Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znam tez inne tłumaczenie: Warjacie Śmierć Kupiłeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taką wsk z 1964 roku mam w suwałkach tylko bez papiórów i stan deczko gorszy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a czemu do tej pory na spocie sie nie pojawiłeś?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mam nadzieje ze do BK nie bedzie pogodowych niespodzianek bo auto mam na letnich już
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pewnie ze gotowy
-
[ALL B5] Piny w lampce podsufitki
poliftową posiadałem ale dawno sprzedana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pozdrawiam z poznania marcinos80 namierzyłem cie na skrzyżowaniu utrata sejnenska, w piątek rano jak jechałem z poznania lukasz masz pecha z tymi lampami? a czym je kleiłeś? moze puści bez opalarki- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zobaczymy. mam nadzieje droga szybko zleci- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to za dwie godziny ruszam na suwałki.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok. ale na 99% w suwałkach bede przed 12 w piątek- [ALL B5] Różnica w silniczkach lamp xenon i zwykła
nie ma róznicy, silniczki są te same.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
sylwek jak zrobimy z tymi tarczami? w piątek o której gnasz do białego. bo ja mam w planie byc w piątek rano w suwałkach.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip przydało sie zebyś był, to byśmy obgadali co i ile pijemy- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a masz praktyki płatne? bo z tym róznie bywa. a nie wybierasz sie na weekend do suwałk?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
o lukasz gdzie pracujesz? jak tam baluje cały tydzień, a jutro ide z kobieta na knajpy na dzien kobiet.- [ALL B5] Demontaż wskazówek w liczniku
wskazówki dość łatwo zdjąć, ciągnąc i obracając, znam ludzi co wskazówki zdejmują widelcem. a co do zakładania to delikatnie na oko u stawiamy nie dociskając ich mocno, robimy test zegarów, żeby wskazówki były w pione, jak nie sa do korygujemy i dociskamy wskazówki już mocno.- [ALL B6] Problem z bixeonami
a może poprostu żle polaryzacje podłączył do przetwornic. daj uwalona przetwornice dobremu elektrykowi to napewno dojdzie co je zabiło, i naprawi.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
hej w suwałkach bede w piątek w nocy. wiec proponuje spota 12 marca Sylwek tarcze kumple bierze. wiec musimy sie zgadać, zebys je podrzucił do kogos, zeby mi przekazał.- [ALL B5] Tunel środkowy
bez żadnych przeróbek żeby to wyglądało to się nie obejdzie. bo obie są trochę inaczej wycięte przy łączeniu konsoli środkowej z tunelem środkowym- [ALL] Wymiana żarówek na mocniejsze
chlopie jak nie widzisz nie zwalaj winy na zarówki, najpierw odbłyśnik potem zarówka, musi miec co odbic promień światła, bez róznicy czy to soczewka czy reflaktor, najpierw szukaj winy a samej lampie, dopiero potem żarówak, sprawdź czy nie masz matowych odbłyśników w reflaktorach.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
b5- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto wczoraj bawił sie w kultowej? srebrny avant z klubowymi ramkami stał przed- [B5 AJM] Test zegarów - dziwne wyniki...
musisz rozebrać licznik i ręcznie ustawić wskazówkę w pionie przy teście.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE