Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. jak mam czas to działam
  2. pytam najpierw tu zanim wrzuce do działu ogłoszeń: moze ktos chce: z poduchą stan idealny po prostu. skóra jak nówka. tanio oddam [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________dzisiaj udało sie sie koncu wyrezać fisa i zmienic przy okazi kierę. jutro postaram sie wrzucic fotki.
  3. kabeli są cztery ale dwa od zasilania mat grzewczych i dwa od czujnika.
  4. mi to wygląda na oklejone folią, a nie malowane lampy. mam rację?
  5. skoro masz włączniki i podłączone, to może ktoś dokładał na orginalnych gratach i bezpiecznik zrobił w innym miejscu. posprawdzaj pozostałe, a może wogóle jest w innym miejscu.
  6. zdjecie juz skonczonego tunelu 2din w czarnym macie
  7. a podobno da się wgrać wsadz od licznika tdi ,to tego przekłada sie tarcze tdi, i jest jak nówka licznik tdi .
  8. fis z allegro, nawet w rozsądnej cenie. z przełozeniem do mnie nie powinno być problemu( mówią znający sie na rzeczy klubowicze). zobaczymy w praktyce.
  9. wpadło parę nowych gratów
  10. do jakiego radia?
  11. byś pochwaliła sie na forum tunelem 2 din
  12. jak masz już tunel z 99-01r. masz grzane fotele? to za około 100zł moge ci przerobić. radio symphony około 200zł, navi drożej i ciezko dostac.
  13. nie mam szyperdachu. ale w każdej lampie jest miejsce na pokrętło. wyciołem tylko okrągły otwór w maskownicy. najdłużej zajęło mi dopasowanie głośnika w miejsce pokrętła. głośnik nie może być duży, ale przyda sie o sporej mocy. co do pociągnięcia kabla. to żaden problem. jak wyjmiesz lampkę. to jest tam tyle miejsce żeby włożyć rękę miedzy dach a podsufitkę. zdjąłem uszczelkę drzwiową i pociągnąłem kabel aż do radia. jak by co mam jeszcze jedna lampke na zbyciu mogę przerobić pod głosnik. [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 15:49_________________________________________________jesli chcesz miec orginał 2 din to ciezko jest dorwać tunel pod 2 din. ale można łatwo przerobić 1 din na 2din. brakować bedzie jedynie popielniczki w porównaniu do orginału. przerabiałem kumplowi z 1 din na dwa i jest mega zadowolony.
  14. Cb mam na stałe wrzucone w połeczkę tą mniejszą po lewej stronie. ciągle zapominam zrobić fotki. fajnie sie komponuje bo ma czerwone poświetlanie.
  15. rozklejanie lamp, pikuś poćwiczyłem na starej depo. a potem valo poszło. podstawa to dobra opalarka jeszcze nie złożyłem lamp , czekam na klej ze szczeliwem wurth. coby dobrze skleic. [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 19:57_________________________________________________jako ,że mam zamontowane cb na stałe i słabo słychać jak jest włączone radio, postanowiłem sobie to zmienić. wsadziłem sobie głośnik w lampkę podsufitki w miejsce pokrętła od szyperdachu. udało mi sie tak upchnąć głośnik 10W 4 ohmy. z satelitki od głośników komputerowych. sprawuje sie wyśmienicie. zmieniłem tez prawe lusterko, a duże. musze powiedzieć, ze teraz dopiero widać co sie dzieje za autem. jestem mega zadowolony
  16. jest tam oprócz jak mówisz potencjometru. przekaznik.
  17. niby depo na napisane na szkle d2s. wiec powinny być.
  18. moge mieć za 300zł dwie lampy zespolone do a4 b5 99-01r. depo. lampy są nowe. jesli ktoś by chciał to prosze o szybkie info.
  19. chodzi ci o coś takiego? http://sklepy.allegro.pl/zarowka-led-h7-27smd-high-power-hit-i1249748394.html
  20. Pozdrowienia z Poznania. dzieki za spotkanie
  21. jutro rano uderzam juz na suwałki. mam tydzien wolnego. co do paliwa to w suwałkach tankujew 90% shell, i czasem na statolu. ale omijam szerokim łukiem ten 123, maja tam tańsze i dużo gorsze paliwo:(
  22. rezanko? pytaj jokera
  23. będe , pasuje mi zarówno 30 jak i 31. pozdrawiam
  24. fizyka. dwie zasady zzasad zachowania pędu. oraz zderzenia nie sprezyste. zderzenie za ściana to, po pierwsze ogromna róznica mas. a po drugie jesy utwierdzona, wiec nie da sie porównywac, jednego z drugim. w myśl zasady dwa takie same auta jadace z predkości 50km/h chołowo jest równe jednemu samochodowi jadącemu 100/h i uderzającemu w drugi taki sam nieruchomu samochód.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.