Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. nie miałem jeszcze czasu zciągnąc starych ledów z kratek
  2. chłopaki do polerki szyb to tylko pasty m3 w Man bus sie tym zajmuje. zeby porysowane szyby z autobusów wróciły spowrotem na produkcję. pasta do polerki może i droga. ale nie da sie porównać do nicz4ego innego. a jak głębsze zarysowanie. wtedy papier ścierny i dopiero polerka
  3. kiera s na mały wieloklin i cena ok 350zł http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184837.0
  4. najprawdopodobniej z poznania.
  5. przejsciówka pomoze z podswietlaniem i ściemnianiem, ale radio i tak bedzie wyłączac sie co godzine
  6. oj. sie reza. ale za wczesnie zeby sie chwalic ;(
  7. przy symphony I nie ma problemu z rds na fisie, bo sygnał leci po kablach.
  8. do navi plus (wersja dx) potrzebna tylko antena gps i płyta z mapami. a jak sie chce rozbudowac o inne funkcje tv i dvd to potrzebny jest tuner tv i odtwarzacz dvd. a zeby chodziło tmc i rds na fisie, to jeszcze tuner tmc
  9. na fisie wyświetla tylko ori radio. i tez nie kazde. bo ori navi plus dx na fisie wyświetla tylko po canie, zeby dział rda z navi plus na zegarach to zostaje jedynie tuner tmc
  10. oszczednośc jest, bo poza palnikiem, wypala sie tez odbłyśnik. ale każdy robi jak uważa.
  11. poza ramkami, na zegarach szału nie ma. a pozatym to napisz tak ja mam być, i fotki wklej
  12. witam czy a4 b5 ciemny avant na tablicach PZ 1678M jest kogoś od nas. bo na niezłym wypasie.
  13. popieram. sam mam dobra naleweczke.
  14. właśnie tak mi się kojarzyło ,że brałeś odemnie, to masz na pewno dźwigienkę, przestaw ją.
  15. na kloszu zawsze sa takie strzałki. a soczewka ma dzwigienke? jak tak to ją przestaw w prawej lampie i bedziesz miał europejczyka.
  16. zaliczka poleciała
  17. ok. to jutro leci zaliczka. miłego wieczoru
  18. jak będę miał czas żeby pojechać na sesje i co by pstryknąć zdjęcie to z pewnością zapodam, tymczasem foto z przed bloku na parkingu. ale dzięki jocker z krytykę, tym bardziej motywacja do rezania
  19. nosb , a ciebie za co strzegli? byłem w tej sprawie z 3 tygodnie temu i sprawa sie toczy. .
  20. powiedzcie mi z doświadczenia, ile osób wchodzi z listy rezerwowej?
  21. dzis w koncu miałem chwilke wolnego i zrobiłem fotki z czarnymi bixami na aucie: sylwek twoje srebrne. licze ze w przyszłym tygodniu bedę juz wysyłał.
  22. korzystając z chwili zrobiłem dziś w końcu kilka zdjęć auta na czarnym bixach i światłach do jazdy dziennej w miejscu długich: i dla porównania bixenon i zwykła żarówka h7 osram nigth breaker
  23. pewnie tak. ale moje letnie koła lezą w suwałkach wiec moze pojawie sie wczesniej na chwilke.
  24. ja dopiero na koniec kwietnia liczę ze na Suwałki uderzę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.