Treść opublikowana przez Gwerty
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
manetla napewno byłą by ci potrzebna, zeby wszystko działało music odpowiednio podłączyc.
-
[B5 AFB] Padnięta turbina i zalany wydech olejem
witam. moja turbina tez pusciła olej w komin. powiem tak. jeśli turbina puściął olej prosto w komin to silnik nie spalał oleju. trzeba było od razu wyciąc taka, bo napewno jest zabity i turbo ma cieżo, pozatym olej bardzo długo kapał z tłumika. samo dymienie powinno ustac dośc szybko po około 100km juz nie powinno dymić.
-
[ALL B5] Klima a nawiew
co znaczy ile nawiew pali? troche chaotyczna twoja wypowiedz. napisz o co ci chodziło tak żebyśmy zrozumieni.
-
[ALL B5] Problem z rdzą
to wrzuc oferte auta. moze wiecej bedzie cos widac. co do wypukłuch elementów to nie ma nic takiego w progu czy drzwiach co by mogło ocierac.
-
[B5 1Z] Biały Goniec
jak lubisz kontrast to grill w czarny mat, do klamek i lusterek bedzie pasował.
-
[ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
jeśli chcesz z tym jeżdzić. to raczej nie
-
[ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
napewno nie bedzie to sprey i folia.
-
[ALL B5] Problem z rdzą
wyglada jak by drzwi ocerały. nie masz ich opadniętych? zamykają ci sie bez zadnego problemu? zajrzyj od spodu drzwi jak tam wyglada sprawa
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
mam harrego III i do tego antene sirio ml147 i słychac mnie z ok 12km ja słyże z około 20km
-
[ALL B5] Co to za część i gdzie powinna być?
wkładasz reke do schowka w strone wnetrza auta. i tam powinna być ta ściana grodziowa.
-
[B5 AHU] Tapicerka podłokietnika
chodzi ci o ten materiał na podłokietniku? jesli tak to jest on przyklejony, ale pare osób rozklejało klapke i zieniali obicie.
-
[B5 AFB] Bose-zakłócenia dzwieku..
jeszcze jedno pytanie. głośniki tez zmieniałes czy zrobiłes bose na zwykłych? ttu masz rozpiske kostek przy radiu http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/iso.htm przy kostce C1 Zółta odłącz kable 1,2, 4,5 czyli wszystkie wyjscia liniowe i 3 czyli mase wyjść. jeśli po odpięciu tego bedzie buczeć nie bedzie to z winy radia.
-
[B5 AHH] Pogrzewanie siedzeń
mozesz zamianic,tylko bedziesz miał troche roboty z tym.
-
[B5 AFB] Bose-zakłócenia dzwieku..
nie mam byc. chodzi mi o to zebys sprawdził sam wzmacnacz bez podawanie na niego sygnału liniowego wyjsciowego z radia.
-
[B5 AFB] Bose-zakłócenia dzwieku..
to musisz odłączyć teraz same kabelki liniowe. tak żeby pozostało tylko zasilanie wzmacniacza i remote. jeśli wtedy będzie słychać budzenie masz gdzieś najprawdopodobniej sprzężenie, albo zwarcie do masy we wzmacniaczu, jeśli nie będzie słychać buczenie. to przyczyny będziesz musiał szukac przyczyny w radiu, albo tych przewodach sygnałowych.
-
[B5 AFB] Bose-zakłócenia dzwieku..
jeśli napeawde jest to bose to przedniegłosniki nie grają z koncówki mocy w radiu, jest ona odłączona i przednie głośnii grają również dzieki wzmacnaczowi. tak jest zrobione orginalne bose. odłącz wzmacniacz i ja nie będą grały przednie głośniki. to bedziesz musiał zapiąć vag'a przekodowac na zwykłe bez bose i wtedy usłyszysz przednie głośniki bez wzmaka.
-
[B5 AFN] Wyświetlacz FIS z anglika ?
wystarczy zmeinić tarcze i przekodowac. a jak bedzie z beny to trzeba wgrać wsad.
-
[ALL] Tuba z oryginalnym radiem .
po pierwsze to nie tuba tylko skrzynia. podobny temat był przerabiany niedawno na forum i wszystko było dokłądnie opisane. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157405.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156816.0 szukałes wogóle?
-
[B5 AJM] Problem z lampką oświetlenia przestrzeni nóg kierowcy
lampka air baga ci sie swieci bo jak były przestawiane fotele to na konsce zmieniła sie rezystancja i wywaliło błądz. trzeba rozpiąc kostki, wyczyścić. podpiąc VAG wykasować błąd i bedzie ok. a co do lampli. to gasna obie czyli kierowcy i pasażera? moze tez masz gdziesz luzą wtyczkę.
-
[B5 AJM] Problem z lampką oświetlenia przestrzeni nóg kierowcy
zaczne od air bag. przestawiałes fotele? zaczołbym od podpięcia VAG i wykazowanie błędów. co do oświetlenia dywaników to nie pali ci bezpiecznika przy tym tzzzzzt.?
-
[B5 AFN] Zderzak przód
wsuwa sie od przodu i dociska na zatrzaski z boku.
-
[B5 AFN] Adaptacja Przepływomierza
jesli kupiłes dedykowana do twojego silnika to i napewno jest sprawna to nie wina przepływomierza.
-
[B5 AJM] Kierownica powietrza do intecoolera
wrzuc jakies fotki jak to wyglada. wted moze cos sie doradzi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja mówie o tym przed 1 listopada, na wczesniejszym to na bank nie będe mógł byc
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mi niedziela wieczór pasuje. a co do wosków koloryzujących to słabo radzą sobie z zakrywaniem rys:(