Treść opublikowana przez Gwerty
-
[ALL] Prostownik z Lidla za 60 zł. Co sądzicie?
ten prostownik to tak średnio. jak masz rozładowany aku do zera, to nie ruszy. jak dołądowac to już lepiej, tylko ze ładowanie trwa troche to za duzego prądu nie daje. ale jako zadawka do garazu może być, tym bardziej za 60zł, niema co sie spodziewać cudów, warto wiedziec , czego można oczekiwać za taką cene.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
biedny student:) a pierscienie w garazu") jak ja byłem studentem to na uczelnie jeździło sie pociągiem:)
-
[ALL B5] Zablokowany 'trzymacz' kubków, napojów w Audi A4 '99/'00
cupcholder wysuwasie za pomocą zwijanej spreżyny, może puściło jej mocowanie i dlatego ci sie nie wysówa samoczynnie., zeby do niej dojśc proponuję wyjąc go całego , zdjąc panel przedni, i mocno szarnpąc za szufladke i bedziesz miał go rozeranego i sprawdzisz czy wszystko ok, ze spręzyną.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
srebrne w orginale tez mogą być jak najbardziej. jak skoncze swoje na czarno, napewno , zrobie kiedys drugie srebrne na podmiane z czarnymi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Gwerty, nie Qwerty jak już a tak powazniej, kupiłem zwykłe lampki valeo, soczewki i tak idą out, bo wstawiam bixenony. lampki kupiłem w gniewkowie na szrocie. co jakiś czas tam jestem. jak bedą jeszcze jakieś w dobrej cenie, to wezme dla ciebie, i potem oddasz. miałem nadzieję, ze do 1 listopada, bede miał już wyrezane czarne bixy, ale narazie brak czasu na skończenie projektu. soczewki bixenonowe mam w dobrej w poznaniu od tego kolesia: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=252313 ma naprawde spory wybór soczewek, róznego rodzaju. pozdrawiam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mam, dwa kartony klamotów, i jeszcze rozebrane reflektory, i narazie nie mam czasu tego pozakładac:(
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
trzeba było zrobić nowe mocowanie , i 3 otworyw obudowie soczewki.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
oczywiście valeo
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
lampki, kupiłem na szrocie w gniewkowie. soczewki są hella, a czego są nie mam pojecia. tak valeo. udało sie tanio kupić, gdyby nie to bym rezał depo.
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
mam te drugie na zimę. powiem ci ze jak sie stopi śnieg z butów to woda sie nie wyleje bo maja wyższe boczki.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
po 100 za sztuke. i nie są to angliki.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
udało mi sie wyrwac ktanio orginalne valeo w dobrym stanie za naprawde super pieniądze. teraz z najbliższym czasie bede rozklejać i montować soczewke od bi-xenona
-
[B5 ANA] Wyjęcie popielniczki z b5 po lifcie.
zatrzaski musisz delikatnie podważyć do góry i zejdzie panel popiołki równiez do góry
-
[B5 ANA] Wyjęcie popielniczki z b5 po lifcie.
zeby wyjąc cała popiołke trzeb zdjąc ramke wokół radnia i klimatronica, nastepnie wyjąć klimatronić( jest na wcisk) i bedziesz miał dwie śruby na których zamocowana jest popiołka. oczywiści łatwo tez jest zdjąc sam panek popielniczki, bez jej wyciągania. wystarczy wyjąc metalowy wkłąd, pod nim masz dwa zatrzaski, które music delikatnie podnieść , w góre zdejmiesz panel popielniczki. pozdrawiam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jestem za. Bede również w Suwałkach
-
[B5 AJM] Przy dodawaniu gazu dziwny pojedynczy stuk
to jest zawór recyrkulacji spalin. widze ze puszcza ci olej. poszukaj o tym na forum, było sporo o tym
-
[B5 ABC] Sterowanie centralnego zamka pilotem
polecam sterowniki tego kolesia:) miałem juz z kilkoma doczynienia. instrukcja założenia bardzo czytelna. http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-super-alarm-z-domykaniem-szyb-i1245497678.html ma rozne centralki robione pod konkretne modele aut.
-
[ALL B5] Zderzak przedni
dokładka z przed lifta nie pasujedo polifta. czy warto? zalezy w jakim jest stanie i czy jest z belka.
-
[ALL B5] Zaślepka bagażnika czym zastąpić
to proponuje wyciąć z pianki okrąg i po sprawie.
-
[ALL B5] Zaślepka bagażnika czym zastąpić
pojedz do aso i za pare złotych dostaniesz.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
bardzo mozliwe.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A powiedz mi jak Ci sie to Srio stroilo ? nie bylo jakis wiekszych problemow? udało sie zestroic dosłownie idealnie. wiem tyle ze koles rozbierał tylko podstawe magnetyczna i cos w niej poprawiał. robił to ZAKŁAD ELEKTRONIKI I RADIOKOMUNIKACJI SINAD S.C.
-
[B5 AFN] Nie mruga awaryjnymi przy otwieraniu
masz orginalny centralny z pilota? jeśli tak to możliwe ze trzeba po prostu zakodować ( ale nie jestem pewny czy w twoim roczniku sie da) poczytaj o kodowaniu centralnego, napewno cos znajdziesz
-
[B6 AVF] BRD do 1.9 AVF
strona gorąca w trzech turbinach na zdjęciu wyglada co najmniej nieciekawie, aż ocieka rdzą, jak by była zawinięta w wilgotny papier i zardzewiała. ale to moje spostrzeżenie.
-
[ALL B5] Ocynk AUDI
a4 jest dobrze zabezpieczone w całości na pewno dach i słupki tez są zabezpieczone, ale to jednak juz nie to co było w b4.