Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. lampy valeo maj tłoczone na kloszach i tyłach lamp napisz valeo i ille parametry. podobnie jest na depo. tyc ma tłoczone tylko na kloszu. teraz o jakosci. valeo ori . depo dobry zamiennik. ma jednak kilka wad. potrafi parowac, czasem drrzą soczewki. szfankujące regulacje i najgorsza marna jakośc odbłysników soczewek. tyc moim zdaniej troszke gorsze od depo. ma te same wady co depo i tył lamp ma cienkie scianki i często łatwo łamia sie uchwyty duzym plusem depo i tyca są klosze które są dobrej jakości. są powierzchniowo utwardzane żywicą jak ori valeo depo jest dobrą alternatywą dla wyzłuzonych vale. a i jeszcze jeden plus. do odu zamienników mozna zamontować ori soczewki z odbłyśnikami valeo.
  2. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    fotka na szybko czarwonego bixa:
  3. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    powiem szczerze ze nie wiem co pokazywał. robie poprostu bixy zamiast czarnych mat, czerwone
  4. Gwerty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    nie miałem. mam co prawda wstawione dodatkowo diody. zeby w momencie włączenie swiateł drogowych zapaliły sie zarówki od dziennych. zeby wygladało to jak zwykły ksenon a pytania o dzienne mowie ze do drogowe przyciemnione. pare razy zagladali ze dziwne zarówki. ale jak kazał włączyć drogowe to sie zdziwił ze tak swiecą( chyba lakko nie rozgarnięty był, bo sie nie rozientował ze to nie zarówka led tyle swiatła daje, a otworzyła sie przesłona w soczewce) pozatym mam czarne i jeszcze ale usa. tez sie dziwił, ogładał ogladał. ale klosze mają europejską homologację, a postojówki mam normalne wiec sie mocno nie czepiał. i przeszły przegląd. [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 12:34_________________________________________________ taraz robie czarwone bixy. jak skoncze to wrzuce fotkę.
  5. da sie bez problemu wywalić soczewki z depo i w ich miejsce wsadzić ovi valeo d2s. jak coś to dawaj na pw podpowiem gdzie w poznaniu dorwiesz depo w niezłej cenie. ja tam zawsze diore depo do przeróbki na bixy jak bedziesz miał chwilke to w poznaniu mozemy sie zgadac to pokaze ci soczewki depo i ori valeo jak coś służe pomoca.
  6. widze ze jestes już nawet zapisany:) to zapewne spotkany sie na zlocie. bede leciał z wielkopolski. fajnie by było jak by podlaskie bardziej uzestniczyło. moze ktoś sie skusi . i uda sie wygosporadowac jakoś pieniądze.
  7. czołem Panowie
  8. mozesz to tych lamp wsadzic zwykłe odbłysniki soczewek pod h7 i bedziesz smigał na zarówkach.
  9. jedna osoba u mnie zakłądała te lampy rozebrałem silniczki, wewnątrz przylutowałem kabel z gniazdem. potem silniczek uszczelniasz, podłączasz to wtyczki . ewentualnie jak nie masz gnizad to mozesz lutowac na stałe. ale jak bedziesz chciał wyjąc lampę to bedziesz musiał demontowac silniczek to pomogłeś na temat gustów sie nie dyskutuje a autor tematu zadał konkretne pytanie ale powiem szczerze ze nigdy bym sobie takich lamp nie załozył. nawet nie kwestja gustu. one to poprostu są bardzo marnej jakości.
  10. jaki kolor felg. http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1987102572.html czy http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1987102852.html do mojego sedana b5 LZ5L
  11. a ja chyba dam trade wpaść.
  12. tyc tec pasuje p&p w ori ori vaeleo, ale jakośc mierna. ha ha bixy ori depo, kup a pogadamy.. proste pytanie na czym polega bixenon? palnik typu bix hid, czy przeslona w soczewce?
  13. warte jak ze stabilizatorem napiecia. fakt koles czesto niby nie wie ci sprzedaje i wciska wypalone ale do wysogotowa jak cos podjec osobiscie ale uwayaj bo są na silnikczku , który czesto pada. nigy na elrktromagnesie starsze jak piszesz . ale budowa prostsza i bardziej niezawodna. prawie jak budowa cepa( cewa, rdzeń nie ma co sie zepsuć.)
  14. to powiem Ci tak jak na dwie zimy bierz nowe depo mają parę niedomagan. ale są lepsze on słabych uzywek valeo pzrerobiłem już wiele roznych lamp na bixy a w szczególnosci do b5 ori uzywli valeo i nowe depo i tyc. jedno co moge powiedziec to nie ruszaj tyca. z zewnątrz wygladają jak ori. al jakości odbłysników soczewek masakra. depo fjane lampy. mają dwa główne poroblemy. moga parowac( kiepski klej. kwardnieje i peką) trzesąca sie sczewka kiepskie przeguby mocowania odbłysników. obie wady i dzie usunąc po rozklejeniu lamp ( w przypadku depo nie jest to trudne) i masz nie odbiegające lampy od valeo ale jesli ortfel pozwala to polecam valeo w naprawde zajebistej jakości( klosze lamp i odbłysniki soczewek) i będziesz bez przerabinania zadowolony.. jak zwykłe h7 było by za mało to polecam bixy.
  15. cholera ja dopiero w piątek najprawdopodobniej około 15 ruszam z poznania. wiec nie dojade na 17 ani na 18:(
  16. mi niestety wogóle nie pasuje a chętnie zobaczył bym wasze pyski poraz kolejny
  17. tyle ze ja mam z tunerem dvb-t oraz obsługuje karty do 64 GB
  18. i tu jest myk. bo sie nie nazywa:) taki no name szukałem wpisując dvd a6 widziałem ze są nawet na allego już
  19. linka nie mam. brałem z ebay
  20. na lato maża mi sie felgi od scirocco srebrne: http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926240854.html czy czarny mat: http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926241264.html bardziej mi leza czarne tyle ze nie wiem czy nie zginą na ciemnym aucie.
  21. wiem ze wieczorem wczoraj jeszcze i ch nie było. na kiedy jestescie umówieni na montaż a sylwek wiazka dziennych ma zalany przekaznik terostatem zeby był szczelny. wygląda to dziwnie. nie wystrasz się
  22. spoko. tylko problem z dojsciem lamp jest. raz do mnie wróciły bo pojebałem adres. ponownie wysłałem priorytetem w srode i jeszcze nie doszły
  23. witam Panowie co pracowitym miesiącu wkoncu wolne które lepiej sie widza na moim aucie srebrne: http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926240854.html czy czarny mat: http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926241264.html coraz bardzie4j skłaniam sie ku czarnym. obie maiłem w rekach i obie przyłozone do auta i zgłupiałem. najpierw chciałem srebrne. ale czarne tez fajne sa.
  24. witam. miał moze ktoś doczynienia z samochodowymi antenami tv? potrzebuje antene do tunera tv dvb-t już kupiłem dwie i powiem szczerze ze jest masakra z odbiorem. potrzebuje coś co bedzie dobrze zciągało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.