Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
za śmiech
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kropa za śmiech, oby z czasem zniknęła a mówią ze śmiech to zdrowie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak tam spot ostatni?
-
[B5 ADP] Słabe ogrzewanie
a jak z wskaźnikiem temperarury płynu chłodzącego?
-
[B5 ADP] Słabe ogrzewanie
OT
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba od tyłu
-
[ALL B5] Gdzie można kupic ten element
chłopaki powiedz cie mi jaka chcece srednice, i mozliwe ze udało by mi sie wyrezac pare takich.
-
[ALL B5] Coming/Leaving Home w B5
na forum był człowiek. co cos podobnego do b5 budował i sprzedawał.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdybyście byli straszni to bym sie nie pojawił, obcy tak, ale miejmy nadzieje ze to niedługo sie zmieni.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najpiwerw czytają, potem pisz:) [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 19:02_________________________________________________wiec dzięki za pierwsze spotkanie. każde następne myślę ze będzie coraz lepsze. powiedzcie mi kto leci na bukowinę? bo jak cos to albo mam dwa miejsca, albo potrzebuje dwóch miejsc.
-
[B5 AJM] Silniczek regulacji lamp xenon
pasuja oba bez problemu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie używaj zadnego polskiego vaga bo to szajs zainstaluj sobie vag com i bedziesz zadowolony.
-
[ALL B5] Recaro elektryka
nie. mówi o szynie. obok puszki z bezpie4cznikami, z tamtąt wez +12V przez bezpiecznik i do foteli.
-
[ALL B6] Audi navigation plus / problem przy kodzie
jak kręcisz prawym pokrętłem, to wogóle ci sie nie zmieniają podświetlane cyferki? jeśli sie nie zmieniają to jest problem z navi. jak sie zmieniajaą to musisz zatwierdzić i przejść do kolejnego pola.
-
[ALL B5] Spryskiwacze zderzaka S4 B5
zbiornik na dwie pompki 4,5litra. no jak nie masz 389 to musisz kupic
-
[ALL B5] Spryskiwacze zderzaka S4 B5
spryski w zderzaku zasilane sa z jednego zbiornika ale przez drugą pompkę o większej wydajności. musisz mieć zbiornik na dwie pompki, pompkę do sprysków. kilka metrów weża parę opasek. pompkę podłaczasz albo na oddzielny włącznik jak chcesz pryskać kiedy chcesz. lub jak w oryginale ze po paru sekundach jak przytrzymasz manetkę od sprysków zaczną pryskać na reflektory: zeby działał jak w oryginale musisz: zdemontować osłonę pod kierownicą na wprost mamy skrzynkę przekaźnikową a w niej przekaźnik o numerze 377, wyciągasz go w podstawce tego przekaźnika brakuje 3 styków. Styki są numerowane od 1 do 18. Musimy mieć odpowiednie styki do przekaźnika dokładamy styk numer 9 - kabelek od tego styku prowadzimy do do styku gniazda bezpiecznika od świateł to jest nr 20 dokładamy styk numer 6 - kabelek od tego styku prowadzimy i łączmy ze stykiem "+" pompki wysokiego ciśnienia dokładamy styk numer 15 - kabelek od tego styku prowadzimy do skrzynki bezpiecznikowej do wolnego miejsca w skrzynce bezpieczników 7. drugie wolne miejsce pod bezpiecznik także uzupełniamy stykiem i prowadzimy kabel do zacisku 30 (zasilanie) widocznego na spodzie skrzynki przekaźnikowej 8. drugi kabelek z pompki łączymy do masy (na pompce są oznaczone styki jako "+" i "-" - nie pomylić). 10. W miejsce po przekaźniku 377 zakładamy przekaźnik o numerze 389 i to wszystko.pozdrawiam
-
[ALL B5] Jakie radio do RDS w FISie przedlift
podąłczasz 3 kable z radia do licznika:clock, data, ena. jak trzeba przekodowujesz liczniki i cieszysz sie info na fisie. radia to chorus, concert, symphony I (2din) ewentualnie navi plus bez dx (2din) w nowszych info idzie po can'ie wiec z z a4 b6 bez rezania nie podłączysz nawet radia, nie mówiąc o info na fisie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niedziela godz. 16 ,mi pasuje
-
[ALL B5] Jakie radio do RDS w FISie przedlift
poszukaj w innych tematach. mam ci wszystko dac na tależu?
-
[ALL B5] Jakie radio do RDS w FISie przedlift
poszukał byś choć trochę, świeżutki watek: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180677.0
-
[ALL B5] Recaro elektryka
to do kazdego fotele musisz pociągnąc zasilanie(+12 v i mase) to wszystko
-
[ALL B5] Recaro elektryka
odcinek ledzwiowy sterowany elektrycznie. o ile wogóle masz mozliwosc regulacji ledzwi. bo nie w każdych fotelach były.
-
[ALL B5] Słabo świecą mi lampy Depo 2LIFT
da sie wyciągnąc soczewke z lamp b5 zespolonych, soczke rozbiera sie o oddzielnie wyciąga sie odbłyśnik, oddzielnie soczewke, w orginalnych valeo sa 3 wkręty i 4 wsówki na soczewce. w depo jest podobnie. ale z pewnością z jednej i z drugiej lampy uda sie wyjąc soczewke bez jej rozklejania.
-
[ALL] Jaki prostownik wybrać
chodzi o ten z lidla? tu jest cos: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164384.0;highlight=prostownik
-
[ALL B5] CONCERT 1 które?
vag i sprawdz kodowanie liczików. tu znajdziesz wszystko: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.0