Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. znam tez inne tłumaczenie: Warjacie Śmierć Kupiłeś
  2. taką wsk z 1964 roku mam w suwałkach tylko bez papiórów i stan deczko gorszy
  3. a czemu do tej pory na spocie sie nie pojawiłeś?
  4. mam nadzieje ze do BK nie bedzie pogodowych niespodzianek bo auto mam na letnich już
  5. pewnie ze gotowy
  6. poliftową posiadałem ale dawno sprzedana
  7. pozdrawiam z poznania marcinos80 namierzyłem cie na skrzyżowaniu utrata sejnenska, w piątek rano jak jechałem z poznania lukasz masz pecha z tymi lampami? a czym je kleiłeś? moze puści bez opalarki
  8. zobaczymy. mam nadzieje droga szybko zleci
  9. to za dwie godziny ruszam na suwałki.
  10. ok. ale na 99% w suwałkach bede przed 12 w piątek
  11. nie ma róznicy, silniczki są te same.
  12. sylwek jak zrobimy z tymi tarczami? w piątek o której gnasz do białego. bo ja mam w planie byc w piątek rano w suwałkach.
  13. filip przydało sie zebyś był, to byśmy obgadali co i ile pijemy
  14. a masz praktyki płatne? bo z tym róznie bywa. a nie wybierasz sie na weekend do suwałk?
  15. o lukasz gdzie pracujesz? jak tam baluje cały tydzień, a jutro ide z kobieta na knajpy na dzien kobiet.
  16. wskazówki dość łatwo zdjąć, ciągnąc i obracając, znam ludzi co wskazówki zdejmują widelcem. a co do zakładania to delikatnie na oko u stawiamy nie dociskając ich mocno, robimy test zegarów, żeby wskazówki były w pione, jak nie sa do korygujemy i dociskamy wskazówki już mocno.
  17. a może poprostu żle polaryzacje podłączył do przetwornic. daj uwalona przetwornice dobremu elektrykowi to napewno dojdzie co je zabiło, i naprawi.
  18. hej w suwałkach bede w piątek w nocy. wiec proponuje spota 12 marca Sylwek tarcze kumple bierze. wiec musimy sie zgadać, zebys je podrzucił do kogos, zeby mi przekazał.
  19. Gwerty odpowiedział(a) na Nomaiks temat w Audi A4 B5
    bez żadnych przeróbek żeby to wyglądało to się nie obejdzie. bo obie są trochę inaczej wycięte przy łączeniu konsoli środkowej z tunelem środkowym
  20. chlopie jak nie widzisz nie zwalaj winy na zarówki, najpierw odbłyśnik potem zarówka, musi miec co odbic promień światła, bez róznicy czy to soczewka czy reflaktor, najpierw szukaj winy a samej lampie, dopiero potem żarówak, sprawdź czy nie masz matowych odbłyśników w reflaktorach.
  21. kto wczoraj bawił sie w kultowej? srebrny avant z klubowymi ramkami stał przed
  22. musisz rozebrać licznik i ręcznie ustawić wskazówkę w pionie przy teście.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.