Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tez to słyszałem, o tym wypijaniu 13 l. wódki , ja wypijam tylko swoją wódkę , a słyszałeś o znakowaniu aut metoda australijską? moze metodą polska na zadym elemencie wydrapiemy nr vin:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a fakt czipuje, ale hamownia tylko dla kulawych i z tego co wiem to On chyba gdzieś coś wysyła .. ale jakby co mam kuponiki do Wojtka zniżkowe na czipa chyba ze 4 sztuki po 200-300PLN to chętnie się dogadam żeby wszyscy byli zadowolnieni ja ma fwd i planuje chipa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ta wycieczka, cholera służbowy, a miałem w planach dzis juz być w suwałkach
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jestem wyjebany włąsnei wróciłęm z gdyni byłem na serwisie autobusu, szyba wypadła
-
[ALL B5] Soczewka skrętna audi a4 b5
skrętne soczewki są po to żeby doświetlały zakręty na drodze, a przeciesz na zakrętach nie jeździsz w kierunkami. a po drugie soczewka wychyla sie proporcjonalnie do skrętu kierownicy, a jak byś chciał od kierunku, to jak włączysz kierunek to wychyli sie na maksa, a ja wyłączysz to wróci do stanu pierwotnego, wiec moim skromnym zdaniem takie rozwiązanie do d*py
-
[ALL B5] Wszystkie małe wskażniki licznika opadają za nisko
opadają tak nisko bo cewka nie trzyma. ale z tym nic nie zrobisz.
-
[ALL B5] Wszystkie małe wskażniki licznika opadają za nisko
chłopie zrób test wskaźników i wszystko będzie jazsne, jak przejadą do końca i potem zatrzymają się wszystkie w pionie to jest ok. jak nie to będziesz musiał je ręcznie poprawić, żeby przy teście wskazywały pion
-
[ALL B7] Bagażnik zamknięty a komp pokazuje, że jest otwarty
a jak zamykasz auto to kierunki migają. mi czasami wywala otwarty bagażnik na fisie pomimo ze jest zamknięty i właśnie wtedy przy zamykaniu nie migają kierunki muszę bardziej klapnąć bagażnikiem, mam właśnie uszkodzony mikrostyk przy zamku bagażnika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 11:27_________________________________________________z innej beczki niż audi witam. może ktoś, chciałby zrobić swojej kobiecie miłą niespodziankę. moja ukochana, tworzy biżuterię artystyczą hand made. na stronie www.emi666enkeli.fotosik. pl macie wiele przykładów wykonanej przez nią biżuterii. z miłą chęcią wykona również biżuterie według konkretnego pomysłu. z wszelkimi pytaniami proszę na pw, lub gg 4109033 proszę mówić ze z klubu a4. dla klubowiczów przewidziane promocje. zapraszamy do sklepu na allegro: www.enkeli.na.allegro.pl pozdrawiam
-
[B5 AGB] VIAGRA
uważam ze dodatkowe gajgery w b5 najlepiej pasują jednak w kratkach środkowych
-
[ALL B5] Nie mogę wykręcić anteny dachowej
cała antene? mozna ale bedziesz miał dziurę w dachu, jeśli dobrze rozumiec co znaczy całą antenę z tego co pamietam u podstawy "bata anteny" jest miejsce na kluczy może kluczem buści, ale przed pryśnij jeszcze odrdzewiaczem
-
Rezanie bixenonu
audi a6 c6 polecam mieszczą się bez problemu, mogą być tez z a6 c5 ale trzeba trochę ciąć obudowę lampy i obudowę soczewki.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip jak najbardziej, sylwek a do kiedy dokładnie jesteś w białym, pewnie tak z tymi tarczami zrobimy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
własnie. choleha w ten mnie wrobili i dopiero nastepny mam wolny i 11 bede w suwałakch:( Sylwekty wtedy masz zjazd? bo tarczki bym przy okazji zabrał
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
co tam chłopaki słychowac?
-
[B5 ADR] Od czego ten kabel
masz ori radio? wygląda na wtyczkę od ori zmieniarki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
do odczytania kodu musisz mieć vag comandera, vag com'em nie zaczytasz pinu immo, a potem juz za pomocą vag com zaprogramujesz już kluczyki
-
[B5 ALL] Od czego jest ta wtyczka? (w bagażniku)
wygląda na wtyczkę od małej navi i bardzo podobna wtyczka jest tez w tunerze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
o co chodzi z tym pinem? to jest jakis kod? swoj kod do immo znam, ale rozumiem ze musi zostac ten z nowych zegarów? jest moze jakis dokladny opis krok po kroku do montazu fis w takim przypadku jak ja mam czy tylko ten chaotyczny temat? musisz mieć pin immo z nowego licznika jest to cyfrowy kod, co do opisu to w tym temacie jest wszystko, wiem ze dużo czytania i sporo jest nie potrzebnych informacji, ale weź kartkę i notuj czytając ważne informacje, i na pewno uzyskasz wszystkie odpowiedzi.
-
[ALL B5] Soczewka skrętna audi a4 b5
to nie takie proste żeby do b5 wsadzić bixenon skrętny, soczewki te sa sporo większe gabarytowo, a w lampie b5 nie4 jest za wiele miejsca. pozatym soczewka potrzebuje sterownika, sygnał do sterownika brany jest z obrotu kierownicy.
-
Jakie cb lepsze Harry III czy Johnny III ?
mieczy Harrym a Johnym jest jedna bardzo istotna różnica Johny pracuje tylko w AM a Harry w AM i FM w niektórych krajach CB chodzi właśnie na FM i w Polsce za parę lat tez ma być na FM
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
trochę pracy będzie ale jak masz ajm to już dużo masz zrobione. potrzebne licznik z fisem, manetka pod fis, i szara wtyczka do licznika, parę kabli żeby podłączyć manetkę do licznika jak z nowym licznikiem nie będziesz miał pinu od immo ,to musisz go wyciągnąć z licznika, potem kodowanie kluczyków, kabel od ecu masz już na pewno , wiec zostaje jeszcze podpięcie rds'u i ewentualnie rozdzielenie drzwi jak będziesz chciał , żeby każde było sygnalizowane osobno na fisie. i oczywiście kodowanie licznika.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
zaciągałem cały panel i rozebrałem go na części pierwsze.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
a jak bym chciał podłączyc dvd i kamerke cofania? to dvd przez s-video, a kamerke pod czincza?[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 16:49_________________________________________________kur. kolejny problem. na końcach kabli antenowych są takie pudełeczka a w nic gniazda 3 pinowe. kto wie co tam podpiąć: fotka http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6a0509a560ab154d [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 17:14_________________________________________________udało mi sie ogarnąć navi i udało mi sie idealnie dopasowac panel przedni od navi z a6 do a4 b5
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
klej epoksydowy, i wyrównanie szpachlą