Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. a jak dziś wsadziłem bixy usa style filip kombinuj kombinuj bo w końcu Suwałki i podlasie by się pojawiły w dużym gronie na ogólnopolskim
  2. ale myślę ze cena i tak warta uwagi bo poza tym felerem są całkiem całkiem tym bardziej ze 6000K jest naprawdę biały a nie jak 4300 lekko wpadający w żółty co prawda nowe philipsy to już 4800k ale cena za około 100zł za sztukę
  3. ori dywaniki w aucie są gumowane. nie wiem jak wygadają teraz welurowe dywaniki w aso , bo od zakończenia produkcji b5 minęło sporo czasu
  4. kowi ja w bixie na chinolu latam od stycznia a palnik ma z rok już bo świecił wcześniej w xenonie jedno co zauważyłem w porównianiu z philipsem to ze na tych chinolach jest szerszy błąd, ( ten kolorowy pasek) pomiędzy światło cień
  5. zawsze na plus
  6. a co tu tak cicho
  7. schemat: a kable pod tunelem środkowym, pod wykładziną do foteli
  8. lampki siedzą na wcisk. podważasz jedna stronę i wychodzi.
  9. no zalezy która ale jedna owszem a dokładniej to między Grudziądzem a Olsztynem
  10. ja juz w domu. bo nie wyrobiłem sie z usa. na dniach będę już zakładał
  11. ale skoro zostawi je u ciebie w aucie to ja ich nie mam oj niech tego apsynta szykuje to może sie znajda. wiesz o tym ze H4mm3R zboczył z trasy http://postimage.org/image/uat3h24k/ ale cali i zdrowi autko tez nie mocno ucierpiało wiec wygrałeś ze przyjechałeś na zimówkach
  12. a ile dostane za znaleźne chyba ze po pijaku zaje... czyjeś buty
  13. Filip mu tez juz w wrócilismy podobno ktos wypadł z drogi w niedziele na drodze do Zakopca Sylwek ciesze sie ze zadowolony z bixów. [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:37_________________________________________________a filip nic nie zostawiliście w BK?
  14. jesteśmy cali i zdrowi podobno ktoś w drodze z bukowiny do zakopca wypadł z drogi bars-s kiedy fotki podziękowania za zlot.
  15. usa nie zwykłe czarne tak nawet te co ustąpią miejsca usa
  16. teraz bez cenne
  17. nikt nie chciał bixów usa prawy już gotowy : lewy jeszcze schnie i lądują w aucie
  18. poznan rusza około 5;30 - 6:00 ze swarzędza ja musze w aucie jeszcze ogarnac srodek bo mam rozebrany
  19. to bawicie sie dobrze chłopaki lukasz rozbieraj lampki http://allegro.pl/audi-a6-a4-kierownica-poduszka-s-line-i1523992486.html stan kiery idealny poprostu widziałem na własne oczy. [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:13_________________________________________________filip spakowany juz na bukowine
  20. przy hidach w soczewkach h7 właśnie robią się takie kwiatki jak u ciebie. ale skoro masz zarówki to sprawdz jeszcze czy dobrze siedzą zarówki w gniazdach.
  21. masz wsadzonego hida h7 w zwykłe soczewki?
  22. ciesze się ,że mogłem pomóc, czekam na dalszy rozwój projektu i w razie czego służę pomocą
  23. Wiejski Sprzęt Kaskaderski było: jeszcze junak sokół, itp trochę radzieckich motocykli i niemiecki zundap sahar marzenie no ja CI powiem że teraźniejsze motocykle nie wytrzymają połowy z tego co wytrzymywały WSK, MZ, PZL itd...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.