Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. czy nie masz przypadkiem kanapy z avanta ze zwijanym pasem pirotechnicznym i to moze być kabel włąsnie od pasa.. co do podgrzewanie to jest bardzo proste. musisz miec przełączniki od grzania jak masz przedlifta i wiązkę którą mozesz zrobic sobie sam według tego schematu: kable z podpisu podłaczasz wegług opisu. czyli plus po światłąch, oraz masa
  2. dużo mniej. wzasadzie wolne do konca miesiąca, ewentualnie jedynie pilne zlecennia jak coś. ale ter4az lampami jestem zawalony i nadrabiam zaległości. a jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia w aucie przed zimą.
  3. powiem tak : co tam chłopaki słychać w wielkim świecie
  4. dobry chłopaki co tam w suwałkach słychować. tutaj drugi dzien pada i zimno:(
  5. miałem od tego kolesia http://allegro.pl/zmieniarka-usb-sd-xcarlink-audi-vw-seat-skoda-i1850968245.html i przewijanie było. z tego co sie orientyję te co mają wyjscie AUX na jacka,3,5 w emulatorze to nie kazda posiada przewijanie
  6. ja byłem na 8 r4ano a przed 11 smigałem juz po wawie autem. co do hidów. to róznie bywa. z hidami loteria ostatnio bo coraz wiecej badziewa. powiem ci szczerze , ze pomysłał bym o uzywkach jakiś firmowych, np koito. są tansze od valeo a równie dobre. albo przetwornice z hondy civic ufo.
  7. ja mam cipke od rogala, w cenie grupowego. co chcesz wiedziec.
  8. nie pytajcie jak leci. bo mozna się pociąc. zero czasu na cokolwiek.
  9. pozdrawiam
  10. pozdrowienia z poznania. ja dzis wkoncu troszke wczesneij skonczyłem bo o 17:)
  11. to chłopaki do zobaczenia na zlocie . jutro pracuje od 6 rano do 22 i rano ruszam do WAS. jak by coś sie zmieniło co do godziny prosze o info na: 662677497 bo raczej nie bede wchodził już na forum
  12. witam w piateko której spot? proponuje 18 myle ze sie wyrobie z poznania
  13. czołem chłopaki
  14. wzór mam upatrzony już od dawna , ale chinoli nie chce a z ori ciezko jest. do wiosny może coś znajdę. bo gwint i zdezrak rs już czekają i na wiosnę włoże wszystko na raz.
  15. tylko tak koło 18:) bo musze z poznania dojechać
  16. witam moze jakiegoś spota 23? bo w 24 mam wesele i bede w suwałkach. sylwek od razu załątwimy sprawę z kratkami
  17. da sie kodować stare pastyle immo pod nowy licznik tym berdziej bo nawet wsad z licznika Anglia mam zmieniany na Europę i żadnej pastyle nie musiałem zmieniać a kodowałem 4 ori kluczyki. zabieg powtórzony juz z kliku b5
  18. dopisz ze w bixie masz soczewki z Q7 w naprawde dobrym stanie z kładzioną przesłoną na silniczku, co daje efekt flesha.
  19. dzieki za spota.
  20. witam OBI jest . ale i tak miejsca tam jest wiecej niz czy macku.
  21. witam. w niedziele pasuje, wiec wpadnę na spota.
  22. czujnik temparatury oleju jest w misce olejowej i jest zintegrowany z czujnikiem poziomu oleju.
  23. to jak będziecie kompletować drużynę to dajcie znać może na ławkę sie załapię
  24. Bukowina a Samociązek to niebo a ziemia, jeśli chodzi o ośrodek, noclegi, posiłki ale tu było mniej ludzi i z każdym byłą okazja sie lepiej poznać. tu 30 osób, w bukowinie około 170. wiec nie da sie porównać, obu zlotów. oba uważam za bardzo udane. i na pewno z Enkeli lecimy na wiosnę do Bukowiny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.