Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. niedziela mi pasuje
  2. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    żarówka diodowa h7 w miejscu długich i masz dzienne w lampach
  3. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    dokładnie tak trzeba to podłączyć. żeby wsunąć pin w puste miejsce w dekielku to trzeba ten różowy plastik odsunąć w gnieździe i pin wejdzie bez problemu na swoje miejsce
  4. przerabiałeś ją ? bo koła są jakby z Subaru STI oj przerabiałem, a felgi jak felgi !Tommy fajna robota, kiedys szukałem własnie małej b5, ale udało mi sie jedynie dorwac b6
  5. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    GWERTY jak już w dzielonych operacja wyglada bardzo podobnie.
  6. to ja mam nieco wieksze i zdalnie sterowane
  7. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    po odpaleniu auta od razu sie zapalaja i gasna po wąłczeniu świateł
  8. Gwerty opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Rezanie bixenonów w a4 b5 na oryginalnym valeo Zaczynamy od wyjęcia lamp z auta z lamp jest na 2 śrubach z góry, i jednej za lampa. Po ich wykręceniu trzeba lampę wyciągać w stronę kierunku, żeby wyskoczyła z zatrzasku. Jak mamy już lampki na stole. To bierzemy się za ich rozklejanie. Potrzebne do tego : Opalarka Płaski śrubokręt. Podgrzewany opalarka odcinki spoiny po około 15-20cm i śrubokrętem podważąmy żeby puścił klej. Nie polecam piekarnika do lamp valeo. Po rozebraniu zabieramy się za oczyszczanie resztek kleju z rozłożonych lamp. Następnie matowimy srebrne wnętrze lampy i malujemy podkładem, oraz powiększamy otwór pod soczewkę bixenonową oklejamy odbłyśnik od długich taśmą maskującą i tez malujemy podkładem Jak wyschnie podkład Dorabiamy mocowanie soczewki. Kolejny krok malowanie w czarny mat I z zamontowana soczewka Po wyschnięciu farby, składamy lampę. Do klejenia polecam szczeliwo z klejem firmy Kurth Trzyma mocno i nie ma mowy o parowaniu lamp Sklejone obie: Ja schną lampy Bierzemy się za robienie instalacji do świateł dziennych : W dekielku lampy mamy wolne miejsce na jeden pin: Wkładamy tam pin męski A we wtyczce w to samo miejsce dokładamy żeński, całość podłączamy przez przekaźnik rozwierny, żeby dzienne gasły po zapaleniu pozycyjnych. Bixy założone na auto; Dal porównania bixenon ze zwykłą żarówka h7 w lampie: Dzienne w miejscach żarówek od długich opis robiony na szybko, w razie pytań pomogę
  9. głosniki z tyłu masz aktywne wiec juz masz wszystkie potrzebne kable zeby podpiąc zwykły wzmacniacz.
  10. nie było kaju 182 chce zamienic kiere 3 ramienna na 4 ramienna multi
  11. uderz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184548.0;highlight=kierownica+multi szanowny kolega kaju182 powinien cos wiedziec
  12. soczewka którą kupiłes jest od ksenonu i ma inna ogniskową, odbłyśnik tez jest zreszta inny niz w przypadku soczewki z h7
  13. ja listwe dzwi mam przyklejona na klej epoksydowy, i juz 1.5 roku trzyma
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10113.0;highlight=sub+avant
  15. ja juz 6-pak mam w d*pie:)
  16. a kiedy szanowny kolega: michcio1985 pojawi sie na jakims spocie w suwałkach?
  17. mi pasi pierwsza sobota marca
  18. navi tymczasowo, mam problem z telewizornią, a ramka grila pryśnięty na czarno, lezy i sie utwardza, teraz latam bez grila, bo twój juz lezy w kartonie i czeka
  19. zderzak nie ma nic do lamp
  20. kto chce kubły w skórze do b5? http://moto.allegro.pl/a4-b5-lift-fotele-kanapa-boczki-czerwona-skora-i1465245497.html
  21. ucz sie ucz, a jeszcze na spocie bedziesz vagował na piwko
  22. dlatego teraz rezam bixy w innych autach niz b5
  23. ja dzis na mrozie przekładałem lampy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.