Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. ok [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 10:16_________________________________________________udało mi sie idealnie dopasowac panel przedni od navi z a6 do a4 b5 jak zrobi sie troszke cieplej montuje już całość z tv do auta
  2. chłopaki depo idzie rozkleić nawet bez piekarnika i opalarki, ale nie próbujcie ta metoda rozklejać or valeo, bo się nie da tam klej trzyma porządnie , nie to co depo, to klejenia nie używajcie sylikonu bo się nie sprawdza, polecam klej ze szczeliwem np wurth.
  3. depo poza napisem na koloszu d2s nic wspólnego z d2s nie ma, soczewka jest standardowa na zarówke h7
  4. kiedys płącięłm za soczewki or ksenon po 50zł sztuka.
  5. chłopaki gdzie w poznaniu warto robic chipa?
  6. nie każdy reflektor z a4 b5-99-01r. ma dźwigienkę w soczewce do zmiany z europejczyka na GB zdarzają się lampy ze przesłona w soczewce to sama wycięta blaszka. ale to tez da sie obejść. wystarczy wyjąc soczewkę i przełożyć tą blaszkę
  7. możesz wsadzić zwykły hid h7 w ta soczewkę, to nawet świeci, ale nie umywa się do prawdziwego ksenonu. soczewka od ori ksenenonu ma inna ogniskową, a odbłyśnik soczewki jest supełnie inny. wiec jeśli chcesz mieć porządny ksenon, to musisz zmienić swoja zwykła soczewkę z odbłyśnikiem h7 na soczewkę z odbłyśnikiem pod d2s, i będziesz miał lampy ori pod ksenon. lampy pod żarówkę od ksenonowych różnią się jedynie soczewka i odbłyśnikiem soczewki. reszta to to samo
  8. super robota, a powiedz mi jakiej firmy to licznik vdo? musiałes ciągnąc kabel z ecu od spalania?
  9. To akurat norma - jak zrobi się ciepło, przenosimy się na parking pod Mc na Franowie...[br]Dopisany: 28 Luty 2011, a to super
  10. a może na wiosne jak bedzie ciepło, żaden parking pod ziemia, tylko wyjdziemy na powierzachnię?
  11. tak sie rozwineła, za jak miałem od kolesia springi za 100zł to złożyłem doniesienie, i kazali mi miałem czekac na rozwija sprawy, i w końcu wyszła ze mała szkodliwość czyny bo nikt wiecej nie zgłosił, i kazali mi sie z nim dogadać
  12. czawartek, o cholera nie pamietam, chyba zwykła
  13. mi termin nie pasuje, mam już plany [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 21:18_________________________________________________lukasz paczka doszła?
  14. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Kowi dzięki za uzupełnienie tak dzienne gasną jak włączę ksenony, do tej operacji w b5 wystarczy rozwierny przekaźnik
  15. Bart-s nic nie zgubiłeś z auta?
  16. nie mi ustalać godzinę ale moze jak zwykle 16:00?
  17. [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:58_________________________________________________jakiś spot jutro?
  18. juz pomalowany, czeka na montaż
  19. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    ja robisz ze soczewka jest idealnie rownolegle do podloza jak ori? chodzi mi o wiazke swiatla? jest idealnie prostopadał do odbłyśnika, tak samo jak orginalnie zamontowana soczewka
  20. bo tył jest aktywny , wzmacniacz masz w głośniku, poszukaj jest tego na forum w cholere
  21. koles ci wciska kit, w pzredlofta asr tak samo jak w poliftach mozna wyłączy przyciskiem w konsoli srodkowej, na fotce brak, wiec i zadna kontrolka w licznikach tez sie nie zaświeci. asr w przedliftach był sporadycznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.