie zdążyłem cyknąć. jak by co to moje stare bixy lezą w bagażniku - [ALL B5] Radio Concert problem regulacja głośności