Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. mi udało sie trafić idealnie. ale myślę ze z tym dużego problemu niema. bo ile bagażników widziałem to były tylko dwa kolory. jaśniejszy i ciemniejszy.
  2. tak radio ori. symphony. boczka na allegro poszukaj. np. bez dzielonej kanapy: http://allegro.pl/audi-a4-lift-boczki-tapicerka-bagaznika-sedan-i1360172407.html z dzieloną kanapą: http://allegro.pl/boczek-bagaznika-l-tyl-sedan-audi-a4-lift-95-01r-i1389692331.html http://allegro.pl/boczek-tapicerka-bagaznika-l-audi-a4-b5-lift-i1356565160.html i to w kilka sekund znalezione. możliwe ze jest wiecej
  3. 400zł za to to straszna cena. widziałem niedawno skóre w o niebo lepszym stanie za 600zł tez z boczkami.
  4. witam wszystkich w nowym roku. coby nie zawodziły nas furki i był stac nas mody
  5. zadna. napewno sobie poradzisz tu masz rozpiskę: Podpinasz VAG następnie: wybierz Sterownik 56 (Radio/Nawigacja) Kodowanie sterownika -> funkcja 07 00?xx: Liczba głośników pasywnych 0 - brak głośników pasywnych (Bose-Soundsystem) 1 - 1 głośnik paswyny z przodu po lewej stronie (Bose z telefonem) 2 - 2 głośniki pasywne z przodu i 2 aktywne z tyłu 5 - 2 głośniki pasywne z przodu, brak głośników aktywnych z tyłu 00x?x: System dźwięku 0 - standardowy (brak Bose-Soundsystem) 1 - Bose-Soundsystem 00xx?: konfiguracja radia +1 - ferngespeiste Antenne +2 - zmieniarka CD +4 - drugi wyświetlacz (Radio/Navigation)
  6. jak bose jest wąłczony to przy odpalaniu radia wyświetla sie przez chwile napis bose
  7. jak nie ma wąłczonego bose to bedziesz musiał włączyc. zrobisz to vagiem kodując.
  8. no i poszo zgłoszenie na policji na szanownego kolege. KOMISARIAT POLICJI POZNAŃ - NOWE MIASTO
  9. lampki sterowane sa masa. miernik w reke i musisz sprawdzic czo jest, czy nie szwantuje własnie mikrostyk w zamku
  10. krancówka z przewiach przednich jest w zamku idzie do niej bodajże piec kabli, masz je wyprowadzone w słupku. wiec nie musisz boczka sciągac zeby sprawdzic , czy dobrze działa.
  11. Suwałki Brodnica druga po prostu super była w porównaniu to tego co sie działo na odcinku Brodnica Toruń i potem Inowrocław Poznań.
  12. fotki ze spota: a tutaj powód dla którego nie dotarłem na spota w poniedziałek:0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177698.new#new
  13. witam. taki pomysł na zabudowę bagażnika na oryginalnych gratach z avanta b5 do sedana jak ktoś chce mieć w pełni funkcjonalny bagażnik i niewielki portfel, taka propozycja. w oryginale z przodu pasywne głośniki z tyłu w półce aktywne dołożone głośniki w drzwi tylnych boczków i sub od avanta do bagażnika. w sumie teraz: głośniki w drzwiach przednich, tylnych, tylnej półce oraz sub w bagażniku. na dźwięk nie narzekam kilka zdjęc z przebudowy: oryginalny boczek bagażnika: Po zdemontowaniu boczku i zsadzeniu obudowy: Docięcie boczku: Wsadzenie elektryki Nowy boczek: Zamontowany głośnik: Podłączenie elektryki: Montaż głośników w tylne drzwi: Złożenie całości :
  14. zgadza sie w drodze do poznania. (czemu sie nie odezwałes byłem na radiu:)) ale droga fatalna. ale juz na miejscu. jak sie ogarne troche to wrzuce fotki. pozdrawiam a sorki ze w poniedziałek mnie nie było ale miałem rozebrane autko. kolejny mod wpadł na pokład. jak ktos mówi, ze orginalny sub bose od avanta b5 nie wlezie do sedana, to sie myli
  15. no to jutro rano ruszam na suwałki. ciekawe jak bedzie droga wygladac?
  16. ja tez niedostałęm do tej pory zwrotu pieniedzy.
  17. a co ma zaciąganie ręcznego do tego? moze mi ktoś wytłumaczyć?
  18. ok. to wezme lustrzanke:) co by zdjęcia porobic.
  19. niestety. są ludzie i ludziska na forum, zele zeby naciągac na kase swoich. dzwonie pisze i nie odbiera, cisza jak makiem zasiał.
  20. z miesiąc temu kupięłm obniżające sprezyny o niego za 100zł . po tygodniu jak niedostałem paczki napisałem do niego. dostałem wiadomosc ze pomylił paczki i moje sprazyny poszły do kogo innego, ale ma odesąłc, wiec czekam. po kolejnym tygodniu odpisał ze przyszły do neigo sprezyny ale zwykłe, miał mi oddac pieniadze , na które czekam do dnia dziś. pisał ze ma problemy z kontem, potem ze przelewy jest odrzucany, i w koncu ze zrobi z innego konta a tym czasem kasy nadal brak.
  21. to zeby frekwencja byłą wieksza wezme tez moje drugie audi
  22. spoko tylko proponuje grupa suwałki i okolice:0 oleckonp augustów, trój-miasto, poznan i inne wioski.......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.