Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie jest tak źle.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam taka mała reklama Enkeli:
-
Rezanie bixenonu
w tygodniu biorę się za robienie imitacji poziomowania. tzn, żeby po przekręceniu kluczyka odbłyśniki zrobiły ruch góra-dół. zobaczymy jak wyjdzie
-
[B5 AJM] Podszybie pytanko
skoro nie przylega to masz nie przekręcone, albo uszkodzeń te mocowania na krzyżaka, czy szkodliwe. na pewno da sie jeździć bo to i tak nie jest super szczelne, a jak ci trochę więcej wody leci to nic wielkiego, chyba ze na filtr kabinowy.
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
zwykły przekaźnik np. ten: http://allegro.pl/przekaznik-samochodowy-12v-30-40a-nowy-hurt-i1520585527.html jest zwierno rozwierny do sterowania dajesz napięcie z zasilania ksenonów albo zupełnie łopatologicznie tniesz kabel od zasilania przetwornicy i podpinasz oba końce do styków 85 i 86 -- masz sterowanie teraz tniesz kabel od postojowej i w taki sam sposób podpinasz do styków 30 i 87a dzięki temu po zapaleniu ksenony popłynie prąd przez sterowanie przekaźnika i rozłączy obwód postojowej
-
[ALL B5] Przedni grill częsciowo zasłonięty fabrycznie.
przy tym silniku już kilka razy widziałem taki gil. inie jest to żadna zimowa zasłona. tak po prostu jest. co do jej zdjęcia da sie, ale musisz z ciągnąc grill będzie ci wtedy łatwiej. musisz w kilkudziesięciu miejscach z ciąć takie zgrzania plastiku. ale to przegrzewanie moim zdaniem to nie wina grilla. jak przegrzeje ci sie silnik sprawdź jaką temperatrę mają węże od chłodnicy.
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
podłączyć je przez przekaźnik rozwierny.
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
kiedy wpadniesz na spota w Poznaniu?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
u mnie na razie nie. a u Ciebie Filip?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pozatym , że wieje to wszystko w porządku. a ty już skrzynie przełożyłeś?- [ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
reflektory niczym sie nie różnią, i h7 i d2s mają takie same silniczki.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem Panowie- [ALL] Żarówki LED H7/H4??
zwróć uwagę na zdjęciach nawet w battalionie ze h7 led nie daje ciągłego strumienia tylko punktowe nawet jak w żarówce jest ponad 60 ledów. i nie nadają sie to mijania. one słąbo oswietlają drogę przed autem, tak jak byś postawił świeczki na zderzaku. według prawa mijania jak dobrze pamietam wymagane jest natężenie oświetlenia w wybranych punktach na ekranie pomiarowym. a na ledach w życiu tego nie osiągniesz- [ALL B5] Skóra z b5 avant polift do b5 sedan przedlift
fotel p&p z kanapa trochę zabawy, jak będziesz chciał robić składana to wywalenie blaszanej scianki plus dorobienie uchwytów pod kanapę.- [ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
spoko ciesze sie ze doszły, wstaw fotki lamp na aucie.- Rezanie bixenonu
tez mam włącznik dziennych w tym miejscu, jak bym chciał je wyłączyć.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
to ciesze sie ze bixy jednak, pomimo drobnych problemów- [B5 AJL] Dziwne przewody w reflektorze
jak masz ori ksenony to nie masz ręcznej regulacji jak masz zwykłe lampy to po lewej stronie kierownicy masz pokrętło od świateł. jak drogowe normalnie ci działają to slash nie ma nic do kabli w lampie., spryski w oryginale działają przy włączonych światłach i przytrzymaniu manetki.- [B5 AJL] Dziwne przewody w reflektorze
te cienkie kable sa od silniczka regulacji- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin gratulacje- [ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
dalej nei bangla, kombinowałem z tymi kablami od masy różnie, radio tez kodowałem i d*pa. ma ktoś jeszcze jakiś pomysł.- [ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
no spoko czyli co? do emulatora radio mam być zakodowane na brak zmieniarki?- [ALL B5] Wyświetlacz na zegarach.. co To??
automatyczna skrzynia biegów - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00