Treść opublikowana przez Gwerty
-
[ALL B5] Car audio na oryginalnym subie od avanta w sedanie
mi udało sie trafić idealnie. ale myślę ze z tym dużego problemu niema. bo ile bagażników widziałem to były tylko dwa kolory. jaśniejszy i ciemniejszy.
-
[ALL B5] Car audio na oryginalnym subie od avanta w sedanie
tak radio ori. symphony. boczka na allegro poszukaj. np. bez dzielonej kanapy: http://allegro.pl/audi-a4-lift-boczki-tapicerka-bagaznika-sedan-i1360172407.html z dzieloną kanapą: http://allegro.pl/boczek-bagaznika-l-tyl-sedan-audi-a4-lift-95-01r-i1389692331.html http://allegro.pl/boczek-tapicerka-bagaznika-l-audi-a4-b5-lift-i1356565160.html i to w kilka sekund znalezione. możliwe ze jest wiecej
-
[B5 AHU] Zmieniarka cd
na 100% masa.
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
400zł za to to straszna cena. widziałem niedawno skóre w o niebo lepszym stanie za 600zł tez z boczkami.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam wszystkich w nowym roku. coby nie zawodziły nas furki i był stac nas mody
-
bose- wymiana radia Audi concert na Audi concert pytanie
zadna. napewno sobie poradzisz tu masz rozpiskę: Podpinasz VAG następnie: wybierz Sterownik 56 (Radio/Nawigacja) Kodowanie sterownika -> funkcja 07 00?xx: Liczba głośników pasywnych 0 - brak głośników pasywnych (Bose-Soundsystem) 1 - 1 głośnik paswyny z przodu po lewej stronie (Bose z telefonem) 2 - 2 głośniki pasywne z przodu i 2 aktywne z tyłu 5 - 2 głośniki pasywne z przodu, brak głośników aktywnych z tyłu 00x?x: System dźwięku 0 - standardowy (brak Bose-Soundsystem) 1 - Bose-Soundsystem 00xx?: konfiguracja radia +1 - ferngespeiste Antenne +2 - zmieniarka CD +4 - drugi wyświetlacz (Radio/Navigation)
-
bose- wymiana radia Audi concert na Audi concert pytanie
jak bose jest wąłczony to przy odpalaniu radia wyświetla sie przez chwile napis bose
-
bose- wymiana radia Audi concert na Audi concert pytanie
jak nie ma wąłczonego bose to bedziesz musiał włączyc. zrobisz to vagiem kodując.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
no i poszo zgłoszenie na policji na szanownego kolege. KOMISARIAT POLICJI POZNAŃ - NOWE MIASTO
-
[ALL B5] Światła wewnętrzne- problem z gaszeniem
lampki sterowane sa masa. miernik w reke i musisz sprawdzic czo jest, czy nie szwantuje własnie mikrostyk w zamku
-
[ALL B5] Światła wewnętrzne- problem z gaszeniem
krancówka z przewiach przednich jest w zamku idzie do niej bodajże piec kabli, masz je wyprowadzone w słupku. wiec nie musisz boczka sciągac zeby sprawdzic , czy dobrze działa.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Suwałki Brodnica druga po prostu super była w porównaniu to tego co sie działo na odcinku Brodnica Toruń i potem Inowrocław Poznań.
-
[ALL B5] Car audio na oryginalnym subie od avanta w sedanie
sedanowy, kupiony z allegro za 20zł
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
fotki ze spota: a tutaj powód dla którego nie dotarłem na spota w poniedziałek:0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177698.new#new
-
[ALL B5] Car audio na oryginalnym subie od avanta w sedanie
witam. taki pomysł na zabudowę bagażnika na oryginalnych gratach z avanta b5 do sedana jak ktoś chce mieć w pełni funkcjonalny bagażnik i niewielki portfel, taka propozycja. w oryginale z przodu pasywne głośniki z tyłu w półce aktywne dołożone głośniki w drzwi tylnych boczków i sub od avanta do bagażnika. w sumie teraz: głośniki w drzwiach przednich, tylnych, tylnej półce oraz sub w bagażniku. na dźwięk nie narzekam kilka zdjęc z przebudowy: oryginalny boczek bagażnika: Po zdemontowaniu boczku i zsadzeniu obudowy: Docięcie boczku: Wsadzenie elektryki Nowy boczek: Zamontowany głośnik: Podłączenie elektryki: Montaż głośników w tylne drzwi: Złożenie całości :
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zgadza sie w drodze do poznania. (czemu sie nie odezwałes byłem na radiu:)) ale droga fatalna. ale juz na miejscu. jak sie ogarne troche to wrzuce fotki. pozdrawiam a sorki ze w poniedziałek mnie nie było ale miałem rozebrane autko. kolejny mod wpadł na pokład. jak ktos mówi, ze orginalny sub bose od avanta b5 nie wlezie do sedana, to sie myli
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no to jutro rano ruszam na suwałki. ciekawe jak bedzie droga wygladac?
-
[ALL] Sprzedający 312MC
ja tez niedostałęm do tej pory zwrotu pieniedzy.
-
[ALL B5] Telefon w podlokietniku.
a masz antene na aucie?
-
[B5 ABC] Wykrzyknik na tablicy (!) brak błędów na vagu
a co ma zaciąganie ręcznego do tego? moze mi ktoś wytłumaczyć?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok. to wezme lustrzanke:) co by zdjęcia porobic.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
niestety. są ludzie i ludziska na forum, zele zeby naciągac na kase swoich. dzwonie pisze i nie odbiera, cisza jak makiem zasiał.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
z miesiąc temu kupięłm obniżające sprezyny o niego za 100zł . po tygodniu jak niedostałem paczki napisałem do niego. dostałem wiadomosc ze pomylił paczki i moje sprazyny poszły do kogo innego, ale ma odesąłc, wiec czekam. po kolejnym tygodniu odpisał ze przyszły do neigo sprezyny ale zwykłe, miał mi oddac pieniadze , na które czekam do dnia dziś. pisał ze ma problemy z kontem, potem ze przelewy jest odrzucany, i w koncu ze zrobi z innego konta a tym czasem kasy nadal brak.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to zeby frekwencja byłą wieksza wezme tez moje drugie audi
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
spoko tylko proponuje grupa suwałki i okolice:0 oleckonp augustów, trój-miasto, poznan i inne wioski.......