Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Montaż czujników parkowania / cofania ???


Jac

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciałbym zamontować w swoim a4 b8 2009 czujniki parkowania, ponieważ brakuje tej usługi w mojej wersji audi.

proszę podpowiedzcie czy warto dokonać takiego montażu, czy nie jest to ryzykowne, czy będzie wyglądać jak oryginalnie montowane, jakiego rzędu może być to mniej więcej koszt oraz gdzie/jak znaleźć dobre miejsce w warszawie do takiego montażu?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jak masz b8 to tylko orginał sobie dołożyc, bo czujniki z allegro za 200zł to raczej nie bardzo. skor stać na buty to powinno byc i na pastę do nich :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też atakowałbym ori - szukaj zderzaka pod PDC na allegro. Widziałem też sterowniki 8K0 do PDC - pozostanie trafienie gdzieś wiązki z czujnikami w dobrych pieniądzach. Niestety główną wiązkę (zasilanie, sygnały, CAN, linia diagnostyczna, połączenie z zegarami) będziesz musiał spreparować sam. Jest troszkę (mod jest dość absorbujący jak na pierwsze większe rezanko) ale wszystko jest do zrobienia...

A tak to wygląda w B6/B7: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=111331.0

Przy okazji - uzupełnij dane silnika w swoim profilu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aftermarketowe czujniki nigdy nie będą wyglądać jak oryginalne, ale to już wiesz. Pryśnięte w kolor budy nie wyglądają źle i nie rzucają sie w oczy.

Czujniki czujnikom nie równe i te dokładane wcale nie są gorsze od ori, a bywają nawet lepsze.

np. AMERVOX RS4.

Poniżej kontakt do autoryzowanego warsztatu montażowego.

WARSZAWA, ul. Jutrzenki 95/97 tel. 22/863 91 56

nie wiem czy są to aktualne dane, jeśli nie to skontaktuj się z dystrybutorem http://www.amervox.com.pl/kontakt.xml#menu

Montaż nie jest ryzykowny i nie wprowadza żadnych zmian w instalacji el. samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie czy kabelki od czujników w nieoryginalnych zestawach paktronika można przedłużać ? Kolega chce u siebie zamontować i potrzebuje przedłużyć kable do sensorów od centralki ? Myślicie że jest to możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Temat już był , jednak Ja chce założyć PDC w swoim A4B7 czytałem cały poradnik który napisał Bart-S , chodzi mi o tył i przód , bo nie mam wcale i szukałem modułu PDC -8E0919283C , jest trudno dostępny , ale natrafiłem na moduły na których są dwie strzałki i opisany jest jako moduł na przód i tył ,  jaki moduł zastosować ? w moim A4B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić z tym numerem co podałeś. Nie pisz głupot, że jest trudno dostępny, bo na allegro jest ich kilka. Od 40 zł począwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...