Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pasuje.
-
[ALL B5] POMOCY - Jak zamienić światła długie na krótkie ? - ZMIANA LAMP
nie kable w żarówkach , a przepiąc wtyczki od zarówek. od długich na miejsce mijania i odwrotnie.
-
[ALL B5] POMOCY - Jak zamienić światła długie na krótkie ? - ZMIANA LAMP
a nie możesz poprostu zemienic kabli na zarówkach w lampach? skoro masz tylko zamienione długie z którkimi a wszystko inne działa jak nalezy
-
[ALL B5] Demontaż podłokietnika, problem
męczyłem sie z godzine kupiłem nawety utwardzaną srube 8.8 i nic nie moge tego rozdzielić. jakieś jeszcze pomysły i sugestie?
-
[ALL B5] Prośba o schemat do lamp poliftowych z ori xsenonem i przetwornicami
tam samo. masz ta samą kostke w lampie ksenon i zwykłej h7.
-
[ALL B5] Demontaż podłokietnika, problem
włąsnie tak. r4obiłęm i d*pa. nic nie drgneło. sprubuje wkręcić dłuszcza śrube , wkręcić na maksa i wtedy stuknąć. może tak puści.
-
[ALL B5] Demontaż podłokietnika, problem
witam. może ktoś z was mi pomoże. chce wyjąc oryginalny podłokietnik. wykręciłem tunel z nim . i jak wykręciłem dolną śrubę podłokietnika to powinien sam podłokietnik wyjąc w gore. bobrze myślę? stukałem pukałem i nic nie drgnie. jak by był z jednym elementem z łapą. jak to rozłączyć?
-
[B5 AJM] Nie pali się podświetlenie podsufitki w przedziale dla pasażera tył........
a widzisz. mówiłem, poruszać. lub w twojm przypadku walnąc w lampe dobrze , że wróciło do normy. oby sei nie powtarzało.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
i sprzedane. nawet nie wiedziałem ze to takie chodliwe. albo za mało chciałem we wtorek ruszam na suwałki. bede szykował furke na spota. bo pare gratów lezy i czeka.
-
[ALL] Jaką kosiarke kupić?
500-600zł to w sumie nei duży budrzet. ale kiedyś miałem sam kosiarke elektryka victus ty jakoś tak za 300zł który wytrzymał wiecej jak kosiarka spalinowa z marteku za 650zł. jeżeli nie potrzebujesz duzej kosiarki i nie przeszkadza ci kabel to proponuje elektryka ale jakiegos renomowanego. za około 500zł wytrzyma wiecej jak byle jaka spalina z martetu z 600zł.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
powiedzmy 90,- . na forum koles napisał ze bierze, ale narazie nic poza to sie nie odezwał
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
narazie lezy i zawala miejsce.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mam do sprzedania zbiornik na dwie pompy. myśli ktos o zakładaniu sprysków?
-
[ALL] Buduje maly skuter sniezny, od czego zaczac
odezwij sie na gg 4109033 od paru lat zajmuje sie modelarstwem kołowym rc. napewno cos ci podpowiem, i moge skierowac na dobra droge. pozdrawiam
-
[B5 AJM] Nie pali się podświetlenie podsufitki w przedziale dla pasażera tył........
na wcisk.
-
[B5 AJM] Nie pali się podświetlenie podsufitki w przedziale dla pasażera tył........
i po otwarciu drzwi tył z obu stron sie nie zapala? miałem podobnie.myslałem ze to styczniki. a wina okazała sie lampka jak poruszałem wtyczką to zaczeło działać.
-
[B5 AJM] Nie pali się podświetlenie podsufitki w przedziale dla pasażera tył........
rozumiem ze nie działa ci ta 3 lampka nad bagażnikiem w avancie. troche dziwne. bo jak dobrze rozumiem ze jak otwierasz drzwi to dwie pozostałe sie zapalają?. a jak otwierasz bagaznik?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chłopaki , potrzebuje tanio navigacji o przekątnej ekranu 3,5" ma może ktoś na zbyciu?
-
[ALL B5] Jak zdemontowac popielniczke z przodu?
żeby wyciągnąć popielniczkę musisz zdjąć tą ramkę wokoła klimatronica i radia, będziesz miał poniżej klimatronica dwie śruby, to na nich przykręcona jest popiołka. jak je odkręcisz to popielniczka wychodzi do przodu.
-
[ALL B5] Fotele z audi a6 c5 do a4 b5 montaz
z zagłowkami to nic nie przeszkadza, róznica jest jedynie w mocowaniach oparcia kanapy. w polifcie w avancie jest bolec a w sedanie ucho. ale to jest łatwe do przerobienia. sam to zrobiłem, kupując skóre.
-
[ALL B5] Fotele z audi a6 c5 do a4 b5 montaz
a to to juz z milion razy było. szukałes wogóle odpowiedzina forum na swoje pytanie? pasują, trzeba tylko mocowania przerobic. to tak w skrócie.
-
[ALL B5] Fotele z audi a6 c5 do a4 b5 montaz
niebardzo. bo nie pasuje, mają różne szerokości i inna jest prowadnica centralna. poszukaj było juz paru co chciało tak zrobic.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jestem, za bo znając suwalską pogode to może być zimno i niezbyt przyjemnie. a fotki z podziemnego tez mogą być ok.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no, tak bo łatwiej kupic nowa i sklep więcej zarobi, a co do czyszczenia, kiedyś swoją byłem preparatm do mycia silnika i spręzonym powietrzem, pomogło ale nie na długo. po jakimś czasie te elementy okryły sie osadem, jak by sie utleniły. i była totalna kupa.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to co na 1 ;istopada robimy spota ? mam propozycje przy tak niskich temperaturach moze miejsce spotkan przeniesc do na parking podziemny plaza? co wy na to suwalczanie maniacy audi?