Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. tez to słyszałem, o tym wypijaniu 13 l. wódki , ja wypijam tylko swoją wódkę , a słyszałeś o znakowaniu aut metoda australijską? moze metodą polska na zadym elemencie wydrapiemy nr vin:)
  2. a fakt czipuje, ale hamownia tylko dla kulawych i z tego co wiem to On chyba gdzieś coś wysyła .. ale jakby co mam kuponiki do Wojtka zniżkowe na czipa chyba ze 4 sztuki po 200-300PLN to chętnie się dogadam żeby wszyscy byli zadowolnieni ja ma fwd i planuje chipa
  3. ta wycieczka, cholera służbowy, a miałem w planach dzis juz być w suwałkach
  4. jestem wyjebany włąsnei wróciłęm z gdyni byłem na serwisie autobusu, szyba wypadła
  5. skrętne soczewki są po to żeby doświetlały zakręty na drodze, a przeciesz na zakrętach nie jeździsz w kierunkami. a po drugie soczewka wychyla sie proporcjonalnie do skrętu kierownicy, a jak byś chciał od kierunku, to jak włączysz kierunek to wychyli sie na maksa, a ja wyłączysz to wróci do stanu pierwotnego, wiec moim skromnym zdaniem takie rozwiązanie do d*py
  6. opadają tak nisko bo cewka nie trzyma. ale z tym nic nie zrobisz.
  7. chłopie zrób test wskaźników i wszystko będzie jazsne, jak przejadą do końca i potem zatrzymają się wszystkie w pionie to jest ok. jak nie to będziesz musiał je ręcznie poprawić, żeby przy teście wskazywały pion
  8. a jak zamykasz auto to kierunki migają. mi czasami wywala otwarty bagażnik na fisie pomimo ze jest zamknięty i właśnie wtedy przy zamykaniu nie migają kierunki muszę bardziej klapnąć bagażnikiem, mam właśnie uszkodzony mikrostyk przy zamku bagażnika
  9. [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 11:27_________________________________________________z innej beczki niż audi witam. może ktoś, chciałby zrobić swojej kobiecie miłą niespodziankę. moja ukochana, tworzy biżuterię artystyczą hand made. na stronie www.emi666enkeli.fotosik. pl macie wiele przykładów wykonanej przez nią biżuterii. z miłą chęcią wykona również biżuterie według konkretnego pomysłu. z wszelkimi pytaniami proszę na pw, lub gg 4109033 proszę mówić ze z klubu a4. dla klubowiczów przewidziane promocje. zapraszamy do sklepu na allegro: www.enkeli.na.allegro.pl pozdrawiam
  10. Gwerty odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    uważam ze dodatkowe gajgery w b5 najlepiej pasują jednak w kratkach środkowych
  11. cała antene? mozna ale bedziesz miał dziurę w dachu, jeśli dobrze rozumiec co znaczy całą antenę z tego co pamietam u podstawy "bata anteny" jest miejsce na kluczy może kluczem buści, ale przed pryśnij jeszcze odrdzewiaczem
  12. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    audi a6 c6 polecam mieszczą się bez problemu, mogą być tez z a6 c5 ale trzeba trochę ciąć obudowę lampy i obudowę soczewki.
  13. filip jak najbardziej, sylwek a do kiedy dokładnie jesteś w białym, pewnie tak z tymi tarczami zrobimy
  14. własnie. choleha w ten mnie wrobili i dopiero nastepny mam wolny i 11 bede w suwałakch:( Sylwekty wtedy masz zjazd? bo tarczki bym przy okazji zabrał
  15. co tam chłopaki słychowac?
  16. masz ori radio? wygląda na wtyczkę od ori zmieniarki
  17. do odczytania kodu musisz mieć vag comandera, vag com'em nie zaczytasz pinu immo, a potem juz za pomocą vag com zaprogramujesz już kluczyki
  18. wygląda na wtyczkę od małej navi i bardzo podobna wtyczka jest tez w tunerze
  19. o co chodzi z tym pinem? to jest jakis kod? swoj kod do immo znam, ale rozumiem ze musi zostac ten z nowych zegarów? jest moze jakis dokladny opis krok po kroku do montazu fis w takim przypadku jak ja mam czy tylko ten chaotyczny temat? musisz mieć pin immo z nowego licznika jest to cyfrowy kod, co do opisu to w tym temacie jest wszystko, wiem ze dużo czytania i sporo jest nie potrzebnych informacji, ale weź kartkę i notuj czytając ważne informacje, i na pewno uzyskasz wszystkie odpowiedzi.
  20. to nie takie proste żeby do b5 wsadzić bixenon skrętny, soczewki te sa sporo większe gabarytowo, a w lampie b5 nie4 jest za wiele miejsca. pozatym soczewka potrzebuje sterownika, sygnał do sterownika brany jest z obrotu kierownicy.
  21. mieczy Harrym a Johnym jest jedna bardzo istotna różnica Johny pracuje tylko w AM a Harry w AM i FM w niektórych krajach CB chodzi właśnie na FM i w Polsce za parę lat tez ma być na FM
  22. trochę pracy będzie ale jak masz ajm to już dużo masz zrobione. potrzebne licznik z fisem, manetka pod fis, i szara wtyczka do licznika, parę kabli żeby podłączyć manetkę do licznika jak z nowym licznikiem nie będziesz miał pinu od immo ,to musisz go wyciągnąć z licznika, potem kodowanie kluczyków, kabel od ecu masz już na pewno , wiec zostaje jeszcze podpięcie rds'u i ewentualnie rozdzielenie drzwi jak będziesz chciał , żeby każde było sygnalizowane osobno na fisie. i oczywiście kodowanie licznika.
  23. zaciągałem cały panel i rozebrałem go na części pierwsze.
  24. a jak bym chciał podłączyc dvd i kamerke cofania? to dvd przez s-video, a kamerke pod czincza?[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 16:49_________________________________________________kur. kolejny problem. na końcach kabli antenowych są takie pudełeczka a w nic gniazda 3 pinowe. kto wie co tam podpiąć: fotka http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6a0509a560ab154d [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 17:14_________________________________________________udało mi sie ogarnąć navi i udało mi sie idealnie dopasowac panel przedni od navi z a6 do a4 b5
  25. klej epoksydowy, i wyrównanie szpachlą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.