Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. manetla napewno byłą by ci potrzebna, zeby wszystko działało music odpowiednio podłączyc.
  2. witam. moja turbina tez pusciła olej w komin. powiem tak. jeśli turbina puściął olej prosto w komin to silnik nie spalał oleju. trzeba było od razu wyciąc taka, bo napewno jest zabity i turbo ma cieżo, pozatym olej bardzo długo kapał z tłumika. samo dymienie powinno ustac dośc szybko po około 100km juz nie powinno dymić.
  3. co znaczy ile nawiew pali? troche chaotyczna twoja wypowiedz. napisz o co ci chodziło tak żebyśmy zrozumieni.
  4. Gwerty odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    to wrzuc oferte auta. moze wiecej bedzie cos widac. co do wypukłuch elementów to nie ma nic takiego w progu czy drzwiach co by mogło ocierac.
  5. jak lubisz kontrast to grill w czarny mat, do klamek i lusterek bedzie pasował.
  6. jeśli chcesz z tym jeżdzić. to raczej nie
  7. napewno nie bedzie to sprey i folia.
  8. Gwerty odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    wyglada jak by drzwi ocerały. nie masz ich opadniętych? zamykają ci sie bez zadnego problemu? zajrzyj od spodu drzwi jak tam wyglada sprawa
  9. mam harrego III i do tego antene sirio ml147 i słychac mnie z ok 12km ja słyże z około 20km
  10. wkładasz reke do schowka w strone wnetrza auta. i tam powinna być ta ściana grodziowa.
  11. chodzi ci o ten materiał na podłokietniku? jesli tak to jest on przyklejony, ale pare osób rozklejało klapke i zieniali obicie.
  12. jeszcze jedno pytanie. głośniki tez zmieniałes czy zrobiłes bose na zwykłych? ttu masz rozpiske kostek przy radiu http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/iso.htm przy kostce C1 Zółta odłącz kable 1,2, 4,5 czyli wszystkie wyjscia liniowe i 3 czyli mase wyjść. jeśli po odpięciu tego bedzie buczeć nie bedzie to z winy radia.
  13. mozesz zamianic,tylko bedziesz miał troche roboty z tym.
  14. nie mam byc. chodzi mi o to zebys sprawdził sam wzmacnacz bez podawanie na niego sygnału liniowego wyjsciowego z radia.
  15. to musisz odłączyć teraz same kabelki liniowe. tak żeby pozostało tylko zasilanie wzmacniacza i remote. jeśli wtedy będzie słychać budzenie masz gdzieś najprawdopodobniej sprzężenie, albo zwarcie do masy we wzmacniaczu, jeśli nie będzie słychać buczenie. to przyczyny będziesz musiał szukac przyczyny w radiu, albo tych przewodach sygnałowych.
  16. jeśli napeawde jest to bose to przedniegłosniki nie grają z koncówki mocy w radiu, jest ona odłączona i przednie głośnii grają również dzieki wzmacnaczowi. tak jest zrobione orginalne bose. odłącz wzmacniacz i ja nie będą grały przednie głośniki. to bedziesz musiał zapiąć vag'a przekodowac na zwykłe bez bose i wtedy usłyszysz przednie głośniki bez wzmaka.
  17. wystarczy zmeinić tarcze i przekodowac. a jak bedzie z beny to trzeba wgrać wsad.
  18. po pierwsze to nie tuba tylko skrzynia. podobny temat był przerabiany niedawno na forum i wszystko było dokłądnie opisane. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157405.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156816.0 szukałes wogóle?
  19. lampka air baga ci sie swieci bo jak były przestawiane fotele to na konsce zmieniła sie rezystancja i wywaliło błądz. trzeba rozpiąc kostki, wyczyścić. podpiąc VAG wykasować błąd i bedzie ok. a co do lampli. to gasna obie czyli kierowcy i pasażera? moze tez masz gdziesz luzą wtyczkę.
  20. zaczne od air bag. przestawiałes fotele? zaczołbym od podpięcia VAG i wykazowanie błędów. co do oświetlenia dywaników to nie pali ci bezpiecznika przy tym tzzzzzt.?
  21. Gwerty odpowiedział(a) na LAKIER88 temat w Audi A4 B5
    wsuwa sie od przodu i dociska na zatrzaski z boku.
  22. jesli kupiłes dedykowana do twojego silnika to i napewno jest sprawna to nie wina przepływomierza.
  23. wrzuc jakies fotki jak to wyglada. wted moze cos sie doradzi.
  24. ja mówie o tym przed 1 listopada, na wczesniejszym to na bank nie będe mógł byc
  25. mi niedziela wieczór pasuje. a co do wosków koloryzujących to słabo radzą sobie z zakrywaniem rys:(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.