Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
powinien odbic kierunek
-
[ALL B5] Zalewa mi auto
bardzo mokro jest stoi woda , czy to prostu mocno wilgotno
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
trzeba było zrobic foto relacje z opisem. wiele osób było by wdziecznych.
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ile cie taki " kaloryfer" kosztował
-
[B5 AFN] Rzuca silnikim po dodaniu gazu po odpaleniu na zimnym silniku
troche inaczej. a był jest biały, czy biało niebieski. dym z niczego sie nie weznie. cos musi zostac uzytedo jego wytworzenia. na pare wodną jest jeszce niby za ciepło i nie było by telepania silnikiem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na 1 listopada jestem na 1000%
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
załuje juz, ze nie bede mogł bys w suwałkach. ;(
-
[B5 1Z] ABS nie działa
jakzapala sie kontrolka abs i hamulców to musi byc jakiś bład, a te kostki co mówisz to przekazniki
-
[ALL B5] Brak klimatyzacji i ogrzewania (klimatronic)
na początek podłacz vag'a o s[rawdz błędy. bo bez tego to strzelanie w ciemno
-
[ALL B5] Ciężko przesuwające się fotele przednie
wyczyścic, nasmarować prowadnice, a jak to nei pomoże to również zmienić plastiki w prowadnichach.
-
[B5 AJM] Test zegarów - dziwne wyniki...
a sprawdzałes czy masz jakieś błędy?
-
[ALL] Montaż czujników parkowania / cofania ???
moim zdaniem jak masz b8 to tylko orginał sobie dołożyc, bo czujniki z allegro za 200zł to raczej nie bardzo. skor stać na buty to powinno byc i na pastę do nich
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
własnie bardzo mozliwe ze zamiast ledów pojaki sie zarówa zamiast długich do jazdy dziennej.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
apetyt rośnie w miarę jedzenia. po zaożeniu xenonów maży mi sie już bi-xenon. kupione już soczewki bi-xenon d2s hella wysokośc 13cm,średnica soczewki 8cm. mam nadzieję ze nie bedzie problemu z jej upchnięciem w lampach poliftowych.
-
[ALL B5] Problem z podświetlem przycisków el. szyb
spróbój zaadoptowac centralny po zmianie pompki.
-
[B5 AFN] Czy drzwi z audi 80 będą pasować do sedana?
nie,chyba ze bez ramki
-
[ALL B5] Głośniki z tyłu nagle zamarły
w lewym boczku masz wzmacniacz i sub.
-
[ALL B5] Ekskluzywne otwieranie tylniej klapy
teleskop od saski jest dużo dłuższy od tych z klapy bagaznika.
-
[B5 ABC] Tunel środkowy--->>>wymiana
oj. chyba ci sie cos pomieszło, navi plus gra duzo lepiej od symphony.
-
[B5 ATJ] Zimny na początku kuleje, gorącego nie odpale
ale jest kąt synchronizacji
-
[ALL B5] Zalewa mi auto
tylko ze guma od linki maski jest po stronie kierowcy. amoze to po prostu cos z uszczelka drzwi? ze masz mokro za fotelem pasażera. wejdz do auta a druga osoba niech leje wode na rózne cześci auta i patrz kiedy poleci.
-
[ALL B5] Zalewa mi auto
mokro masz jak rozumiem za fotelem pasazera. sprawdz jak wyglada podłoga od spodu. masz moze zniszczona gumową zaslepke podłogi. kiedys tez tak miałem jak pojezdziłem po mokrym. co prawda nie było to w audi.
-
[B5 ABC] Tunel środkowy--->>>wymiana
czasem udaje sie kupic duzo taniej ale fakt to bywa dosc sporadycznie. wiem po sobie, szukałem pilnowałem i sie udało:)
-
[ALL B6] Problem z warsztatem - prośba o poradę
najpierw trzeba spróbowac ugodowo załątwic sprawe, jak sie nei uda to brac biegłego eksperta zeby wystawił opinie i rzecznik praw konsumenta, a jak to nei pomoże to do sądu, chociasz tam sprawa może trochę się ciągnąc.
-
[ALL B6] Problem z warsztatem - prośba o poradę
tak jak piszesz to dobrze zebys miał wszystko udokumentowane, ani etylko rozmowy tel. wtedy mógłbys ządac od nich usunięcia awarii i zwrotu poniesionych kosztów.