Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. co psychiatra na to ? do maja sie wyrobisz? nalega na kupno opon18. zamierzam wyrobic sie na bukowine. zderzak mam już zwęrzony , tylko malowac. zamierzam wszystko przygotowac i zamknąc sie w warsztacie przez parę dni wszystko montując
  2. uchyle rąbka tajemnicy. to tego parę innych dupereli. przewidziany montaż pod koniec marca.
  3. grac bedzie grało, tylko rns-d musisz miec zakodowane na bose. co do nawi zeby wiadzała to trzeba trochę pokombinowac.
  4. za dwie :thumbup: zgadzam sie na sztuki idzie dorwac w dobrych cenach.
  5. tez sie pochfalę. wczoraj wtrwałem http://allegro.pl/alufelgi-firmy-volkswagen-orginal-2-sztuki-i2038167665.html kupiłem poza allegro to jeszcze troszkę wytargowałem teraz jeszcze dwie. i na wiosne lądują 18:)
  6. około 10-15zł sztuka. jak dobrze pametam. ale jest to drogie bo to jedynie po kawałku plastiku na każdą szynę
  7. dla pewności buja ci sie na tej jednej szynie z przodu czy tycg dwóch za fotelem? jak troszkę to slizg. ale moze byc tez tak. ze jak założysz nawet nowe slizgi to i tak bedzie sie bujał. wtedy tak jak pisze młotek w garść. i sam sobie naprawisz
  8. Slizgi . w aso kosztuja grosze. a jak nie pomoze to widziałem przypadek rozgietej szyny. wtedy młotek, klocek twardego drewna aby szyne dobrowadzic do porządku
  9. a moze ktos lopatologicznie wytłumaczyc czemy lepsze ale cena powala
  10. widze ze skusiłes sie na e lampy z allegro za 150zł klosz od anglika podejdzie bez problemu.
  11. mam tak jak w tej aukcji http://allegro.pl/kamera-audi-bmw-vw-volvo-skoda-mercedes-i-inne-i2034325041.html nr 20 VW Polo, Touareg, Tiguan oraz Porsche Cayenne sporo jes nie doswietlonej tablicy. bo kamerka lekko przysłanie. i słabo ta zintegrowana dioda oswietla. wada jest tez brak mozliwośi ustawienia pochylenia. i podziałka nie odpowiada rzeczywistej odległości. myśle nad zmiana na taka: http://allegro.pl/kamera-cofania-dzien-noc-z-diodami-ir-kolorowa-i2036907015.html
  12. ja mam załozona kamerę cofania tylko pod troche inne radio. kamera cofanie jest mozliwa pod rns-d ale jak masz tuner tv to kamerę podpinasz pod niego ale jest jedna niedogodność nie da sie zrobić zeby był obraz automatycznie po wbiciu wstecznego. w rns-d bedziesz musiał recznie przełączyć na kamerę.
  13. nie bedzie swiecic w niebo.. bedzie poprosty ten grucik od palnika z góry. przez co bedzie troche rozpraszał strumien swiatła. ale jak masz wypalone jedna strone no na jakis dorazny czas jak ci auto potrzebne mozesz załozyc odwrotnie . bedzie to swieciło duzo lepiej.
  14. jak już podetniesz błotnik po zespolone. to potem kierunek w dzielonych nie bedzie miał pewnego mocowania.
  15. auto ma w tej chwili blisko 170 Km styl jazdy. nie lubie butowac ciagle. ale jak zauwazyłem na 205 na mokrym czasem kiepsko z trakcja do 3 ale tez nie chce zeby mnie w koleichach woziło stad pytam, analizuje, szukam.
  16. chodzi mi własnie o konkretne za i przeciw ...
  17. da sie wyjac soczewke bez rozklejania lampy. oddzielnie wyciaga sie odbłysnik i soczewke przez dekielek za soczewka. jak cos zapraszam do siebie. ogarne Ci to na mie4jscu i pokaze jak wygląda bix i jak świeci
  18. naciąg mnie nie interesuje. pytam bo z kalkulatora wychodzi ze 205/55 r 16 oodpowiada własnie 215/40 r 18 ale wiekszy wybór opon jest rozmierze 225/40 niz 215/40
  19. mi bez roznicy. moge byc w tą niedzielę i w następną.
  20. valeo b5
  21. zgadza sie sam mam valeo z 2007 roku i nikt tego nie chiał za 450zł wiec leza i czekaja. jak sie nie doczekają to zrobię sobie z nich bixa
  22. które opony wziac do b5 215/40 czy 225/40 felgi 8x 18 et 35
  23. na allegro widziałem nowe o około 600zł sztuka zwykłych pod h7
  24. odbiegaja. rozbierz depo na czesci i rozbierz valeo? w depo odbłysniki i chromy sa po prostu kiepskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.