Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. pozdrowienia z poznania http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0 głosujcie
  2. zaciągasz ramkę i pod nią od góry masz dwa zatrzaski od uchwytu na kubek
  3. w lampie są dwa pokrętła. napewno dobre kreciłęs? jesli tak to wyjmij lampę zdejmij dekielki i zobacz czy nic nie blokuję regulacji. rozumiem ze jak chcesz podnieść to przeskakuje i sie nie podnosi.
  4. palniki są takie same czy to lampa ksenonowa czy bixenonowa.
  5. Kowi ksenon. baldur dobrze pisze. są to ksenony na soczewkach ksenonowych z a6 c5, zewnętrznie wyglada jak bixenon.
  6. rns-d sama w sobie nie ma żadnego odtwarzacza, czyta tylko płyty z mapami. jak masz ori zmieniarkę to tylko audio cd ewentualnie możesz zamiast zmieniarki podpiąć jej emulator i będziesz wtedy miał mp3
  7. piątetek wieczorem, lub późnym wieczorem
  8. widzieliście: http://moto.allegro.pl/pokrowce-siedzenia-zaglowki-super-efekt-gadzet-c-i1567687316.html
  9. volvo tez ma w zderzakach podobne obrysówki .
  10. fajne autko . powiedz mi tylko gdzie ty u siebie w aucie masz obrysówki bo ja na fotkach widze tylko zwykłe postojówki
  11. mi sobota mniej pasuje. ale postaram sie wpasc chociasz na dłuższą chwilke
  12. czołem chłopaki
  13. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    na sucho układ dział, w sobote mysle ze bede montował do auta.
  14. wpadły nowe graty, tarcze i jarzma 312mm rozpórka góra dzięki Krycha
  15. ok to czekam.
  16. z tego co czytałem na batalionie to 7 trzeba jakoś konfigurować i czasem sa problemy przy robieniu logów. ja mam xp wiec w 7 nie pomogę.
  17. zainstaluj sobie 311-2 co prawda nie po polsku, ale nigdy nie miałem problemów. no poza autem karola :gwizdanie:
  18. hej bede w piątek wieczorem raczej. a po świetach mykam do warszawy do rogala na program. i na majówke ze znajomymi w góry ale jak byłby spot w piątek wieczorkiem to tak bym wyjechał ,zeby na niego się załapac. .
  19. czyżby ten : http://allegro.pl/zderzak-audi-rs4-8d0-z-belka-tyl-tylny-i1506256956.html
  20. witam chłopaki powiedzcie mi gdzie w poznaniu dobrze i tanio wymienią mi amorki ze spręzynami?
  21. i jestes zadowolony? gwint od niego tez już do mnie leci, jeszcze tylko nowe kółka i będę montował
  22. gdzie kupowałeś gwint?
  23. i ustalony termin. po świetach jadę do Rogala na program :gwizdanie:
  24. oba są od a6 co za tym idzie mają inne rozpisane piny w kostkach i paliwo bedzie pokazywac ci na odwrót.
  25. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    własnie podobną koncepcje mam, jak bede miał ogarnięte już namacalnie, napewno się podziele.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.