Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
nie miałem jeszcze czasu zciągnąc starych ledów z kratek
-
[ALL B5] Sposób na porysowaną szybę??
chłopaki do polerki szyb to tylko pasty m3 w Man bus sie tym zajmuje. zeby porysowane szyby z autobusów wróciły spowrotem na produkcję. pasta do polerki może i droga. ale nie da sie porównać do nicz4ego innego. a jak głębsze zarysowanie. wtedy papier ścierny i dopiero polerka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kiera s na mały wieloklin i cena ok 350zł http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184837.0
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
najprawdopodobniej z poznania.
-
[ALL B5] Symphony II
przejsciówka pomoze z podswietlaniem i ściemnianiem, ale radio i tak bedzie wyłączac sie co godzine
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
oj. sie reza. ale za wczesnie zeby sie chwalic ;(
-
[ALL B5] Symphony II
przy symphony I nie ma problemu z rds na fisie, bo sygnał leci po kablach.
-
[ALL B5] Symphony II
do navi plus (wersja dx) potrzebna tylko antena gps i płyta z mapami. a jak sie chce rozbudowac o inne funkcje tv i dvd to potrzebny jest tuner tv i odtwarzacz dvd. a zeby chodziło tmc i rds na fisie, to jeszcze tuner tmc
-
[ALL B5] Stacja Multimedialna ( 2din ) - pomoc przy zakupie
na fisie wyświetla tylko ori radio. i tez nie kazde. bo ori navi plus dx na fisie wyświetla tylko po canie, zeby dział rda z navi plus na zegarach to zostaje jedynie tuner tmc
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
oszczednośc jest, bo poza palnikiem, wypala sie tez odbłyśnik. ale każdy robi jak uważa.
-
[ALL B5] Audi andy21
poza ramkami, na zegarach szału nie ma. a pozatym to napisz tak ja mam być, i fotki wklej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam czy a4 b5 ciemny avant na tablicach PZ 1678M jest kogoś od nas. bo na niezłym wypasie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
popieram. sam mam dobra naleweczke.
-
[B5 ALL] Pytanie o lampe anglik czy EU ??
właśnie tak mi się kojarzyło ,że brałeś odemnie, to masz na pewno dźwigienkę, przestaw ją.
-
[B5 ALL] Pytanie o lampe anglik czy EU ??
na kloszu zawsze sa takie strzałki. a soczewka ma dzwigienke? jak tak to ją przestaw w prawej lampie i bedziesz miał europejczyka.
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
zaliczka poleciała
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ok. to jutro leci zaliczka. miłego wieczoru
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak będę miał czas żeby pojechać na sesje i co by pstryknąć zdjęcie to z pewnością zapodam, tymczasem foto z przed bloku na parkingu. ale dzięki jocker z krytykę, tym bardziej motywacja do rezania
-
[ALL] Sprzedający 312MC
nosb , a ciebie za co strzegli? byłem w tej sprawie z 3 tygodnie temu i sprawa sie toczy. .
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
powiedzcie mi z doświadczenia, ile osób wchodzi z listy rezerwowej?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dzis w koncu miałem chwilke wolnego i zrobiłem fotki z czarnymi bixami na aucie: sylwek twoje srebrne. licze ze w przyszłym tygodniu bedę juz wysyłał.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
korzystając z chwili zrobiłem dziś w końcu kilka zdjęć auta na czarnym bixach i światłach do jazdy dziennej w miejscu długich: i dla porównania bixenon i zwykła żarówka h7 osram nigth breaker
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pewnie tak. ale moje letnie koła lezą w suwałkach wiec moze pojawie sie wczesniej na chwilke.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja dopiero na koniec kwietnia liczę ze na Suwałki uderzę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry