Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pozdrowienia z poznania http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0 głosujcie
-
[B5 AJM] Uchwyt na kubek
zaciągasz ramkę i pod nią od góry masz dwa zatrzaski od uchwytu na kubek
-
[ALL B5] Pokrętło/ śruba regulacji świateł
w lampie są dwa pokrętła. napewno dobre kreciłęs? jesli tak to wyjmij lampę zdejmij dekielki i zobacz czy nic nie blokuję regulacji. rozumiem ze jak chcesz podnieść to przeskakuje i sie nie podnosi.
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
palniki są takie same czy to lampa ksenonowa czy bixenonowa.
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Kowi ksenon. baldur dobrze pisze. są to ksenony na soczewkach ksenonowych z a6 c5, zewnętrznie wyglada jak bixenon.
-
[ALL B5] Pytanie o muzyke navigation plus
rns-d sama w sobie nie ma żadnego odtwarzacza, czyta tylko płyty z mapami. jak masz ori zmieniarkę to tylko audio cd ewentualnie możesz zamiast zmieniarki podpiąć jej emulator i będziesz wtedy miał mp3
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
piątetek wieczorem, lub późnym wieczorem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
widzieliście: http://moto.allegro.pl/pokrowce-siedzenia-zaglowki-super-efekt-gadzet-c-i1567687316.html
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
volvo tez ma w zderzakach podobne obrysówki .
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
fajne autko . powiedz mi tylko gdzie ty u siebie w aucie masz obrysówki bo ja na fotkach widze tylko zwykłe postojówki
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mi sobota mniej pasuje. ale postaram sie wpasc chociasz na dłuższą chwilke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem chłopaki
-
Rezanie bixenonu
na sucho układ dział, w sobote mysle ze bede montował do auta.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
wpadły nowe graty, tarcze i jarzma 312mm rozpórka góra dzięki Krycha
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok to czekam.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
z tego co czytałem na batalionie to 7 trzeba jakoś konfigurować i czasem sa problemy przy robieniu logów. ja mam xp wiec w 7 nie pomogę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zainstaluj sobie 311-2 co prawda nie po polsku, ale nigdy nie miałem problemów. no poza autem karola :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
hej bede w piątek wieczorem raczej. a po świetach mykam do warszawy do rogala na program. i na majówke ze znajomymi w góry ale jak byłby spot w piątek wieczorkiem to tak bym wyjechał ,zeby na niego się załapac. .
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
czyżby ten : http://allegro.pl/zderzak-audi-rs4-8d0-z-belka-tyl-tylny-i1506256956.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam chłopaki powiedzcie mi gdzie w poznaniu dobrze i tanio wymienią mi amorki ze spręzynami?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
i jestes zadowolony? gwint od niego tez już do mnie leci, jeszcze tylko nowe kółka i będę montował
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
gdzie kupowałeś gwint?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
i ustalony termin. po świetach jadę do Rogala na program :gwizdanie:
-
[ALL B5] Proszę o sprawdzenie czy ten licznik pasuje PILNE nowy licznik
oba są od a6 co za tym idzie mają inne rozpisane piny w kostkach i paliwo bedzie pokazywac ci na odwrót.
-
Rezanie bixenonu
własnie podobną koncepcje mam, jak bede miał ogarnięte już namacalnie, napewno się podziele.