Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kur... niedam rady na czwartek. a naprawde żałuje kasjan pamietaj o sprawdzeniu nr halo.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
to jak masz dobrego lakiernika to zgłosze sie do pomalowania progów i zderzaka tył.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. dzis niestety nie uda mi sie wpasc. wiec do zobaczenia na następnym.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam gdzie robimy spota? przy takiej pogodzie moze jeszcze na parkingu?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
kilka fotek z bukowiny:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
musti. sprzedałes b6?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pewnie zależy od ustawienia. Gwint daje sporo możliwości regulacji w zakresie wysokości i twardości. niestety mam kw v1 gdzie mam tylko wusokosc do ustawienia. twardosc dobierałem odbojamo jedynie. jak bede w BS niebawem to robimy spota i sie przelecisz
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
powiem. ci ze jak przesiadłem sie z 16 na 18 tyle ze z gwintem . jestem mega zadowolony. jest fajnie twardy. co prawda teraz przy gdzies -65mm. przy pełnym załadunku prawe koło tył troche potrafi ocierac. ale dziwie sie sobie czemu juz dawno tego nie zrobiłem. a w głowie mi juz siedz 17 na zime.. szkoda ylko ze jesienia kupiłem nowe alpin 4 w 16.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A to taki mod. I wydech dwustronny też będzie? powiem szczerze ze jeszcze mysle nad tym.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mi zalezy na dyfuzorze i wytne go ze zderzaka rs6 i wspawam do rs4. rs4 juz mam do odebrania teraz szukam dyfuzora.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a rezamy. w planach mam zderzk z tył z rs6:) i progi. co by zderzak przod jakoś wyglądał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi to pasuje mam mega blisko:) wiec nawet nie wypada nie pojawić sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam to co w niedzielę jakiegoś spota?
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
jak moge prosić to Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. ja juz po pracy nawet. myslmy lecieli około 7 godzin do poznania. przez wrocław.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam. ja już nawet po robocie. dzieki za zlocik. kasjan masz te halo jeszcze. no zastanawiam sie czy nie podkupić ich do ciebie.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
sesanta 225
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jedno na szybko. wiecej bedzie po bukowinie
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
letni setup juz na aucie. wiecej wkrótce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam panowie . po przerwie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dzieki za spota. ja już w poznaniu. autko już poskłądane smiga aż miło.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pozdrowienia z suwałk.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dla mnie gdzie, bez roznicy. bedzie poprostu miło wasze facjaty zobaczyc po długim czasie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
miło bedzie poznac przed BK Wzajemnie no dla mnie też lepiej tak godziny w granicach 17:30 ale dostosuję się. dla mnie BT to jest bez tabu. wiec musze rozrozniac:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
popołudniowa proponuje. wpadne jak cos starym paskiem.