Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. kur... niedam rady na czwartek. a naprawde żałuje kasjan pamietaj o sprawdzeniu nr halo.
  2. to jak masz dobrego lakiernika to zgłosze sie do pomalowania progów i zderzaka tył.
  3. witam. dzis niestety nie uda mi sie wpasc. wiec do zobaczenia na następnym.
  4. witam gdzie robimy spota? przy takiej pogodzie moze jeszcze na parkingu?
  5. kilka fotek z bukowiny:
  6. musti. sprzedałes b6?
  7. Pewnie zależy od ustawienia. Gwint daje sporo możliwości regulacji w zakresie wysokości i twardości. niestety mam kw v1 gdzie mam tylko wusokosc do ustawienia. twardosc dobierałem odbojamo jedynie. jak bede w BS niebawem to robimy spota i sie przelecisz
  8. powiem. ci ze jak przesiadłem sie z 16 na 18 tyle ze z gwintem . jestem mega zadowolony. jest fajnie twardy. co prawda teraz przy gdzies -65mm. przy pełnym załadunku prawe koło tył troche potrafi ocierac. ale dziwie sie sobie czemu juz dawno tego nie zrobiłem. a w głowie mi juz siedz 17 na zime.. szkoda ylko ze jesienia kupiłem nowe alpin 4 w 16.
  9. A to taki mod. I wydech dwustronny też będzie? powiem szczerze ze jeszcze mysle nad tym.
  10. mi zalezy na dyfuzorze i wytne go ze zderzaka rs6 i wspawam do rs4. rs4 juz mam do odebrania teraz szukam dyfuzora.
  11. a rezamy. w planach mam zderzk z tył z rs6:) i progi. co by zderzak przod jakoś wyglądał
  12. mi to pasuje mam mega blisko:) wiec nawet nie wypada nie pojawić sie
  13. witam to co w niedzielę jakiegoś spota?
  14. jak moge prosić to Gwerty
  15. witam. ja juz po pracy nawet. myslmy lecieli około 7 godzin do poznania. przez wrocław.
  16. witam. ja już nawet po robocie. dzieki za zlocik. kasjan masz te halo jeszcze. no zastanawiam sie czy nie podkupić ich do ciebie.
  17. jedno na szybko. wiecej bedzie po bukowinie
  18. letni setup juz na aucie. wiecej wkrótce
  19. witam panowie . po przerwie
  20. dzieki za spota. ja już w poznaniu. autko już poskłądane smiga aż miło.
  21. pozdrowienia z suwałk.
  22. dla mnie gdzie, bez roznicy. bedzie poprostu miło wasze facjaty zobaczyc po długim czasie
  23. miło bedzie poznac przed BK Wzajemnie no dla mnie też lepiej tak godziny w granicach 17:30 ale dostosuję się. dla mnie BT to jest bez tabu. wiec musze rozrozniac:)
  24. popołudniowa proponuje. wpadne jak cos starym paskiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.