Treść opublikowana przez Gwerty
-
[ALL B5] Podgrzewane fotele
czy nie masz przypadkiem kanapy z avanta ze zwijanym pasem pirotechnicznym i to moze być kabel włąsnie od pasa.. co do podgrzewanie to jest bardzo proste. musisz miec przełączniki od grzania jak masz przedlifta i wiązkę którą mozesz zrobic sobie sam według tego schematu: kable z podpisu podłaczasz wegług opisu. czyli plus po światłąch, oraz masa
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dużo mniej. wzasadzie wolne do konca miesiąca, ewentualnie jedynie pilne zlecennia jak coś. ale ter4az lampami jestem zawalony i nadrabiam zaległości. a jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia w aucie przed zimą.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
powiem tak : co tam chłopaki słychać w wielkim świecie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dobry chłopaki co tam w suwałkach słychować. tutaj drugi dzien pada i zimno:(
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
miałem od tego kolesia http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-xcarlink-audi-vw-seat-skoda-i1850968245.html i przewijanie było. z tego co sie orientyję te co mają wyjscie AUX na jacka,3,5 w emulatorze to nie kazda posiada przewijanie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja byłem na 8 r4ano a przed 11 smigałem juz po wawie autem. co do hidów. to róznie bywa. z hidami loteria ostatnio bo coraz wiecej badziewa. powiem ci szczerze , ze pomysłał bym o uzywkach jakiś firmowych, np koito. są tansze od valeo a równie dobre. albo przetwornice z hondy civic ufo.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja mam cipke od rogala, w cenie grupowego. co chcesz wiedziec.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie pytajcie jak leci. bo mozna się pociąc. zero czasu na cokolwiek.
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pozdrowienia z poznania. ja dzis wkoncu troszke wczesneij skonczyłem bo o 17:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to chłopaki do zobaczenia na zlocie . jutro pracuje od 6 rano do 22 i rano ruszam do WAS. jak by coś sie zmieniło co do godziny prosze o info na: 662677497 bo raczej nie bede wchodził już na forum
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam w piateko której spot? proponuje 18 myle ze sie wyrobie z poznania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem chłopaki
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
wzór mam upatrzony już od dawna , ale chinoli nie chce a z ori ciezko jest. do wiosny może coś znajdę. bo gwint i zdezrak rs już czekają i na wiosnę włoże wszystko na raz.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
tylko tak koło 18:) bo musze z poznania dojechać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam moze jakiegoś spota 23? bo w 24 mam wesele i bede w suwałkach. sylwek od razu załątwimy sprawę z kratkami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
da sie kodować stare pastyle immo pod nowy licznik tym berdziej bo nawet wsad z licznika Anglia mam zmieniany na Europę i żadnej pastyle nie musiałem zmieniać a kodowałem 4 ori kluczyki. zabieg powtórzony juz z kliku b5
-
[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)
dopisz ze w bixie masz soczewki z Q7 w naprawde dobrym stanie z kładzioną przesłoną na silniczku, co daje efekt flesha.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki za spota.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam OBI jest . ale i tak miejsca tam jest wiecej niz czy macku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. w niedziele pasuje, wiec wpadnę na spota.
-
[B5 ATJ] [ALL B5] brak wskazania temperatury oleju?? po 20km wskazowka na 60st.
czujnik temparatury oleju jest w misce olejowej i jest zintegrowany z czujnikiem poziomu oleju.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to jak będziecie kompletować drużynę to dajcie znać może na ławkę sie załapię
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bukowina a Samociązek to niebo a ziemia, jeśli chodzi o ośrodek, noclegi, posiłki ale tu było mniej ludzi i z każdym byłą okazja sie lepiej poznać. tu 30 osób, w bukowinie około 170. wiec nie da sie porównać, obu zlotów. oba uważam za bardzo udane. i na pewno z Enkeli lecimy na wiosnę do Bukowiny